Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ra-tech magazynek Co2 do Glocków


Recommended Posts

  • 2 months later...

Prośba do ewentualnych posiadaczy rzeczonych magazynków... Podzielcie się proszę wrażeniami z użytkowania. Czy znacie sklepy godne uwagi, które posiadają jeszcze magazynki w ofercie? Sam mam problemy z magami na GG (trochę już wystrzeliły), szczególnie w niskich temperaturach. Chętnie bym zakupił w/w magi CO2 na zimniejsze dzionki (i nocki).

 

Pozdrawiam

Przemek

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam!

Posiadam ten magazynek na co2 ra-tech. Zakupiłem go w sklepie WGC w zamówieniu zbiorowym co wyniosło mnie z przesyłka ok 147 zł. Mag świetnie pasuje do glocka nie blokuje zamka (na zagranicznych forach narzekali na zbyt wysoka uszczelkę maga która blokowała zamek). Większa siła odrzutu zamka jest widoczna ale jest dość niewielka różnica. Do tego maga dokupiłem wzmocnioną sprężynę prowadnicy tak dla pewności. Co do pojemności zachowuje się tak jak na filmiku. Zima się kończy także na mrozie nie mam go jak sprawdzić. Zasięgu również nie sprawdzałem jednak biorąc pod uwagę małą różnice w odrzucie pewnie różnica w odległości będzie również niewielka. Ostrzegam przed zakupem identycznego magazynka który ma 400 fps i jest marki innej firmy, bo spotkałem się z takimi przeglądając zagraniczne sklepy.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam!

Posiadam ten magazynek na co2 ra-tech. Zakupiłem go w sklepie WGC w zamówieniu zbiorowym co wyniosło mnie z przesyłka ok 147 zł. Mag świetnie pasuje do glocka nie blokuje zamka (na zagranicznych forach narzekali na zbyt wysoka uszczelkę maga która blokowała zamek). Większa siła odrzutu zamka jest widoczna ale jest dość niewielka różnica. Do tego maga dokupiłem wzmocnioną sprężynę prowadnicy tak dla pewności. Co do pojemności zachowuje się tak jak na filmiku. Zima się kończy także na mrozie nie mam go jak sprawdzić. Zasięgu również nie sprawdzałem jednak biorąc pod uwagę małą różnice w odrzucie pewnie różnica w odległości będzie również niewielka. Ostrzegam przed zakupem identycznego magazynka który ma 400 fps i jest marki innej firmy, bo spotkałem się z takimi przeglądając zagraniczne sklepy.

 

 

A ile fps ma Twój glock na tychże magach ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Robiłem pomiary na chrono i wychodzi może 10fps więcej niż na GG, takie też było założenie żeby nie zwiększyć mocy tylko żeby można było strzelać jak jest chłodniej

 

jedynie w glocku 19 ksc pokazuje mi 350 fps, w 17 i 18 normalnie kolo 320fps

 

pozdr

 

kostek

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Sorki za odkopanie tematu ale mam problem z tym magiem. Po załadowaniu kapsuły pistolet działał normalnie przez może 10 kulek, następnie magazynek zaczął syfonować z zaworu wylotowego (konkretnie ulatnia się cały czas gaz - jest to dosyć duży upływ). Magazynek jest nowy, sprawdzany na 2 różnych rodzajach kapsuł CO2. Na wszystkie uszczelki popsikałem silikonu bo myślałem że może to jest przyczyna nieszczelności ale to akurat nic nie dało.

Ogólnie rzecz biorąc magazynek zachowuje się tak jakby miał cały czas delikatnie wciśnięty zawór wylotowy. Po opróżnieniu kapsuły sprawdziłem oczywiście zawór, przy naciskaniu go nie ma żadnych wyczuwalnych oporów ani sam grzybek zaworu nigdzie się nie wiesza.

Macie jakieś pomysły jak to przywrócić do życia?

Link to post
Share on other sites

No właśnie nic nie wystaje, wykręciłem zawór i w środku wygląda ok. Po wkręceniu zaworu z powrotem, dalej gaz ucieka.

Mam na stanie zawory o zwiększonej przepustowości do magów KSC ale nie wiem czy one wytrzymają pracę na CO2.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie sądzę, że jakiekolwiek sprężynki będą pasowały, mam zwykły zawór do KSC i zawór o zwiększonym przepływie i mimo że oba pasują do magazynka na GG to ich konstrukcja jest diametralnie różna, myślę, że zawór na CO2 ma jeszcze inaczej rozwiązany zawór.

Uszczelki nie mogły się zbić bo magazynek jest nowy - wystrzelił może z 10 kulek i zaczął syfonować, na razie czekam na decyzję sklepu w którym kupiłem maga, czy go wymienią na nowy czy go naprawią.

Jak poczytałem zagraniczne fora to też jest pół na pół, niektórzy chwalą że działa super a inni że nie działa wogóle.

 

EDIT:

 

Magazynek przeciekał na zaworze, sklep nie podjął się naprawy tylko zwrócili pieniądze. Najgorsze jest to że chyba te magazynki zostały wycofane z produkcji i już raczej ich nie będzie. :(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...