Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[krawiec] BOMBEL86 (dawniej: bombelsars)


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Na przełomie 2016/2017 skusiłem się na pas typu PT2 i szelki pierwszej linii niskoprofilowe. Swoją ofertę na to przedstawił Bombel86. Zamówienie od chwili jego złożenia do odebrania z paczkomatu było w 3 dni- dla mnie bomba.

Towar przyszedł z jakości byłem zadowolony więc czas na testy zanim napiszę swoją opinię.

Od tego czasu sprzęt był na kilku może kilkunastu treningach z różnym ciężarem uwieszonym do niego. Z mojej strony zero zastrzeżeń, jakość szycia porównywalna z Miwo ( tym czasie pas i szelki współpracowały z chestem z Miwo) więc jest ok.

Jakiś tydzień temu zauważyłem że pas puścił na szwie. Szybkie PW do Bombla z opiszem problemu i po prau godzinach odpowiedź że mam odsyłać pas zostanie naprawiony bądź wymieniony na nowy jeśli nie uda się tego naprawić- czas reakcji na reklamację po 3 miesiącach dla mnie ok. Pas odesłany, w między czasie dostałem info że pas uda się naprawić. Wczoraj odebrałem przesyłkę i kolejne miłe zaskoczenie: pas naprawiony jak należy, wszystkie ew miejsca możliwych przyszłych uszkodzeń tego typu dodatkowo powzmacniane a do tego mały gift w postaci ładownicy na szybkoładowarkę.

Od siebie z czystym sumieniem mogę polecić Bombla jako naprawdę dobrego dostawcę sprzętu. Wiem, że zakupy będę u niego robił częściej.

Podsumowując:

+ cena

+ jakość

+ reakcja na reklamację

+ dodatkowy upominek który mi się przyda.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...