Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gogle DESERT LOCUST - olive [ACM]


Recommended Posts

Ja wam przekazuje to co sprzedawca mi powiedział. A powiedział mi że zostały testowane z bliskiej odległości i jak najbardziej nadają się do gier typu ASG.

HOAH

To tyle z mojej strony. To był mój ostatni post na temat chińskich gogli.

 

 

serdecznie dziękuję za pozdrowienia

i dodam że z idiotą kłócić się nie zamierzam bo jak mówił mądry człowiek sprowadzi mnie do swojego poziomu a potem pobije doświadczeniem

 

drugą sprawą jest to że po kiego grzyba prosisz o radę skoro i tak wiesz lepiej

Link to post
Share on other sites

Co tydzień dyskusja o tym samym. Sklep umieszcza taką samą informacje jak przy popularnych ostanio "dopalaczach" - wyrób kolekcjonerski, nie do spożycia. Znaczy to, że jak sobie dopalacz zjadłeś i wylądowałeś na ojomie możesz mieć pretensje tylko do siebie. Tak samo jest z goglami, jak ktoś je kupi może się cieszyc z niskiej ceny, lub szklanych oczu.

 

Jak kogoś nie stać na okularki za 50zł, to widocznie nie jest to hobby dla niego. Nie wiem czemu jest zainteresowanie tymi produktami jeśli piorytetem i podstawą w airsofcie jest zapewnieie sobie bezpieczeństwa. Rozumiem niewiedzę nowicjuszy, ale gdy ktoś zapyta, wyśla mu linki do np. i-vo, zecklerów itd. a ten dalej pyta o okulary/gogle a.c.m. to się człowiek irytuje.

Link to post
Share on other sites

Ja tylko dodam, że jakiś trzy tygodnie temu kupiłem TE właśnie google i co sie okazało? Po serii (około 15 kulek) poszły na pół tak że szybka mogła by się wbić w oko co by jeszcze pogorszyło sprawę.

Tydzień temu znalazłem w komisie za 50zł orginały, kupiłem i przetrzymały dwa przeładowania magazynka(nie żebym się wyżywał, ale wolałem sprawdzić).

 

Jaki z tego wniosek? Chińskie okulary są przeznaczone do koszenia trawy.

 

A jeśli znajdzie się jakiś idiota który kupi A.C.M to pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ja tylko dodam, że jakiś trzy tygodnie temu kupiłem TE właśnie google i co sie okazało? Po serii (około 15 kulek) poszły na pół tak że szybka mogła by się wbić w oko co by jeszcze pogorszyło sprawę.

Tydzień temu znalazłem w komisie za 50zł orginały, kupiłem i przetrzymały dwa przeładowania magazynka(nie żebym się wyżywał, ale wolałem sprawdzić).

 

Jaki z tego wniosek? Chińskie okulary są przeznaczone do koszenia trawy.

 

A jeśli znajdzie się jakiś idiota który kupi A.C.M to pozdrawiam.

 

Proponuję podpiąć tego posta w tym dziale. Może skończą się głupie pytania na ten sam temat co 2 dni.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...