Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

101st Airborne WWII


Recommended Posts

Jeśli jeszcze nie byliście na strzelaniu w klimatach WWII wpadnijcie na jakąkolwiek imprezę, zobaczycie jak to wygląda i od czego naprawdę trzeba zacząć. Świetną okazją może być gra, którą Dominik organizuje w Karolewie, obniżone standardy jeśli chodzi o ubiór, więc można spróbować tej zabawy bez inwestowania nie wiadomo jakich pieniędzy.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 1 month later...

w temacie 101st pytanie odnośnie dodatkowych kieszeni naszywanych na bluzy M42 od jumpsuita z tego co  wiem i widać ze zdjęć 506th regiment nosił kieszenie natomiast jak wyglądała sprawa z 502th regimentem czy też nosili. Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi 

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • 1 month later...
W dniu 4.05.2020 o 00:02, szymzet2000 napisał:

Hej mam pytanie odnośnie m42 jumpsuit. Jak ocenie mundury produkcji Sturma i KayCanvas i który moglibyście polecić lub tez czy lepiej dozbierać np na mundur produkcji ATF. Będę wdzięczny za każda odpowiedz i radę. 

Temat w sumie był już poruszany. Sturm jest spoko, ale spodnie w kroku do przeszycia, no i świeci się na początku jak wiadomo co.  Moim zdaniem problemem jest też trochę rozmiarówka. Kupiłem właśnie nowego Sturma, z uwagi na to, że chciałem mieć większą bluzę. Zgodnie z przewidywaniami do spodni wszedłbym dwa razy. Nestof sprzedaje tylko komplet, a z GB się nie opłaca, bo sama bluza z KayCanvas kosztuje tyle co cały mundur Sturma. No i przesyłka. 

Link to post
Share on other sites
  • Domin007 changed the title to 101st Airborne WWII

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...