Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Daruj sobie z tym sklepem, w ostatnio poruszanych wątkach masz o pozwie zbiorowym za oszustwa. ESS NVG niskoprofilowe będą fajne do hełmu, ja posiadam Strike Ops i nie narzekam. Gogle spokojnie upolujesz na aukcji - wystawiają od złotówki.

 

EDIT: ubiegliście mnie z tymi ess'ami d:

Edited by wegorz
Link to post
Share on other sites
Guest bralisto

CZEŚĆ. Mam tu dobre dobrej firmy

LINK:http://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_gogle_okulary/gogle_taktyczne_typ_desert_locust-olive_acm-319.html

to że piszą że nie jest do asg to nieprawda mój brat kupił sobie na tej stronie maskę i był zadowolony ale maska była za stówę.

tyle że zle mu się celowało. a gogle będą w sam raz i pasują do każdego hełm. to jest plus.

 

okulary dobrej firmy sory

Link to post
Share on other sites

Drogi bralisto, myślę, że nadszedł czas, abyś zadał sobie ważne pytanie: Czy jesteś idiotą?

 

I kolejne: Czy weźmiesz odpowiedzialność, gdy ktoś, kto Cie posłucha straci wzrok?

 

I ponownie: Czy jesteś idiotą?

 

A teraz: Czy wiesz, co to za "dobra firma" ACM? Nie?

To odpowiem. All China Made, oto rozwinięcie tego skrótu.

 

Kolejne pytanie, teraz retoryczne: Skoro piszą, aby uniknąć reklamacji, to może dlatego, że jest prawdopodobne, że reklamacje będą?

 

I znów wymieniane już dwukrotnie powyżej pytanie: Czy jesteś IDIOTĄ?

 

 

Dopóki robiłeś "tylko" syf na forum, byłeś w miarę niegroźnym "trollem". Doradzając syf jako ochronę oczu, możesz spowodować czyjeś trwałe kalectwo.

 

OCHRONĘ OCZU KUPUJE SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE DOBRĄ

Do polecanych gogli i okularów należą OCHRONNE produkty firm Bolle i ESS oraz niektóre modele okularów i gogli firmy Uvex. Duża część z nich jest w cenach porównywalnych lub niższych niż powyżej polecone chińskie "gogle"

 

PONADTO: to szybka i pozostałe elementy konstrukcji okularów chronią przed kulką, a nie znaczek firmy czy cena przypięta do nich. Dlatego każde, KAŻDE okulary/gogle sprawdza się z bliska (np. 5 oraz 50cm) strzałem z możliwie najmocniejszej repliki.

 

Pozdrawiam, Laokoon

 

EDIT: interpunkcja

Edited by Laokoon
Link to post
Share on other sites

Tak więc według niektórych użytkowników u krakmanów nie należy kupować gogli ponieważ na stronie sklepu piszą że:

UWAGA!

PRODUKT NIE JEST PRZEZNACZONY DO WYKORZYSTYWANIA PODCZAS GIER TAKTYCZNYCH/WOJENNYCH/ASG.

Użycie okularów/gogli w grach taktycznych/wojennych/ASG stanowi wykorzystanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem, zaś nabywca czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. Wszelkie uszkodzenia produktu powstałe w związku z takim jego użyciem nie stanowią podstawy do reklamacji (OSTRZEŻENIE: próby strzelania z 2 metrów replikami ASG(ponad 500 fps) wykazały, iż na skutek uderzenia kulki mogą pojawić się wgniecenia lub rysy na szkłach, może również dojść do uszkodzenia oprawek czyniącego produkt niezdatnym do jakiegokolwiek użytku).

Producent ani sprzedawca (KRAKMAN s.c.) nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia produktu powstałe w związku z wykorzystywaniem do w trakcie gier taktycznych/wojennych/ASG.

Producent ani sprzedawca (KRAKMAN s.c.) nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody na osobie lub w mieniu powstałe w związku z wykorzystaniem produktu podczas gier taktycznych/wojennych/ASG.

Sam się zastanawiam czy nie kupić sobie gogli u krakmanów. Moglibyście któreś polecić?

Link to post
Share on other sites

U krakmanów ŻADNE, mają tam same chińskie podróbki.

 

Najlepiej kup gogle jakiejś sprawdzonej firmy, np. ESS-y od użytkownika zielonapantera na allegro (polecane wyżej):

http://allegro.pl/gogle-taktyczne-ess-zestaw-od-1pln-bcm-299-i1421487034.html

 

Albo jeśli zależy Ci na nówkach:

http://allegro.pl/gogle-ess-striker-land-ops-acu-ucp-nowe-promocja-i1416023932.html

 

Jeszcze raz, bo chyba nie wszyscy zrozumieli:

NA OCHRONIE OCZU SIĘ NIE OSZCZĘDZA!!!

 

Jeśli nie rozumiesz - daj sobie spokój z ASG

Chyba, że chcesz w przyszłości nosić takie coś

Edited by predatorszarak
Link to post
Share on other sites

To zrozum że i tak ludzie to kupią, bo nierozumieją ze chińskie nieatestowane okulary i gogle są niebezpieczne dla airsoftowców. A jak coś się stanie to gdzie zgłosic problem. Do sklepu. A tak już nikt nie może się przyczepić bo jest ostrzeżenie i używasz na własne ryzyko.

Natomiast te okularki i gogle doskonale się sprawdzą na rowerku, nartach albo jako szpanerskie przeciwsłoneczne.

Link to post
Share on other sites

Nikt im nie zabroni sprzedawania tego typu oporządzenia, sklep na tym zarabia.

 

Interesuje Cie oporządzenie firmy np.flyee to szukasz sklepu, który oferuje ten produkt w najnizszej cenie / utrzymuje wyższy poziom obsługi klienta i kupujesz nie oglądając oporządzenia A.C.M. Są odbiorcy na tego typu wyroby to je sprzedają, czy dlatego sklep ma być gówniany?

Edited by Damianosky
Link to post
Share on other sites

W temacie ochrony oczu się zgodzę że chińskie jest gówniane. Ale wytłumacz mi proszę czym różni się chińska kamizelka kupiona w gfc a u krakmanów. Kupując tanie chińskie produkty świadomie rezygnujesz z jakości. Zgadzasz się na tanie mniej wytrzymałe materiały, niską jakość produkcji ,na praktycznie brak kontroli jakości. Z drugiej strony masz też możliwość trafienia produktów produkowanych dla znanych marek ale które nie przeszły drakońskiej kontroli jakości.

I jak tą jakość spokojnie można sobie darować biegając w sobotnio niedzielnych strzelankach w chińskiej kamizelce oporządzeniowej to nie można sobie pozwolić na odpuszczenie sobie jakości na ochronę oczu.

Link to post
Share on other sites

Witam. Na własnym przykładzie podam, że nawet i te najlepsze gogle tudzież okulary, mogą czasami zawieść. Swego czasu używałem okularów ochronnych UVEX (nie pamiętam dalszej nazwy) w każdym bądź razie z atestem BHP i wytrzymałości. Ale pewnego dnia gdy dostałem w szkiełko to pękło, tzn. zrobił się odprysk. To tylko oczywiście przykład, być może moje "atestowane" okularki były feralnymi :) Jeśli chodzi o podróbki X800, to używam ich z półtorej roku i nigdy nic z nimi nie było. Ze swojej strony polecam :)

 

pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...