Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

co to za ak47


Recommended Posts

Pomiar na kuleczkach 0,12g, stara dobra metoda "zwiększania" osiągów.

 

A replika mi wygląda na rebrandowaną przez CG replikę JG, ale ktoś by to musiał potwierdzić (mam dużo do czynienia z metalową wersją AK tacticala od JG i jest godna polecenia, jednak nie wiem, czy w tej plastikowej bebechy są takie same).

 

Pozdrawiam,

Laokoon

 

PS metalowa wersja o której pisałem: http://airsoft-militaria.pl/product-pol-1414-AK-47-Metal-Body-.html

Tak patrzę, że inne repliki w tym sklepie miały fps mierzone na 0,2g kulkach, więc może po prostu błąd w opisie.

Edited by Laokoon
Link to post
Share on other sites

@johny13

 

Niby tak, ale sklepy przywiązują bardzo małą wagę do wpisywanej na stronie energii kulki. Spotkałem się zarówno z "<17J" (tak, dla repliki asg, nie dla wiatrówki) jak i z "1J" przy jakichś 420fps na 0,2g kulkach. Po prostu sprzedawcy wiedzą, że mało kto patrzy na energię, bo u nas przyjęło się porównywanie replik pod względem fps na kulkach 0,2g.

 

Więc masz rację, że to energia wylotowa powinna kupującego obchodzić (choć też ważne na jakich kulkach mierzona...), ale nie na to powinno się patrzeć porównując oferty sklepowe.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...