Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

I KRAKOWSKI ZLOT AIRSOFTOWY "Syndicate Wars"


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czołem,

w imieniu swoim jak i wszystkich obecnych na Zlocie członków Grupy STORM ASG Wrocław serdecznie dziękuję za miłą zabawę, zarówno w sobotę podczas szkoleń, strzelania z broni ostrej oraz konkursu LAA, jak w niedzielę podczas odmaczania się ;)

 

Polecamy się na przyszłość i do zobaczenia mam nadzieję!

 

Pozdrawiam

 

P.S. Wszystkich, którzy czytają to co tu stoi napisane, a nie przybyli - polecam imprezę na przyszłość, na 100% warto obserwować i brać aktywny udział, zarówno w zlotach jak i w tworzeniu "świata" scenariuszowego.

Link to post
Share on other sites

Podziękować

Parszywa 13 ( Bravo ) Dziękuje za super zabawę w ekstremalnym klimacie i super towarzystwie.

Wielkie dzięki orgom za super przygotowany scenariusz oby więcej takich w Krakowie , bo są do tego możliwości. Zabawa przednia chodź pogoda nie napawała optymizmem ale chyba o to chodziło aby się potarzać w błocie i super się bawić. Jeszcze raz wielkie dzięki i do następnego :cool:

Link to post
Share on other sites

Witam

Jestem już w świecie żywych po trzech dniach na Pasterniku

Dziękuję za przybycie choć niska frekwencja spowodowała zmiany w scenariuszu. Nie mogliśmy zrealizować całego założenia , ale myślę ,że nam to wybaczycie.

Miłe jest to ,że się podobało ,ale przecież to gracze tworzą atmosferę całego zlotu.

Długo myśleliśmy o wprowadzeniu trzeciej strony do scenariusza i teraz uważam ,że było OK . Dużą robotę zrobił Water , który ogarnął ten temat jak trzeba - szacun.

Pogoda nas nie rozpieszczała ,lecz mimo wszystko sceno poszło do przodu. W najbliższym tygodniu spłyną do nas listy do odznaczeń na Galerii Chwały. Certyfikaty oraz baretki wyślemy pocztą taż że proszę dowódców o adresy.

Organizatorzy wyróżnili - brązowym medalem za dowodzenie

dowódcę Uni Islamskiej - Watera

dowódcę Nowego Bloku Ekonomicznego - Stacha

dowódcę Federacji Korporacji Azjatyckich - Fokę

Świat SYNDICATE WARS ruszył do przodu i już zaczynamy planować kolejną edycję. Do realizacji wprowadzimy manewry 24 h z pełnym zapleczem bazowym ( sztaby , szpitale, wysunięte stanowiska dowodzenia) na polu gry prawdopodobnie w czerwcu , ale o tym jeszcze nie teraz.

Jeszcze raz dziękuję i do następnego

Link to post
Share on other sites

Niecierpliwie czekam na oficjlane wyniki :wink:

 

Jedno małe ale - FKA jako bonus za wygranie Prologu, w którym uczestniczyłem, dostała założoną bazę polową. Baza oznaczała dodatkową kasę. Niestety pierwszą partię kasy dostaliśmy późno, zdaje się po 45 minutach. Wróg w tym czasie pewnie też już zdążył założyć swoją bazę polową. Jeśli tak było - nie jestem tego pewien - wygranie Prologu niewiele nam dało i nie było istotnym bonusem. To jednak detal, który teraz przyszedł mi do głowy.

Link to post
Share on other sites

Wyniki dzisiaj będą na forum - plakat wygranych zrobimy w ciągu kilku dni.

FKA za wygrany prolog miało bazę polową od początku scenariusza i tak też było. Pierwsza kasa się trochę spóźniła, ale była odpowiednio większa - tak że wszystko powinno być OK. Podczas całego scenariusza wkradły się małe potknięcia ,ale myślę że to zrozumiecie.

Materiał filmowy i zdjęcia wkrótce na forum - potrzebujemy trochę czasu aby to zebrać i oprawić

Link to post
Share on other sites

Nitka na spokojnie, ogól się, odpocznij, przypomnij jak rodzina wygląda :biggrin:

W imieniu N.A.J.E.B.A. Squad bardzo dziękuję za zaproszenie nas na tą imprezę. Cały zlocik naprawdę można zaliczyć do bardzo udanych. Na niedociągnięcia w scenariuszu oczywiście bierzemy poprawkę bo przecież mało nas być 4 razy więcej ? a tak trzeba było całość dostosować pod o wiele mniejszą liczbę graczy w bardzo krótkim czasie. Jedyna uwaga z mojej strony to tylko mapa - może by była możliwość opracowania trochę bardziej szczegółowej, jej oznaczenia. Byliśmy pierwszy raz na tym terenie i nie ukrywam, że trochę się w pewnym momencie pogubiliśmy.

 

Jeszcze raz dzięki Orgom, Naszym sojusznikom i Nyplowi po drugiej stronie lufy. Czekamy z niecierpliwością na kolejne edycje !

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Już się ogarnąłem .

Dostałem info na zlocie ,że potrzebujecie lepsze mapy - i oczywiście będą mapy w UTM - trudniejsze ale lepsze. Naniesiemy kluczowe punkty z gridami , no i trzeba ogarnąć trochę sam poligon. Tak że do roboty

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za miło spędzony na krakowskiej ziemi czas, ciekawą grę oraz możliwość spotkania starych znajomych. Impreza ogólnie udana a niedociągnięcia dopracują się same na kolejne edycje.

Link to post
Share on other sites

Ja się dopiero zaczynam ogarniać po powrocie. Impreza BARDZO udana pod każdym względem - i gry i obozowo-integracyjnie. Scenariusz (jak dla mnie, nie byłem na Prologu), nie nosił oznak manipulacji na potrzeby zmniejszonej frekwencji, więc wyszło bardzo dobrze :)

 

Dłuższe przemyślenia spiszę później, wyślę nitce i pewnie wrzucę tutaj.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za wspólną zabawę.

 

A w szczególności organizatorom za stworzenie całej oprawy zlotu i scenariusza oraz dowódcy NBE za wkład i zaangażowanie w naszą airsoftową walkę :) .

 

Pozdrawiam Cappuccio

 

P.S. Jakby się dało to prośba o załatwienie następnym razem mniej "taktycznej" pogody :D

Link to post
Share on other sites

ja też przyłączę się do bardzo pozytywnej opinie nt. zlotu wszystko było tak jak powinno atmosfera i dobry humor dopisywały, podziękowania dla foki za porządne dowodzenie i dla nitki za dobrą organizację. Co do zlotu, nie było czasu się nudzić w pierwszy dzień zapoznawanie się z innymi uczestnikami, drugi dzień cały zapełniony szkoleniami i konkursami z fajnymi nagrodami, trzeba przyznać że N.A.J.E.B.A i huntersi się na nich dosyć wzbogacili :wink:, no i dZień trzeci chyba najbardziej wyczekiwany przez wszystkich, pogada była najlepsza jak na zlot trochę słońca trochę deszczu, brak upałów więc i gra nie była męcząca. Oprócz przykrego incydentu z granatem w budynku całość jak najbardziej ogarnięta i wspaniała. Jeżeli ktoś myślał żeby pojechać na ten zlot a nie pojechał niech żałuje, a jeżeli ktoś planuje jechać na następny niech nie waha się ani chwili dłużej. Nitka można wiedzieć kiedy pierwsze fotki na stronce?

Link to post
Share on other sites

I ja w końcu zmyłem majówkowe kurze, błoto po czasie samo odpadło i spłukał je górski deszcz. Dziękuję wszystkim za fajną zabawę, wspólne brodzenie i Fokenstabmannowi za dowodzenie. Foka ty wiesz jak zaspokoić SPA i błotne kąpiele. Pozdrawiam i gratuluję snajperowi, który z dystansu około 150 metrów, w lekkim deszczu, ściągnął mnie przez okno na wieży, podczas obrony diamentów. Proponuję wystawić go do odznaczenia za upór i męstwo. Mimo widoku towarzyszy odchodzących wokół do Walhalli nie wycofał się!

Pozdrawiam wszystkich bordowych...albo na sercu, albo na głowie...Nitka dzięki!

Glück ab!

HANS Team Delta

 

Edited by FschPzAbw
Link to post
Share on other sites

Witam

Grafik konczy material filmowy , zdjecia juz mamy prawie wszystkie tak ze po niedzieli puszczamy wszystko

PS

Dostalem info ze kilka rzeczy zaginelo . Prosze znalazcow o kontakt

1. długą pałko-latarkę maglite white star.

2. magazynek do M4/16

Edited by nitka
Link to post
Share on other sites

150m to nie było ;) Max 100-110m ;) Mimo to dzięki za gratulacje i tu i podczas wychodzenia z wieży ;)

 

Tak myślałem, że to właśnie Ty :D

 

Impreza rzeczywiście udana i bardzo cieszę się, że wreszcie w Krakowie :) Patronat okazał się w stu procentach uzasadniony i jeszcze raz szczere gratulacje dla Nitki za ogarnięcie całości. Zlot "pełną gębą". Więcej się rozpiszę w sprawozdaniu. Niebawem wrzucę tu fotki.

Link to post
Share on other sites
Gdzie są te wszystkie zdjęcia :icon_confused:
Problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego?
Grafik konczy material filmowy , zdjecia juz mamy prawie wszystkie tak ze po niedzieli puszczamy wszystko
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...