Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Około 600zł na replikę.


Recommended Posts

Witam, chciałbym kupić moją pierwszą replikę za około 600zł.

Upatrzyłem sobie coś takiego: http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&products_id=1214

Zaznaczę od razu że z ASG dopiero rozpoczynam zabawę więc proszę o doradzenie.

Replika może kosztować te 600zł ale również mogę kupić taką za 500zł i za kolejne 100zł kupić jakieś elementy które poprawią jej osiągi.

Zależy mi głównie na celności i o tym żeby miała jakiś przyzwoity zasięg.

Pozdrawiam Wilk ; )

 

PS. Zaznaczę że podobają mi się repliki przypominające G36 oraz M4

Edited by Wilk179
Link to post
Share on other sites

Jeżeli M4 to tylko G&G albo CA ;) w tej cenie można używkę upatrzyć na forum. Miałem emke od JG i owszem jak na chińczyka sprawowała się b. dobrze ale w momencie gdy przerzuciłem się na CA ... cóż, takich osiągów po stockowej emce się nie spodziewałem ;) a po wymianie gumy HU i lufki... mam więcej zasięgu niż niektórzy w SRkach od P&J/D Boyi. Możesz zawsze dozbierać kasy (nadchodzi zima, nie ma co się spieszyć z kupnem AEGa) i kupić coś markowego a za 800-900 PLNów możesz wychaczyć naprawdę kozacką giwere.

Jeżeli pomogłem to proszz, jeżeli nie... cóż +1 post dla mnie :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Mam g36c od jg nic nie zmieniałem. Łatwość użytkowania i inne piękny dźwięk strzału, waga, i inne bajery bez ulepszania doskonały karabin. W porównaniu z markowym m4 sportline od ca BEZNADZIEJA . Dokupił bym magi.

KARABIN G36C DOSKONAŁY :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

KUP TEN KARABIN LEGENDA WŚRÓD ASG WEDŁUG WIELU UŻYTKOWNIKÓW

 

 

P.S Spadłmi z pułki i mimo całego zbudowania z plastiku(zewnętrznie),to plastik jest tak gruby że spokojnie wytrzyma dużo czasu.

Link to post
Share on other sites

A ja chciałbym dopowiedzieć że istnieje dokładnie taki sam temat w którym podane są repliki do 600 zł ale skoro już to istnieje mnóstwo pochlebnych opinii na temat G36c od jg, więc kolego PiVoSH bzdury piszesz. M4 chińskich firm bardzo szybko się psują, lepiej kupić stare sprawdzone kałachy od Cymy i pisze o wszystkich oprócz tego jednego czy dwóch z plastikowym gb. Odnosząc się do ostatniego zadnia pana Wilk179 to komu nie zależy na celności i zasięgu:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...