Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 17 [TM]


Recommended Posts

No niby tak, ale nie będzie to tak trwałe (marker). Próbowałem już markerem pomalować wylot lufy i to się ścierało po jakimś czasie. A skoro i tak będę lufę wymieniał, to 10 dolców w tą czy w tą (ok $52 za PDI Palsonite, a $43 za zwykłą, srebrną), żeby mieć lepiej wyglądającą lufę, to już nie ma różnicy przy wartości całego Glocka - pod koniec będzie zdecydowanie ponad 1500zł.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Plakatówką ;P

Ale na lufie Guardera był taki syf, że plastik to ścierał... A co dopiero jak przyszedł metal, hoho. Jakiś ichni "P-Proces". A lufa SD jak mówiłem jest chyba anodowana - powierzchnia wygląda podobnie do przedniego panelu wzmacniacza, z informacji które znalazłem ta część Onkyo jest właśnie tak pokryta.

 

Ariemu nie chodziło czasem o pomalowanie lufy wewnętrznej? A do malowania proszkowego chyba za jakiś czas pójdzie lufa zewnętrzna - już są delikatne odpryski przy styku tylnej części komory nabojowej z zamkiem

 

Przy okazji - chyba wyrywanie się i kupowanie łożyska 9mm było... bez sensu. BB Unit jest osadzony jest w zamku SD delikatnie niżej i to chyba powoduje że się zacina. Może jutro zmienię spowrotem na standardowe łożysko 8mm i zobaczę.

 

Z dalszych obserwacji zamka - jest on nieco węższy od standardowego TM. A TMy, z tego co czytałem, miały problemy z wchodzeniem do kabur Fobusa - ciekawe czy ten zamek likwiduje ten problem. Acz nie mam zamiaru tego sprawdzać - ponoć Fobusy lubią rysować zamki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 years later...

Przerobiłem BBU pod plastikową płytkę zamka od Stark Armsa (jeżeli ktoś byłby zainteresowany, to ostra niezbyt podchodzi - jest węższa i zostaje szpara - średnio to wygląda). Zdjęcie jest linkiem do galerii.

IMG_2229.JPG

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...