Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki szkielet v.2 polecacie?


Recommended Posts

Witam, chciałbym usłyszeć Wasze opinie jaki szkielet V.2 można kupić.

Chodzi o to aby szkielet nie był zbyt drogi ale wytrzymał sprężynę m120.

Jest teraz lekki deficyt szkieletów v.2

Proszę o pomoc w wybraniu lub propozycję innych szkieletów.

 

Waham się pomiędzy:

- Element wzmocniony z łożyskami 9mm kulkowymi oraz płytką selektora ognia za 145zł LINK

- BOYI wzmocniony przystosowany do łożysk 7mm 75zł LINK

- CA wzmocniony łożyska 6mm 119zł LINK

 

Wszystko ma pracować z

- Bore UP Systema

- sprężyna M120

- bateria Sanyo 9.6

 

 

Za zbędne komentarze dziękuję.

Edited by prezes475
Link to post
Share on other sites
  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bym powiedział, że zdecywdowanie CA. Mimo wszystko tak jak mówi Xel, wszystkie dałyby radę. Mam u siebie Classica, i chodzi na wysokim rofie, więc z m120 spokojnie da radę, a z bore upem już na pewno. Co do Elementa i Boyia, to nie mam bliższych doświadczeń, ale firma chyba sama za siebie mówi :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam, podczepie sie pod temat.

Co sadzicie o szkielecie deep fire? I jaki bedzie najlepszy szkielet v.2, ktory wytrzyma m130–m140. Bedzie on chodzil na m120 ale wole miec zapas. Cena to najlepiej ok 200zl

 

V2 się niestety sypią v3 to są wytrzymałe bestie. Kombinuj jakiegoś JG 3 gen. a najlepiej 5

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152194547-Kompletny-wzmocniony-gearbox-V2-z-ukladem-MOSFET.html tu masz gotowca za 200 zeta - ale koniecznie musi być przejrzany - otwierałem takiego niedawno i musiałem usuwać skawalony smar i porządnie wypodkładkować zębatki bo były za ciasno poustawiane. Co gorsza miały za szerokie ośki i były wbijane na chama w łożyska. Sprężyna tam jest pokroju coś koło m130. Niby z wyglądu to jest jg 5 gen ale sprzedawany pod inną marką jak widać.

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,

 

Podepne się pod temat, poszukuje w rozsądnej cenie ;) gearboxa, który da rade z BoreUp CA oraz m130 Guardera? Przymierzam się do wzmocnionego szkieletu CA (v.2 oczywiście :), jednakże moje wątpliwości budzi odpowiedź serwisanta asgshop - "raczej nie da rady". Używam singla... nom.

 

Pozdrawiam

Krzych

Link to post
Share on other sites

To ja zapytam tak trochę z innej strony: do repliki jakiej firmy potrzebny Ci ten GB? Z doświadczenia wiem, że nie należy mieszać części "chińskich" z "firmowymi". W życiu nie wyobrażałem sobie, że będę miał tyle problemów z upchnięciem gearboxa G&P do repliki PJ. Niby standard TM ale miejscami detale różnią się do tego stopnia, że nie sposób nie tylko upchnąć części do środka ale i GB ciężko wchodzi do body. Więc jeśli masz replikę np PJ to bierz BOYI lub ewentualnie Elementa, a jeśli jakąś firmową to spróbuj szczęścia z CA.

Link to post
Share on other sites

Mam replikę Cymy 041. Jak wiadomo w środku siedzi Gearbox .v2. niestety pękł, co jak czytam jest częstą usterką.

Mam na oku taki szkielet http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_159&products_id=1343&name=CA_Gearbox_V.2_Wzmocniony_z_lozyskami_7mm

Moje pytanie, to czy będzie on pasował do środka, czy nie będzie problemów z montażem.

Jeśli macie jakies sugestie odnosnie lepszego wyjscia, to jest, innego szkieletu, który bedzie pasował i był nawet tańszy to proszę o pomoc.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...