Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Triple minigun??


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powinii zamontowac na humve albo jakims Apc :)
Jakbyś tym strzelał z Apacha to by się chyba cofać zaczął...

APC to nie do konca Apache :P

 

a fotka byla robiona, AFAIR, na jakichs targach broni w USA. Cacko to zrobil jakis prywatny maniak.

Link to post
Share on other sites

A czy ja mówię że APC to Apache? Z tego co widziałem pod dziobem (czy jak) Apacha jest można zamontować działko wielolufowe. I chodzi o zamontowanie czegoś takiego...

 

Cacko to zrobil jakis prywatny maniak.

 

Prywatny? Więc to chyba nie jest broń ostra? 8O

Link to post
Share on other sites
A czy ja mówię że APC to Apache? Z tego co widziałem pod dziobem (czy jak) Apacha jest można zamontować działko wielolufowe. I chodzi o zamontowanie czegoś takiego...

pierwsze slysze. Apache widzialem tylko z jednolufowym chaingun'em

 

Prywatny? Więc to chyba nie jest broń ostra? 8O

a dlaczego?

Stany to wolny kraj, na strzelnicach nie takie rzeczy tam maja ;)

Link to post
Share on other sites

pierwsze slysze. Apache widzialem tylko z jednolufowym chaingun'em

 

O ludzie. Dobrze, już dobrze, chyba mi sie pomylily helikoptery. Przepraszam mistrzu prosze.gif

 

 

a dlaczego?

Stany to wolny kraj, na strzelnicach nie takie rzeczy tam maja ;)

 

To strzelec musi być nieźle dziany żeby sobie pozwolić na strzelanie z czegoś takiego. :) (amunicja)

Link to post
Share on other sites
O ludzie. Dobrze, już dobrze, chyba mi sie pomylily helikoptery.

moze Mi-24

 

Przepraszam mistrzu prosze.gif

to nie bylo potrzebne.

a co? moze mamy potwierdzac kazda bzdure, bo jak ktos poprawi oczywisty blad to zostanie zjechany i wyzwany od "mistrzow" czy "alf i omeg"?

Link to post
Share on other sites
moze Mi-24

 

No, eee... może tak. Tak prawdę mówiąć to całkowicie nie znam się na helikopterach, będę musiał się poduczyć.

 

a co? moze mamy potwierdzac kazda bzdure, bo jak ktos poprawi oczywisty blad to zostanie zjechany i wyzwany od "mistrzow" czy "alf i omeg"?

 

Nie no, to był tzw. "dżołk". I nie mogłem się oprzeć od użycia tego prosze.gif, bardzo mi się spodobało :) .

Link to post
Share on other sites

Jeśłi strzela toto standardową amunicją 7.62 czyli jest to M134 to przy koszcie jednego naboju w hurcie 1 - 1.5 zeta - sekunda ciągłego ognia kosztuje 300 - 450 zł.

Jedna minuta ciągłego ognia to połowa dobrego samochodu :D 18000 - 27000 zł.

 

Jeśli zaś jest to zestaw z wynachodków w stylu XM214 mających szybkostrzelność 10000 strz/min koszty rosną : jedna sekunda to 500 - 750 zł - minuta : 30000 - 45000 zł.

 

Jedno jest pewne : wrażenia z odpalania czegoś takiego muszą być niesamowite, zwłaszcza jak co któryś pocisk jest smugowy. :D :D :D

Chciał bym aby stać mnie było na używanie tego "cacka" :D :D :D

Link to post
Share on other sites

W Wietnamie, a w pozniejszych konfliktach chyba tez, zalogi HH-3 czy AC-130 ladowaly smugowe dosc gesto, tak ze strzelanie z dzialek napedowych nie robilo wrazenia pedzacych smugowych pociskow tylko niemal lasera... czego "promien" dotknal tego nie bylo... ostrzal nocny mial mocne dzialania destrukcyjne na morale...

Link to post
Share on other sites
chyba tez, zalogi HH-3 czy AC-130 ladowaly smugowe dosc gesto,

 

owszem ładowali smugowce

ac130 spectra; dakoty poprzerabiane na gun shipy

było nawet kiedyś takie zdjecie nocne z ostrzału jednego z tych "potworków"

a jeden z północno-wietnamskich żołnierzy (wziety do nie woli) opisywał wrażenia po nalocie kiedy to z kompani zostało raptem kilkudziesięciu chłopa ..ostrzał trwał 30s. Gostek byl świecie pzrekonany ze USA testowało jakąś nową broń.

 

ale spektra miala miedzy innymi 20mm dzialka gatlinga

miala też haubice 105mm :twisted: (w późniejszym okresie)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...