Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Dzisiaj zamówiłem 3x Walther P99 HFC, widze tutaj sporo negatywnych opinii i garść pozytywnych. Mam nadzieje ze dostane je w przyzwoitym czasie (72h) i ocenie panów ze sklepu snajperasg.pl pozytywnie. :wink:

 

@Edit

 

12.11.2006 Przyjęte

13.11.2006 W trakcie realizacji

13.11.2006 Wysłane

 

Jak narazie jestem mile zaskoczony :) , żeby teraz poczta nie dała ciała :P

Link to post
Share on other sites

c.d. postu z 06.10.

 

W sumie dostałem od obsługi sklepu 3 maile, a w każdym co innego: najpierw, że AK będzie w magazynie dopiero za tydzień, w drugim, że właściwie lada moment powinien być u mnie, a w trzecim, że AK nie mają i odsyłają mi pieniądze, a kuleczki gratis. Pieniądze odesłali, przeprosili, ale kuleczek nie dostałem. Sprawdziłem dziś na stronie, widzę, że wreszcie wycofali te nieistniejące cymy z oferty. Chociaż tyle dobrego.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zostałem szczęśliwym nabywcą Walther P99 HFC. Paczka, którą dostałem była bardzo solidnie zapakowana! Męczyłem się z pięć minut, aby ją rozpakować :D Oby tak dalej, sądze że jeszcze nie jeden towar u Panów kupię, ponieważ macie niskie ceny i błyskawiczną wysyłke. :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No ja sie nei wypowiem pozaytywnie... zamowilem kiedys tam w tamte wakacje USP HW... dzwonie pisze maile (2 dziennie) zadnej odpowiedzi... a ze bylem w miescie chcialem odebrac osobiscie... zadnej inicjatywy ze strony sklepu... wyjechalem do domu a tu miesiac od zakupu przyszedl mi mail z zapytaniem czy to nadal aktualne... zenada!

 

a no i nawet podjechalem pod adres podany w dziale kontakt... ani nie pisalo nic na stronie ze to nie jest firma tylko dom... wiec tak jak szybko przyjechalem tak szybko pojechalem..

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Właśnie mam zamiar kupić w tym sklepie repliki MP001 Black, cena jest bardzo niska jak na to co oferuja (3 magazynki, taśma, wycior, luneta) lecz dziwi mnie ze broń która ma 400fps kosztuje tak tanio. koledzy mowią że oni by tego nie kupili bo może się okazać że tak naprawde nie ma nawet 300 fps. I że rozpadnie się w rękach. Ja myślę że to są bzdury i już mam odłożoną gotówkę, teraz jednak chciałbym się was pytać czy dobrze zrobie kupując tą replike ?

Link to post
Share on other sites

Ja tam sklepu nie polecam. Zamówiłem tam pierwszy i ostatni raz pistolet. O tym, że nie ma go w magazynie ŁASKAWIE raczyli mnie poinformować 1,5 tygodnia od złożenia zamówienia. O tym, że potem trzeba było walczyćo kase która poszła przelewem nie wspomnę. NIE POLECAM

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam

 

Mialem przyjemnosc/nieprzyjemnosc kupowania w tym sklepie jakis rok temu. Zamowilem tylko 3000 kulek excel 0,2g. Dostalem 3000 tanszych Goldfire`ow. Wkurzylem sie i napisalem do sklepu. Wymienilem pare mailow, dowiedzialem sie miedzy innymi ze posty w Tym temacie pisze glownie zawistna konkurencja :mrgreen:, no ale ostatecznie jestem zadowolony. Po odeslaniu do nich paczki (pare kulek wystrzelilem i jeszcze odpaldla mi etykietka z butelki :P) dostalem 3000exceli, 500 goldfire`ow i 150 mieszanki roznych firm :P.. i oczywiscie zwrot kasy za wysylke.

Gdyby tak sie stalo za pierwszym razem dalbym wielkiego plusa... teraz mam mieszane uczucia. Moze jeszcze kiedys sie odwaze ;)

 

Pozdro

 

A czemu polskich literek nie używasz ???

CHEMIK

Link to post
Share on other sites

Według mnie niewiem moze poprostu nizmienili ale gdy spojzymy na cene m700 KJW to zauwazymy niewiarygodnie wysoka cene (899) No dobra rozumiem ze dorzucaja litr gazu i lunete ale one razem koszyuje gdzies z 60 zl na alegro mozna dostac taki sam(bez lunety i gazu) za 666zl to jest ponad 200 zl taniej(233) wiec ja tego nierozumiem ale moze poprostu niezmienili ceny bo prawda jest taka ze nikt tego niekupi jezeli mozna dostac za 200 zl mniej :(:( Ale tak poza tym to przesylka i wszystko 10\10 ale te ceny to troche przegiecie bynajmniej jak dlamnie

 

 

PS. Tu jest link do tego m700 zeby niebylo :P : http://snajperasg.pl/product_info.php/cPat...products_id/313

 

Przypominam o polskich znakach. Potem będzie płacz jak zaczną posty znikać.

CHEMIK

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam!

Cała moja amunicja pochodzi ze Snajpera. Teraz również zamówiłem kulki z tego sklepu pomimo złych recenzji.

Nie mogę powiedzieć, że kontakt był świetny ponieważ na sms nie odpowiadali, a na maile dopiero na następny dzień. Zamówiłem kulki Gold Fire i Excela.

26 marzec 13:40 złożyłem zamówienie

27 marzec moje zamówienie było w trakcie realizacji, a w południe paczka została wysłana

30 marzec 10:20 paczka została dostarczona.

Na stronie napisali, że paczka dojdzie w ciągu 72h, u mnie mieli około 20h spóźnienia. Jednak wyrobili się przed sobotnią strzelanką.

 

Sklep POLECAM!

Pozdrawiam Szerszeń

Link to post
Share on other sites

No proszę,

A moje zamówienie bardzo podobne do Szerszena01, ale z jedną małą różnicą

25 marzec - kulki HFC i ładownica zamówione (81zł+przesyłka),

26 marzec - przelew wylądował u nich

27 marzec - "w trakcie realizacji"

I KONIEC! CISZA!

Wysłałem przedwczoraj maila - bez odpowiedzi.

Teraz próbuję się dodzwonić - bez skutku.

Grrrrrr...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja sie zaopatruje w kulki w tym sklepie i naprawde jest swietny!

Ceny amunicji sa świetne ( najczesciej biore exele)!

Jeszcze nikt z mojej ekipy ani nikt kogo znam nie mial jakichkolwiek negatywnych doświadczeń z tym sklepem!

 

POLECAM W 100% !!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

W poniedziałek rano zamówiłem walther p990 KWC/cg oraz kulki 0,20g GOLD FIRE 3000 szt. Dziś jest piątek a paczki nie ma, dodam że status zmienił się na "w trakcie realizacji" dopiero we czwartek o_O na szczęście zdecydowałem się na opłate za pobraniem...zdenerwowałem się i wysłałem im dwa mail'e z prośbą o anulowanie zamówienia....odpowiedzi ni widu ni słychu :wink:

Edited by yewryk
Link to post
Share on other sites

odpisali mi :-P potwierdzili anulowanie zamówienia lecz status zamiast zmienić się z "w trakcie realizacji" na "anulowany" zmienił się na " wysłany anulowany" o_O teraz to konkretnie zgłupiałem... a tak poza tym to co oni mi mogą zrobić jak nie odbiore paczki????

Link to post
Share on other sites

odpisali mi :-P potwierdzili anulowanie zamówienia lecz status zamiast zmienić się z "w trakcie realizacji" na "anulowany" zmienił się na " wysłany anulowany" o_O teraz to konkretnie zgłupiałem... a tak poza tym to co oni mi mogą zrobić jak nie odbiore paczki????

Jak anulowałeś zamówienie to moga Cię cmoknąc w... A tak na poważnie to nie wydaje mi się żebyś pokrywał jakieś koszty za przesyłke jakby ona doszła.

Ja osobiście i tak nie polecam tego sklepu.

Kiedyś było miło i fajnie ale nie zniose tego,że moje maile zastają bez odpowiedzi.Mimo cen i tak obsługa jest najważniejsza!W ten sposób padł MG.

Taka moja osobista dygresja...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...