Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SW-04 (M24) [Snow Wolf]


Recommended Posts

Lufa stockowa ma długość 495mm o ile dobrze pamiętam. Polecam standardową 509mm dedykowana do M16 albo 500 do M14. Popularne długości luf, więc powinny być dostępne. Tylko że wtedy potrzebny będzie adapter tłumika. Na to można wtedy jakiś szpanerski hamulec wylotowych założyć albo po prostu tłumik np. King Armsa żeby lekko wyciszyć.

 

/edit

Mendi

Link to post
Share on other sites
  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolejne pytanie: czy oznaczenia sprężyn dedykowanych do czterotaktów mają taki sam przelicznik jak sprężyny do aeg? O co mi chodzi, czy m170 do m 24 będzie generowało moc zbliżoną do 600fps czy przelicznik jest inny. Darujmy sobie wywody na temat poprawności złożenia repliki, zakładamy że jest złożona bardzo dobrze.

Link to post
Share on other sites

Kupiłeś już części :)? Ja mam z tego co pamiętam 509mm. Po przykręceniu adaptera tłumika lufa kończy się jakieś 2mm wcześniej w nim. Chciałem żeby tłumik spełniał swoją funkcję. Na czeskiej m150 miałem 585fps. Na m160 Guardera miałem ponad 610. Z tym, że używam pdi 6.01... Na szerszej lufie może mieć mniej fps.

 

______________________

Wysłane z Xperii Z za pomocą Tapatalk

Edited by Skilrod
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam jaką precke do tej repliki dorzucić ? http://shop.ehobbyasia.com/snow-wolf-m24-military-ver-with-scope-bipod-sw-04j-tan.html#.VpG9XBndjqB najchętniej chciałbym by było to 6,01 lub mniejsza dzięki a i wszystko w niej zrobił bart_a tylko zostało dać precke i Komorę PDI u replika cudo. A i o tej lufie liczy się dla mnie celność i ZASIĘG. Dzięki za odpowiedź. Narka

 

Ps: jeszcze malowanie, luneta i dwojnóg i zawieszenie. Pls to też doradźcie

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

 

jak wygląda obecna sytuacja m24 SW na rynku? Z tego co widzę, większość problemów użytkowników z 2012 roku zostało rozwiązanych wprowadzeniem produktów PDI? SpecShop oferuje więcej części tuningowych do M24 SW niż do VSR-10, pytanie tylko czy faktycznie te części spełniają swoją funkcję?

 

Generalnie na chwile obecną M24 SW wydaje się być jedynym rozsądnym (biorąc pod uwagę tuning to może nie do końca rozsądnym dla stanu konta) wyjściem kupna repliki karabinu snajperskiego pod dalszy tuning, można ją bez problemu dostać na gunfire w takiej wersji - http://gunfire.pl/pr...luneta-BLK.html - w przeciwieństwie do jakichkolwiek innych replik. Interesuje mnie replika M24 lub VSR-10. Z tym drugim celowałem w TM ale nie udało mi się nawet znaleźć dostępnej do kupna. EDIT: Oj przepraszam, jeszcze BAR-10 można zakupić na taiwanie, macie może jeszcze jakieś sklepy w PL, gdzie te repliki mogłyby być dostępne? Google zawiodło.

 

Jeśli jeszcze chodzi o M24 SW - to jak z magazynkami? można je w ogóle gdzieś dostać?

 

Jeżeli chodzi o "snajperkę" to zdaje sobie sprawę z konieczności tuningu i sporych pieniędzy, jednak będzie to drugoplanowa replika, którą powoli będę składał kupując co jakiś czas części.

 

Liczę na konstruktywne wypowiedzi znawców tematu, chociaż chyba tutaj ostatnio pustki.

 

Pozdrawiam :icon_smile:

 

@EDIT:

 

Ewentualna alternatywa:

 

http://deltashop.pl/p/192/1888/sniper-rifle-mb07d-luneta-bipod-bk-karabiny-snajperskie-repliki-broni-asg.html

 

zgodny ze standardem VSR ale czy jest sens?

Edited by baartoss
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

jesli kogos interesuje jeszcze opinia o m24 snow wolf to tak

-cylunder peka przy stockowej sprezynie wiec lepiej odrazu go wymienic lub wstawic mancrafta

-komora hu to gowno z reszta jak wiekszosc stockowych

i to w zasadzie co do wad tyle

 

zalety

-buda dobrze zrobiona

 

podsumowujac i tak trzeba wymienic to co zawsze wiec jako baza to moge polecic

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

mam problem:

Cylinder krzywo chodzi w komorze zamkowej(ma luzy) przez co krzywo wchodzi do komory i podwija kołnierz. Cylinder jest prosty.

 

Macie jakieś rozwiązanie tego problemu ? Jakieś pierścienie na cylinder co by nie gibotal się podczas naciągania ? Jezeli tak t ogdzie dostane. Lub wymiary :) jakich szukac

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

witam,

Jaką sprężynę utrzyma stockowy spust?

Ja wstawiłem sprężynę m140 i działało beż zarzutu. Nie wiem natomiast jak to jest w przypadku innych replik.

 

A skoro już mowa o sprężynach w sw-04 to takie pytanie. Czy ktoś orientuje się czy trzeba zmieniać rączkę przeładowania przy wkładaniu do tej repliki sprężyny m190?

Link to post
Share on other sites

Więc jak już pytamy to jakie trzeba wsadzić bebechy żeby uzyskać 600-650fps ?

Cały czas myślę o tej sprężynie; preclufa guardera 6,02 509mm, spust ?, sprężyna ?, komora hup?, kulki?

 

 

ps. szkoda że nie załapałem się na tą promocję 225zł

Edited by MikeOl
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Witam panowie, jakiś rok temu kupiłem SW04 (m24 Śnieżny jamnik-czy snow wolf jak kto woli) do tej pory trochę się kurzyła, ale planuje zainwestować w ten cud chińskiej techniki, ktoś mógł by podać linki do bebechów do tej że repliki czy do speców co mi to by mogli podrasować (sumka przeznaczona na Bebechy to około 900-1300zł). Zależy mi na uzyskaniu około 500fps :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...