Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Eh jak dla mnie to nie straszne. Bo gładka lufa to jakoś mi się gryzie w tej replice. Na www.x-fire.org są świetne lufy. Skręcane więc odkręcamy tylko końcową część lufy zewnętrznej i replika ma długość łoża. Problemem pozostaje jeszcze tylko wystająca lufa wewnętrzna :biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Ja posiadam takową, ale na razie nie wiele ją użytkowałem. Stockowa zachowuje się poprawnie. Kulki lecą prosto, ale z zasięgiem, jak to we wszystkich stockowych replikach TM, szału nie ma.

Zacząłem ją tuningować. Wymieniłem wszystkie bebechy na LL, ale niestety nie znalazłem dedykowanej sprężyny głównej. Mocniejsze sprężyny do tej L96 produkuje tylko PDI, ale pasują tylko do ichnych części. Być może przez ostatnie kilka miesięcy coś się zmieniło w temacie, bo nie jestem na bieżąco. W każdym razie jak coś znajdziesz, to daj znać ;-).

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Chinole [Well] zerżnęli już i tego TMa, pod nazwą MA4401D jest tu

http://airsoftpro.cz...roducts_id=2186

a pod MA4402D kryje się produkt dalekowschodniej kreatywności, czyli wersja z lufą zewnętrzną z AW.338 (ale głupio wygląda z krótkim, .308 magazynkiem), jest na wcg i chyba rsov. W zestawie luneta z obiektywem do wydłubywania oczu :icon_mrgreen:

Edited by kubabuda
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Witam

Innego tematu o L96 od TM nie ma to napiszę tutaj mimo, że staroć.

 

Myślałem o zrobieniu L96 od TM pod Mancrafta. Co potrzeba tam zmienić?

Znajduję sprzeczne opinie w sieci i mam mętlik w głowie. Poproszę o opinie ludzi, którzy mieli styczność z takim zabiegiem na tej replice.

 

Poza tym, jak się ma konfiguracja L96 WELLa po MC do konfiguracji TM?

 

"To ja jeszcze dodam konfigurację dla mancrafta.

- Well Warrior L96 (400zł) - warto polować na zepsute na allegro lub po tuningu (z komorą PDI i "precką" systemy za 400zł idzie dorwać precka idzie na sprzedaż albo ładujemy do innej repliki).

- Cylinder AP i polerka 160zł

- Konwersja Mancrafta 500zł

- Reduktor Mancrafta 170-190

- Butla na gaz co2 30-100zł / adapter na kapsuły 70zł lub butla hpa 300-500zł

- Lufa 595mm PDI (749zł). - opcjonalnie promyk 300zł

- Stabilizatory lufy Lay Lax (89zł) - AA są za połowę ceny a można je zrobić samemu za grosze

- Komora hop up PDI (299zł) TAK

- Gumka Hop Up Systema (30zł) - G&G też idzie

- Spust Zero Trigger produkcji Bart_a (360zł) -można dorwać NEO czy AP za ok. 250zł

- Wzmocniona śruba rączki przeładowania PDI (33zł) - w casto kupiłem za kilka groszy

- Adapter tłumika King Arms (79zł) - po co adapter? Mój kosztował 25zł a wygląda bajerancko.

- Tłumik Mutus Eco, budzetówka tylko do zakrycia przedłużonej lufy precyzyjnej (50zł) - jw.

 

Wyjdzie w najtańszej opcji: 2tyś. lub 2,5tyś na dopasionej z lufą PDI.

Przy czym nie zgodzę się z Samaelem w kwestii konieczności wymiany pewnych elementów - konwersja działa na fragmencie m120 i nie potrzebuje wzmocnionego ani polerowanego cylindra, dlatego stockowy triggerbox, cylinder i rączka przeładowania nie muszą być zmieniane"

 

Wiem, że komory HU nie trzeba zmieniać. Jak wygląda sprawa ze spustem oraz cylindrem?

Pasują do TM lufy promyka do AEGów? Stabilizatory lufy mam nadzieję nie są konieczne w TM?

 

Pozdrawiam

Edited by charli_
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...