Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

Ludzie spójżcie tylko co się porobiło w sklepie!!!

Maile bezpośrednio do ludzi od reklamacji, zamówienia itd. Jakieś karty stałego klijenta, upusty... Są dwie możliwości:

 

-sklep wziął się do roboty i postanowił odrodzić swoje dobre imię

-widzą co się dzieje na forum i chcąc zachować resztki swoich klijentów postanowili zrobić dobre wrażenie

Link to post
Share on other sites
  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pierdzielenie aż zęby bolą

 

zwalają na Pocztę Polską. W moim przypadku też tak było. Poprosiłem ich o numer nadania przesyłki (tak się składa, że mam możliwość wytopienia przesyłki na Poczcie) i nie byli w stanie mi go podać. A jak sie wysyła pazcke za pobraniem otrzymuje się kwitek z numeren nadania przesyłki. Kłamią jak psy.

 

Doszła do mnie komora HU. Niby japońska. W rzeczywistości jest to podróba robiona na tokarce przez Pana Kazia. Jest niedokładna. Nie przysłali uszczelek, które niby mająbyć w zestawie ani instrukcji jak toto zainstalować. Ostatnia jest mi zbędna wiadomo Ruger to nie jest rocket science.

 

Porażka.

Link to post
Share on other sites

Dostałem w końcu fakturę, dziwnym zbiegiem (?) okoliczności wystawioną 16 września, oraz grastisy: speedloader, dwie race, kolejne 2 magazynki do AMT. Wykosztowali się, w przybliżeniu cena tych wszystkich produktów przekracza 70 zł, co jest 1/4 wartości zamawianych przeze mnie produktów :) . Myślę, że Snajper wreszcie wziął się do roboty, ale mimo to nie zamierzam składać tam kolejnych zamówień nawet na kulki czy najtańsze okularki :evil: .

PS: U mnie też zwalali na Pocztę :x .

Link to post
Share on other sites

A ja nadal czekam na zwrot kasy, a telefonów dalej nie odbierają. Prosiłbym o interwencje kogoś z "władz" portalu. Kiedyś tam muszą się z wami skontaktować żeby np. ustalić coś do reklamy na stronce.

 

Gloria Victoria!

Dziś odzyskałem kaske, w miare szybko bo po 6-7 dniach od e-maila że oddają kase.

 

Moja opinia na temat sklepu:

Może i oferują towar w atrakcyjnych cenach ale czy warto dla tych paru złotych narażać się na nerwy?

Raczej nic już u nich nie zamówie, chyba że za pobraniem.

Mam nadzieje że sklep zakończył czarną passe przygód z klientami i od tej pory wszystko bedzie TIP-TOP.

Link to post
Share on other sites

Zeby sie nie zrobil zastoj w temacie, to ja mam pytanie. Jaki jest w koncu taki dosc pewny kontakt ze snajperem ??? bo musze im wyslac na gwarancje karabinek, albo niech mi go wymienia na nowy, albo zwroca pieniadze, bo odrazu przy kilku pierwszych strzalach sie zrypal.

Link to post
Share on other sites

Na moim przykładzie. Bujałem sie z nimi od 3.09 do 6.09. br. Dostałem od nich tylko 1 mejla w tym czasie, sam napisałem z 10-15. Na podane numery próbowałem się dodzwonić średnio 3-4 razy dziennie. Kiedy już telefon do sklepu stał się oficjalny ze 5 razy im sie na poczte nagrałem. Osobiście 1 raz gadałem ze snajperem przez telefon kiedy odebrał przez przypadek na starym numerze. Nie chce być czarnowidzem ale koleś masz LIPE

Link to post
Share on other sites

Cóż chyba Snajper się poprawił. Dzwoniłem wczoraj do nich na numer (13) 420 26 02 i odebrał gościu ze sklepu. Naświetliłem mu sytuację, że zepsył mi sie karabin, ale w przesyłce nie było faktury i chce sprzęt wysłać na gwarancję. Gościu wyciągnał ze mnie wszystkie dane na temat zamowienia(data,nr. zamowienia) i zaraz do mnie oddzwonił, ze mogę wysyłać towar. Karabinek ma być zapakowany w oryginalne pudelko,opis usterki ma byc na osobnej kartce, a na przesyłce ma byc napisane wyraźnym pismem słowo REKLAMACJA. Dzisiaj do nich wysłałem karabinek i zobaczymy w tym tygodniu czy sklep naprawde zasluguje na moje zaufanie.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem w Snajperze Rugera Mk1 i pare pierdół. Ogólnie spoko, szybko i w ogóle, ale mam dwie uwagi:

 

1. Magazynek do Ruger Mk1 i Ruger Mk1 Carabine to tak naprawdę jeden i ten sam. Sprawdziłem. Pasują idealnie, strzela się tak samo, a na pudełku z magiem "Carabine" widzimy jedynie napis "Mk1", tak samo jak na tym do krótkiej wersji. Tam sprzedają je jako dwa osobne typy, w dodatku po diametralnie rożnych cenach.

 

2. Kulki "Gold Fire" na zdjęciu w sklepie są w butelce. Mnie przysłali w kopercie. Niby drobiazg, ale jednak.

Link to post
Share on other sites

a ja wypowiem sie w imieniu swoim i kolegi z którym składaliśmy sie na coolki :]

otóz sprawa ma sie tak : zdecydowaliśmy sie złożyć i kupić coolki excela 0,2 w manierce(6000 sztuk) za podajże 70 zł (jak sie myle to prosze poprawić:]) i na forme płatności przelew :] Jacek wpłacił za mnie kase i za siebie ... coolek jak nie było tak nie ma ... podobnie jak odzewu ze strony sprzedawcy ... :] fakt ceny ma dobre ale podejście do klienta marne tak więc nie polecam chyba że zwróci nam kase albo kulki (w co wątpie)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zamówiłem kulki, ale tego samego dnia chciałem anulować zamówienie. Z pewnych nieuwzględnionych wcześniej przyczyn chciałem przełożyć kupno na styczeń. Dwukrotnie do nich pisałem, ale zostało to bez odpowiedzi. Przed chwią sprawdziłem maila-paczka wysłana. :?

Za kontakt z klientem mają u mnie krechę... gdyby nie to, ze mają dosyć tanio excele 6300szt, to bym nie kupował juz u nich :wink:

 

Doszla już paka :| . Manierka taka sama jak US, dodatkowe kulki w woreczku (nie wszystkie wlazły) i te kulki dziwne jakieś.... niebieskawy odcień mają...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam Wszystkich. Chciałem przeprosić z góry że rzucam się tu z zerowymi postami ale co do tego sklepu to mam pewne uprzedzenia. Złożyłem zamówienie 13.12.2005r. na stronce sklepu pisze że realizacja zamówienia do 72h. dni roboczych max ja jednak nadal nie otrzymalem zamówionego towaru. Wysłałem maila z pytaniem kiedy otrzymam przesyłkę jednak do tej pory pozostał bez odpowiedzi. Próbowałem się również dodzwonić do sklepu jednak bez skutku. Mam tylko nadzieje że przed świętami dostanę mój pierwszy sprzęt i że się nie zrażę do tego sportu przez to co otrzymam.

Dodam jeszcze że mój kolega zamówił z tego samego sklepu MP5 SD3 - UHC (otrzymał sprzęt po 4 dniach od złożenia zamówienia otrzymując nabierząco informacje o stanie jego zamówienia :? ) musze powiedzieć że naprawde dobrze wykonany karabinek, b. celny. Coś więcej napisze jak otrzymam mojego Desert Eagle - UHC :P

 

PoZdRaWiAm WsZyStKiCh!

 

 

Otrzymałem właśnie mojego deserta i jestem pod wrażeniem :D

Fakt że nie dostałem odpowiedzi na moje maile lecz replika którą dostałem była warta czekania.Sklep nie ma dobrych kontaktów z klientami lecz towar u nich jest naprawde dobry i wlaśnie ze względu na nerwy związane z zamawianiem czegokolwiek w tym sklepie nie polecam go :|.

 

 

PoZdRaWiAm i ŻyCzE WsZyStKiM WeSoŁyCh ŚwIąT !

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

No jak widać sklep ma się różnie.

 

W pierwszym zamówieniu gdy kupowałem wten czas najtańszą MP5 od TM(sprężyne) na polskich sklepach asg,na którą czekałem cos około 4 dni,dostałem takze w prezęcie olej silikonowy,który miałem zamiar kupywać w najblizszym czasie,zrobił namnie wrażenie,takwięc gdy zebrałem zamówienie od kolegów na amunicję i zakupiłem ją w sklepie okazało się że jest przebudowa sklepu,i bardzo zato przepraszają,napisali ze wszystkie zamówienia wysłane będą w czwartek oraz by niezakłucić dobrego kontaktu z kliętem zostaną dołaczone jakieś upominki.Niedosć,że paczkanawet po przedłuzonym terminie przyszła dopiero podkoniec drugiego tygodnia(czy jakoś tak) to jeszcze gratisów niema,coza beszczelnosc,ja się tym pocieszałem,a gdy rozpakowałem przesyłke to byłą tylko zawartosc zamówienia i czarne torebki :evil: Następnie gdy chciałem się zkontaktować znimi -NIC jakby mnie niesłuchali,wysyłąłem esy też nic,TERAZ JESTEM PRZEKONANY ZE NIEZŁOŻE TAM ZADNEGO ZAMÓWIENIA 8)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówiłem tam w piątek Rugera mk1 carabine. Dziś mija 5 dzień nie licząc niedzieli a karabinku jak nie było tak niema. W sklepie mają napisane czas realizacji 72h. Po 72h dostałem maila że wysłano mi karabinek :/. Może powinno być napisane wysyłka w 72h :evil:.

Pocieszające jest to że podobno mam dostać dodatkowe kulki w granacie :)(oby nie 0,12).

 

[EDIT]

 

Heh..... Czekam już 6 dzień a przesyłki nadal nie ma.

 

[EDIT]

 

Przesyłka doszła 8 dnia. Ale bez lunety :/. Na szczęście po dwóch dniach i ona się znalazła. Gratisy obiecane były.

 

Jeśli macie nerwy ze stali i lubicie czekać na przesyłkę w kawałkach polecam. Mi tam sklep do gustu nie przypadł....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...