Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamuflaże A-TACS


Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nazwijcie mnie brudasem, ale ja na chwilę obecną praktycznie nigdy nie piorę mundurów - bez względu na to, czy chińczyk czy nie.

 

Jak śmierdzi - wietrzymy.

Jak mocno zabłocony - są inne sposoby na usunięcie plan niż pranie w pralce

 

Chyba że to są jakieś spodnie, które zdarza mi się nosić "w cywilu"

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

Nazwijcie mnie brudasem, ale ja na chwilę obecną praktycznie nigdy nie piorę mundurów - bez względu na to, czy chińczyk czy nie.

 

Jak śmierdzi - wietrzymy.

Jak mocno zabłocony - są inne sposoby na usunięcie plan niż pranie w pralce

 

Chyba że to są jakieś spodnie, które zdarza mi się nosić "w cywilu"

 

A tacsa nie trzeba prać :P sam w sobie jest brudny a mojego jeszcze utaplałem w jagodach w wakacje co dodało mu jeszcze trochę bardziej bojowego wyglądu

Link to post
Share on other sites

 

 

A tacsa nie trzeba prać :P sam w sobie jest brudny a mojego jeszcze utaplałem w jagodach w wakacje co dodało mu jeszcze trochę bardziej bojowego wyglądu

 

Tu się zgodzę - błoto doń pasuje i nieco zaciemnia te jasne plamy. Ja piorę w samej wodzie, bez żadnych proszków, kolory od tego nie zejdą, a nadmiar błota i smród owszem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Dostałem dziś taki komplecik od gunfire, rozmiar L, wersja ta coś tam protect. Ogólnie ładna, ładne kolorki, krój spoko. Zamki niezłe, rzepy słabe. Rozmiarówka trochę do kitu, bo spodnie są wąskie w pasie a długie. Ja jestem krępawy, wziąłem L ze względu na obwód pasa. Bluza mogła by być delikatnie mniejsza, ale jest ok. Spodnie w pasie na styk, ale za długie i zbyt workowate. Ale udam się do krawcowej to poprawi i będzie git.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Posiadam, mój egzemplarz niestety odbiega trochę od "normalnego" A-TACS-a FG np w wydaniu Specopsa czy CRH. Paleta barw jest uboższa i jest mniej zielonych odcieni . Wiecej za to składowej piaskowo-khaki. Kolory trzyma za to nieźle.

W chińskich atacsach zamiast 10 kolorów jest 12, makrowzór jest zeskalowany o kilkanaście % w stosunku do oryginału.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...