Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gogle ochronne ACM i Kamizelka typu Tactical Harness


Recommended Posts

Witam, zastanawiam się nad kupnem tych gogli oraz kamizelki.

Google

Kamizelka

Mam parę pytań:

Czy ktoś sprawdzał te gogle. Czy są poważne odpryski po trafienu. Jaka jest widoczność i ogólnie czy się je opłaca kupić.

Odnośnie kamizelki mam takie pytanko. Czy będzie mi pasowała? Jestem dosyć "duży" 2m wzwyż gdzieś będzie, a i "mięsień" piwny nie jest mały :icon_confused: . Mam postanowienie noworoczne się go pozbyć :icon_biggrin: . Widzę że posiada trochę pasków regulujących, ale chciałbym się dowiedzieć czy ją kupić( wiem, skąd można wiedzieć czy będzie mi pasowała dopóki nie założę, ale zdarzało mi się spotykać kamizelki o wiele mniejsze w realu niż na zdjęciach, niektóre były jak dla dzieci ). Oraz interesuje mnie ich wytrzymałość. Pozdrawiam i czekam na szybką odp, ponieważ zamierzam robić zakupy już po 1 stycznia.

Szczęśliwego Nowego Roku. :maniak_OK:

Link to post
Share on other sites

Witam, zastanawiam się nad kupnem tych gogli oraz kamizelki.

Google

Kamizelka

Mam parę pytań:

Czy ktoś sprawdzał te gogle. Czy są poważne odpryski po trafienu. Jaka jest widoczność i ogólnie czy się je opłaca kupić.

Odnośnie kamizelki mam takie pytanko. Czy będzie mi pasowała? Jestem dosyć "duży" 2m wzwyż gdzieś będzie, a i "mięsień" piwny nie jest mały :icon_confused: . Mam postanowienie noworoczne się go pozbyć :icon_biggrin: . Widzę że posiada trochę pasków regulujących, ale chciałbym się dowiedzieć czy ją kupić( wiem, skąd można wiedzieć czy będzie mi pasowała dopóki nie założę, ale zdarzało mi się spotykać kamizelki o wiele mniejsze w realu niż na zdjęciach, niektóre były jak dla dzieci ). Oraz interesuje mnie ich wytrzymałość. Pozdrawiam i czekam na szybką odp, ponieważ zamierzam robić zakupy już po 1 stycznia.

Szczęśliwego Nowego Roku. :maniak_OK:

 

Jak nie chcesz mieć już oczu to kup sobie te gogle. Tyle razy było wałkowane na forum że wszystkie gogle z siatką nie nadają się do ASG....

A o kamizelkę najlepiej zapytaj samego Krakmana.

Link to post
Share on other sites

Oraz interesuje mnie ich wytrzymałość. Pozdrawiam i czekam na szybką odp, ponieważ zamierzam robić zakupy już po 1 stycznia.

Szczęśliwego Nowego Roku. :maniak_OK:

 

1# nylon 600D to nie to samo co Cordura 1000D. Więc biorąc pod uwagę materiał nie jest on wysokich lotów.

2# szwy, chińczyk tyle powiem. Jak bedziesz miał farta to trafisz dobrze zszyte jak nie ... wszystko może sie trzymać na jednej nitce. :icon_confused:

 

Jak się nie ma kasy no to cóż robić, Flyye nie kupisz. A myślę, ze jak ci się dobry egzemplarz trafi i nie będziesz jej katował to z rok wytrzyma. :)

Link to post
Share on other sites

Nie myślałem, że to kiedyś powiem, ale.. Za 120 zł masz już najbardziej podstawowy zestaw szelek z miwo (czyt. poliestrowy pas pt-2, szelki st-1 i jakaś łądownica/kieszeń). Biegałem w chińczku i mimo, że jakiś wybitnie zły nie był, to więcej ich nie kupię. To nie są kamizelki do katowania...

Edited by Olek96
Link to post
Share on other sites

1# nylon 600D to nie to samo co Cordura 1000D. Więc biorąc pod uwagę materiał nie jest on wysokich lotów.

2# szwy, chińczyk tyle powiem. Jak bedziesz miał farta to trafisz dobrze zszyte jak nie ... wszystko może sie trzymać na jednej nitce. :icon_confused:

 

Jak się nie ma kasy no to cóż robić, Flyye nie kupisz. A myślę, ze jak ci się dobry egzemplarz trafi i nie będziesz jej katował to z rok wytrzyma. :)

Link to post
Share on other sites

Chcesz gogle to polecam : Bolle x800 albo ess NVG.

Ostanio widziałem po 60zł/cały komplet. I jeszcze do kupienia :)

 

Kamizelkę warto kupić z miwo albo u jakiś prywatnych krawców. Dołożysz 3 razy tyle, ale będzie very good :)

Edited by WojaKwz
Link to post
Share on other sites

A jeżeli chcesz wybitnie tanie-ale-porządne oporządzenie, to na Alledrogo są w stałej ofercie chest-rigi z demobilu Armii Brytyjskiej. Cordura, porządne szycie, większość magazynków się mieści w sensownej ilości (9 do eMki, 6 do AK, G36 czy AUGa, wydaje mi się - bo jeszcze nie sprawdzałem - że do G3 albo M14 też 6 sztuk, do MP5 to w ogóle kosmos - chyba z 18...), plus kieszeń na mapę i dwie duże na bambetle, dodatkowo można dokupić kieszeń na radio oraz olbrzymi haversack (w oryginale - chlebak na maskę przeciwgazową).

 

A chcą za to mniej niż stówę (plus przesyłka).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...