Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH][GAZ] Glock 17 (seria KSC-KWA)


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To i ja dorzucę swoje 3 grosze:

W porównaniu innych gaziaków jest naprawdę świetny:

mozna wywalić cały magazynek naraz i 100% że nie będzie syfonu.

Zasięg też bardzo dobry.

Co do szczerbinki zgodzę się z przedmówcami.

Link to post
Share on other sites

Dodam, że również należy bardzo uważać na muszkę (!!!) bo- tak, jak w prawdziwym glocku- lubi odpaść i się zgubić. A poprzedniemu właścicielowi mojego glocka (G18c) pękł zamek, z przodu, między otworem osi sprężyny powrotnej i lufą. Pęknięcie poszło nieco dalej, ale się na szczęście zatrzymało. Fakt, że w tym miejscu od spodu jest metal, a ja nie wiem, jak ten agent to zrobił, ale udało mu się, więc radzę na to też uważać.

ps- czy komuś po wymianie zamka na metalowy nie został niepotrzebny zamek plastikowy (do G18c)? Bo chętnie kupię... :)

Link to post
Share on other sites

Zamek mógł pójśc przez używanie green gas'u - było już o tym kiedyś na forum.

A Glocka widzę co tydzień i naprwadę sprawia ładne wrażenie - nawet brak trademarków (przynajmniej mnie) w ogóle nie razi. Polecam jak chyba wszyscy :wink:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem test puszki (330 ml Pepsi) z odległości metra. Ścianka: piękne pęknięcie na pare centymetrów, a na przeciwległej stronie ścianki na zewnątrz sporę i mocno wypukłe znamię po kulce. Przy strzałach w denko były tylko wyraźne ślady po uderzeniu.

 

http://derqba.w.interia.pl/P1010001.JPG

http://derqba.w.interia.pl/P1010002.JPG

http://derqba.w.interia.pl/P1010003.JPG

http://derqba.w.interia.pl/P1010005.JPG

 

Sorki za jakość i za Interię ale te zdjęcie to raczej na "szybcika".

Link to post
Share on other sites

O ile do puszek moja "siedemnastka" strzela dobrze, ale robi syfony. Od początku jej używania, co drugi magazynek, czy wystrzeliwany szybko, czy wolno, czy w ciepłym mieszkaniu, czy podczas strzelanki, syfonuje. Smarowałem go, próbowałem strzelać bez smaru, nic nie pomaga... :x

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Miałem go dzisiaj na strzelance ^^. Powiem tak : używałem gazu ultrair z MG i kulek 0,25 excela - nosił bardzo porównywalnie do Sig Sauera Super 9 (dziwne, ale prawdziwe). Po pewnym czasie (3 h) zaczął mi cieknąć gaz z magazynka. Wypuściłem cały i popsikałem mag olejem silikonowym. Po godzince wszystko było OK. Żadnych syfonów, nic, ale czasami ( na początku) ptorafiły blokować się kulki . Raz mojemu koledze na początek lufy wpadło dużo ziemi - zatkało ją, ale po jednym strzale wszystko się oczyściło.

 

Zasięg - głowy nie dam, ale co najmniej 30 m, nawet może 35. Bez regulacji hop-upa. Glock był porządnie nasmarowany przed strzelanką, po także.

Blow Back - kopie bardzo przyjemnie, czuć siłę broni, szybkostrzelność jest bardzo duża - cały mag (22 kulki) można opróżnic w kilka sekund.

 

W każdym razie kumple na mój widok mówili : uwaga, Glock idzie :wink:

Ogółem : jak za tę cenę (329 zł na MG) broń jest po prostu świetna i warta polecenia. Za tą kasę nie dostaniecie lepszego gaziaka z blow backiem.

 

Polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Panowie z MachieGuna wymienią tę część za 40zł (20 –części, 20- robocizna).

Ponoć taka awaria może się zdarzyć jak się używa do napędu repliki Propanu.

 

PS.

W machinegunie powiedzieli mi , że jest do nabycia (za 2-3 tygodnie) wzmocniona część z metalu. Mam pytanko czy ktoś miał podobną awarie i może zamontował sobie tę część wzmocnioną.

Link to post
Share on other sites

Ja mam glocka 18c ale konstrukcja samego cylindra jest taka sama w glocku 17, u mnie tak jak u Ciebie ta część uległa zniszczeniu, odesłałem giwere do mg.pl i powiedzieli że było to spowodowane używaniem gazu silniejszego w tym wypadku propanu. Za robote zawołali 20 zl wymiana części uszkodzonej i do tego 25 zł robocizna. Zaproponowali też wzmocnioną część (75 zł) przystosowaną do używania mocniejszych gazów. Też prosiłbym o rade czy kupić zwykłą część czy kupić wzmocnioną.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Czy u Was też po jakimś czasie blokada zamka zaczęła się wrzynać w niego? Po prostu metalowy element po prawej części na zewnątrz body, który zatrzymuje zamek po ostatnim strzale wcisnął się na jakieś 3 mm w plastik. Na razie to wsunięcie nie postępuje, ale żeby po włączeniu blokady powrócić zamek do przodu, muszę go odciągnąć i albo wyjąć maga, albo przytrzymać blokadę w dole.

 

:?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...