Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyszedł colt dokładny opis dam później. Potwierdzam to, że jest niedorobiony ma ogromny luz na bezpieczniku chwytowym, duży na spuście oraz zamek za bardzo idzie do przodu względem body. Tyle z minusów które widziałem na razie, nie posiada natomiast żadnych nadlewek niedoróbek na body i zamku czy nierównych krawędzi, oraz posiada bardzo mały luz na zamku. Jest baaardzo ciężki ładne oznaczenia.

Jak będę miał czas porobię zdjęcia i dokładnie opiszę. Wystrzeliłem tylko raz bo był taki huk, że odpuściłem sobie testy na sucho w bloku żeby sąsiadów nie denerwować ale kopa ma nie wiem czy moje m4 kjw ma taki odrzut. Sprężyna powrotna + cieżki zamek też robią swoje kiedy spuszcza się zwalniacz zamka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Wsadziłem gumkę flacona oraz Pdi 6.01 6' do hi-capy 5.1 i muszę powiedzieć, że przecierałem oczy z wrażenia, chłopaki z ekipy też nie ukrywali zdziwienia. Takiego zasięgu wielu z nich nie ma w swoich aegach celność świetna. Jedyne co to gazożerność w niskich temperaturach (tj było pewnie około -5) jest bardzo duża. Nie udało mi się wystrzelić całego magazynka z jednego co2 ale coś za coś kopyto jest niezłe. Nie miałem kulek 0.2 ale na 0.25 chrono pokazało 300 fps. Jeśli ktoś piszę, że lepsze kjw to nie trzymał nie strzelał ani nie widział inokatsu niestety... Jeszcze drewienka spasuję i dla mnie nie ma lepszej repliki 1911 A1.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...