Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam do wyboru:


  •  
  • używany WE 4168 (czyli HK416) za około 1000 zł
  • nowy WE G36C (za 900 zł)

 

Jak dla mnie lepiej byłoby kupić G39C, bo wg producenta jest to najlepsza jak do tej pory, zrobiona przez nich replika... Nie wiem czy wierzyć, ale jeśli to prawda to bym kupił. Co do drugiej repliki to jest mało używana. Proszę o Wasze opinie, ponieważ replikę chciałbym kupić niedługo. Jak już bym kupował to u Krakmanów lub w AirsoftXtrme, bo odebrałbym osobiście. :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

W Airsoftextreme to byś klamkę pocałował. Poczytaj sobie o tym sklepie na forum, choćby tu http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/101994-pozew-zbiorczy-przeciwko-sklepowi-airsoftextreme/ . Co zaś się tyczy która z ww replik jest lepsza, to z racji tego, że G36 wyszło w czasie gdy u nas w kraju panuje sezon wzmożonej konsumpcji prozacu wśród użytkowników gaziaków, to ta replika nie została jeszcze dobrze przestrzelana na naszym podwórku. Poszperaj na arnies albo na gusguns.info czy przypadkiem nie ma problemów z nowym dzieckiem WE.

Link to post
Share on other sites

Trudny wybór? Nie żartuj - z tych 2 bez wątpliwości G36, co innego gdyby istniał już system open bolt dla HK. W skrócie - M4, SCAR i HK są teraz w systemie AWSS - czyli tym z miedzianą rurą i beznadziejnym hop upem, tak żenującym że sobie nie wyobrażasz - ja zdążyłem zjechać 3 gumy HU. Producent zapowiedział, że wyjdzie open bolt dla tych replik, podobno niedługo, ale na tę chwilę wybierałbym między M14 i G36.

A tak w ogóle jak nie wiesz do końca to lecisz http://www.gasguns.info/forum/viewforum.php?f=7&sid=59b5a35cb892116ec6b809523d8a0bf3

 

@Kiekos

Jak nie masz nic do napisania to daruj sobie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...