Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SW-04 (M24) [Snow Wolf]


Recommended Posts

Jeżeli chodzi o Polskę to nie wiem, ale zagadaj do madonionu oni robią zamówienie z redwolfa i następne będą robili pod koniec marca jak sie pytałem o komorę do aps96 a cena jest podobna do m24 to napisali mi że za komorę,przesyłkę i cło zapłacę 279zł

Edited by kubaw95
Link to post
Share on other sites
  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też sie skusiłem na owy egzemplarz, ale dalej nie wyczytałem nic na temat lufy. Jaka lufa podjedzie do stock'owej komory? Bo jeżeli dobrze rozumiem po wymianie na komorę PDI wchodzą te od AEG'ów (?). Wy tu pierdu pierdu o lunetach, a ludzie chcą konkretów :D !!!

Link to post
Share on other sites

Witam, zmówiłem sobie ową replikę, jednak nie ze spec-shop'u lecz z gunfire ze względu na podawana przez nich większą prędkość kulki na wylocie (poprosiłem o jakieś papierki potwierdzające właśnie taką liczbę FPS). Nie wiem czy to prawda, czy nie, nie mam jak tego sprawdzić fizycznie u siebie ponieważ nikt w okolicy nie posiada chronografu: na papierze widniał zakres:

 

http://zapodaj.net/473c2ab49d09.jpg.html

http://zapodaj.net/41aceb771932.jpg.html

niestety robione telefonem

 

Ja w to nie mogę uwierzyć !!! :icon_eek2:

 

P.S. czemu użytkownik kwidzu został zbanowany?

Edited by USMC_FAN
Link to post
Share on other sites

Ten zestaw do tuningu powinien pasować, a co do lufy to do stocowej komory podchodzą TYLKO lufy aps 2/96.

parkie... pieprzysz :wink: wystarczy wymienić seary, chyba że ktoś wsadza SP210, ale to inna sprawa :blush:

Edited by 50zyt
Link to post
Share on other sites

No cóż, u mnie słowo "tuning" nie ogranicza sie tylko do wymiany searów i springa.:)

 

Po ostatnich 2 postach kuby można wywnioskować, że chce mieć snajperkę po najtańszej i najłatwiejszej linii oporu , co nie jest możliwe :cool:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...