Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bezśnieżna Zima VII (2011)


Recommended Posts

Aaah. Niee ! Zdradziłeś Nasz tajny język. Teraz imperialiści nas rozszyfrują i będą mieli Nas w garści ! Trzeba opracować nowy język, lub czytać komendy od tyłu (spróbujcie się w to zabawić. Gwarantuje świetną zabawę i złamanie języka :)).

Teraz na serio:

Myślę, że Naszą wymową nawet tak prostych komend wprowadzimy dezorientację nie tylko wśród niebiesko-głowych, ale także wśród braci i sióstr walczących o dobro sprawy

Link to post
Share on other sites
  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla nas lepiej abyście byli dowodzeni kiepsko ;) Pozdrowienia z czerwonej strony.

 

To prawda lepiej nie mieć dowódcy , niż mieć kiepskiego . Niebiescy dadzą rade jeżeli reszta wczuje się w klimat imprezy , zamiast zbierać fragi :maniak_luzik:

Edited by Syrius
Link to post
Share on other sites

Wczoraj był ogólny pad systemu, wrzucam info odnośnie dowódców. ONZ - Scott, Czerwoni Khmerzy - Erhile, Mariush. Są to osoby odpowiedzialne za koordynację i przekazywanie informacji w zespołach. Oczywiście niec na siłę i każdy uczestnik lub grupa może działać na własną rękę, ale czasem lepiej nie wywarzać kilka razy otwartych juz drzwi.

Link to post
Share on other sites

Dowódca ONZ jest na liście lecz pod innymi danymi (co by to było gdyby zwolennicy Czerwonych się dowiedzieli, gość do odstrzału jeszcze przed wykonaniem zadania). Dzisiaj wieczorem ostatnia aktualizacja i wszystko będzie jasne.

Link to post
Share on other sites

A słyszałem, że organizatorzy mają być bezstronni. Najlepszy snajper został zakontraktowany do załatwienia dowódcy i jak ma zadanie wykonać kiedy dowódca jest cichociemny??

 

Myślę , że profilaktycznie należy wybić cały kontygent ONZ :D

Link to post
Share on other sites

Właśnie człowiek zgłosił mi że jest gotowy na pozycji strzeleckiej w okolicach Folwarku Helena i czeka na zdjęcie dowódcy oddziałów ONZ.

Tak poważnie podchodzimy do tematu okupacji naszych terenów przez ONZ. Zwycięstwo albo śmierć.

 

ps. tak swoją drogą to się chłop przejął rolą, profesjonalista pełną gębą.

Edited by JasDa
Link to post
Share on other sites

Zapolujemy sobie na niebieskie hełmy.

 

 

"Nie ma polowania nad polowanie na człowieka. Jeśli ktoś długo polował na uzbrojonych ludzi i lubił to, nigdy nie dbał specjalnie o nic innego." - Ernest Hemingway.

Link to post
Share on other sites

D-ca ONZ to też Snajper wiec chyba wam nie pójdzie chłopcy :icon_biggrin:

Bede dobrze chroniony spokojna glowa :hahaha:

 

 

sie zobaczy jak w terenie zielonym w Waszych niebieskich hełmach cieżko bedzie Was zauwazyc??

proponuje czapki niewidki :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

 

pozdrawiam i do zobaczenia w lesie

Edited by GoRg
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...