Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SW-04 (M24) [Snow Wolf]


Recommended Posts

Panowie kupiłem zespół spustu pdi i jest mały problem w tym m24 SW :icon_smile:.

Tłok nie chce się zaczepić o sear. Porównałem ze stockowym zespołem i widać, że w PDI sear zaczepiający jest bliżej tego z tyłu. Domyślam się, że zaczep na tłoku AirsoftPro ma przez to za mało miejsca i zanim się zatrzaśnie o sear (który też jest minimalnie wyższy niż stock) zapiera się o tylni sear i nie można go już więcej naciągnąć.

Ktoś rozwiązywał taki problem? Tłok KA/Laylaxa ma identyczną końcówkę zaczepową? Może mam piłować ten tylni sear PDI czego nie chce robić bo go osłabie ;p.

Edited by Skilrod
Link to post
Share on other sites
  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapytam prościej... posiadaczy vTriggera PDI.

Jakiego tłoka i prowadnicy używacie?

Zaczep w tłoku AirsoftPro i podstwa prowadnicy AirsoftPro sumarycznie mają 6,55mm a w tym zespole spustu zatrzaśnie się między pierwszym i drugim searem maksymalnie 5mm (po pochyleniu pierwszego).

Po zdjęciach w sklepach wydaje mi się że tłok CA i prowadnica Laylaxa są cieńsze w tych miejscach. Nic więcej nie pasuje do tego triggera O.o?

Dexter zajmujesz się serwisem. Wiesz coś o tym?

Edited by Skilrod
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tokarz zebrał mi z tłoka końcówkę tą z fazą i już jest dobrze. Przy okazji na tokarce było widać że czeski tłok jest krzywy. Latał jak głupi. Zamówiłem jeszcze adapter tłumika też AirsoftPro. Strasznie bylejaki. Niezeszlifowane zadziory, farba oblepiona kurzem.

 

Musze wymienić jeszcze dźwignię. CA są w pełni stalowe, mocne? PDI mają kosmiczne ceny.

Dzięki za odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Rozumiem. Co do tych czeskich części to się wgoniłem tylko w koszty. Odradzam kupno. Sam kupiłem bo nikt mi nie pokazał konkretnych problemów. Pisze co mi się przytrafiło żeby inni wiedzieli na przyszłość.

Rozebrałem karabin żeby wsadzić tą nową sprężynę. Łożysko na prowadnicy się nie obraca bo prowadnica znowu się lekko skrzywiła i wgniotła w głąb podstawy. To już druga prowadnica. Wcześniejsza całkiem wyrwała się z podstawy. Czeski tłok jest krzywy co było widać na tokarce i chyba tylko on może być przyczyną tych zniszczeń.

Oglądam końcówkę czeskiego cylindra. Pojawiło się wybrzuszenie na jednym boku. Wszystko na M170 Guardera

Kasa za tłok, cylinder i dwie prowadnice poszła w błoto a do tego mnóstwo zmarnowanego czasu np. na polerowanie tego cylindra.

Co kupić zamiast tego? Cylinder PDI Raven i tłok KA z głowicą Guardera?

Prowadnice dorobię u tokarza bo mam już dosyć kupowania nowych.

 

Te cylindry Raven są gładkie jak po polerowaniu czy takie jak czeskie ;p? Nie chce znowu żałować oszczędności. Wszystkie części znalazłem w specshopie.

Link to post
Share on other sites

DSC05079.JPG

To co zostało przytarte to papierem ściernym. Kształtu w żaden sposób nie zmieniałem - jest taki od nowości. Tokarz skracał stalową końcówkę i widziałem jak chodzi bokami. Krążek zmieniłem ja żeby nie było. Myślałem, że nic się bardzo nie stanie a z czasem wymienię ale mam już drugą uszkodzoną prowadnicę a wystrzelałem 300-400 kulek

Link to post
Share on other sites

Nie bierz Ravena, mało Ci wywalania kasy w błoto? Tłok KA, LL, Guarder, jeden pies ale raczej kolejność LL, Guarder KA bym przyjął. Głowica tłoka LL bądź Guarder. Nie zapomnij o gł cylindra!

 

Wojdatuz, problem w tym, że te części na prawdę są kiepskie. Może Ty nie miałes problemów ale ja miałem (nie osobiście, klienci) na tyle, że skończyło się wymianą na firmowe. I problemy zniknęły. Nie jest to jednostkowy przypadek.

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie mam takie pytanie.

Co uważacie o takim zestawie i ile z niego osiągnę?

- komora PDI + lufa guardera 550mm 6,02 + gumka G&G zielona

- stalowy cylinder od Airsoft Pro

- stalowa prowadnica wraz z łożyskiem

- stalowa głowica cylindra

- hybrydowy tłok od Airsoft Pro

- sprężyna guardera m140

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

 

Mam problem kupiłem m24 SW. Za każdym razem jak chcem przeładować to blokuje mi sie spust dopiero jak przeładuje z blokada to odda strzał po odblokowaniu. Czasem jeszcze jest odrazu strzał po powrocie zamka na miejsce bez wcisniecia spustu...

 

Kto miał podobny problem niech sie odezwie ;)

Link to post
Share on other sites

To normalne w tych Snow Wolfach i raczej tego nie naprawisz.

Mój też się blokował. Musiałem manipulować spustem żeby puścił. Później doszło jeszcze blokowanie dźwigni po strzale. Musiałem zabezpieczać i odbezpieczać dopiero wtedy dało się podnieść głowicę.

Ktoś też do mnie pisał z tym samym problemem... miał pokombinować ze słabymi sprężynkami seara ale wątpię by mu się udała ta naprawa :).

 

Zbieraj na zespół spustu do CA. Do SW też już zrobili ale w Polsce nie ma. Niewiele się różnią. Do CA też dopasujesz po piłowaniu łoża :).

Link to post
Share on other sites

Nom

dało się podnieść głowicę.

Dźwignię... źle napisałem.

 

Nom lipa lipa. Kalkulowałem wymienianie części w CA i SW i wychodzi podobnie cenowo żeby karabin był na dobrym poziomie. Niestety w SW dochodzi dodatkowe grzebanie i trudność z dopasowaniem części... body też w jakimś stopniu (nie wiem jakim) gorsze więc przyznaję, że lepiej dozbierać na CA... tak dla świętego spokoju :icon_biggrin:

Edited by Skilrod
Link to post
Share on other sites

Panowie pytający o konwersję mancraft:

Da się ją zamontować niemal w każdej replice sprężynowej - chłopaki robią odpowiedniki wymiarowe zespołu tłoka. Nie trzeba wtedy wymieniać spustu i rączek przeładowania, bo bebechy nie cierpią. Jesli nie macie smykałki technicznej - wysyłacie replikę mancraftom, oni zrobią resztę.

 

Kolega Kaktus23 zamontował, przy czy on miał i nadal ma problemy ze spustem (zapewne z winy spustu, nie konwersji).

Link to post
Share on other sites

Manncraft mi montował i fakt preblem był juz przed montażem... (miałem cichą nadzieje że to chwilowy problem ale niec sie nei zmieniło) replika w tej chwili bardziej nadaję sie do spokojnego strzelania w tarcze...

Parę zdjęć repliki - zamontowany ich reduktor z adapterem na kapsuły Co2 ładnie sie zmieściła na kolbie i nic nie wadzi ;)

 

https://plus.google.com/u/0/photos/112832646628532322400/albums/5891273360522954881

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...