Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wiek w airsofcie


Recommended Posts

Zasadniczo wszystko zależy od organizatora "strzelanki" - jak zdążyłem się zorientować to w wieku 16-lat musisz mieć pisemną zgodę rodziców by organizator Cię dopuścił do takiej większej imprezy. Strzelać się w lesie z bratem możesz kiedy chcesz

pamiętaj tylko o bezpieczeństwie - dobre google ponad wszystko :)

Link to post
Share on other sites

wiek jest bez znaczenia to zależy tylko od tego z kim się strzelarz a co do zlotów manewrów itp to już co innego bo to przeważnie od 16 lat w górę :icon_biggrin:

 

A Ty, kolego, popracuj nad swoją pisownią, zanim zaczniesz koledze głupoty wypisywać.

 

Co do tematu: Ja polecam Ci poczekać do 16-stki, w tym czasie uzbierać trochę pieniędzy, żeby starczyło na sprzęt na poziomie.

Link to post
Share on other sites

Co do tematu: Ja polecam Ci poczekać do 16-stki, w tym czasie uzbierać trochę pieniędzy, żeby starczyło na sprzęt na poziomie.

Jeśli mogę wiedzieć,jaki on sprzęt posiada ??

Jeśli chcesz sie strzelać z kolegami to nie ma ograniczeń wiekowych,kup sobie najlepiej uvexy i-vo jest to dobra ochrona na oczy.

Edited by hokager
Link to post
Share on other sites

Co nie zmienia faktu, że jednak kultury u Ciebie za mało.

 

Ograniczenie wieku-jak najbardziej jest słuszne,

nawet te 16 lat na etapie dojrzewania świadczy o posiadaniu czegoś w głowie. Inaczej by biegały same napalone 12-latki bijące fragi jak w call of duty.

 

Co innego - we własnym gronie można się postrzelac w niższym, kwestia tego, czy innym to nie przeszkadza i co najważniejsze - czy umieją myślec. Przyznam szczerze - sam zaczynałem mając 14lat - nikomu krzywdy nie zrobiłem, ponieważ umiałem przewidywac konsekwencje takich a innych zachowań.

 

@ dejvid162 - co innego do Ciebie - na takiej nieprzyjemej podstawie jak dośc leniwe podejście do tematu (na tym portalu znajdziesz 99,9%odpowiedzi na zadawane pytania) i nie wiem na ile można Tobie zaufac :P

 

porównując do alkoholu, nikt nie wypił piwa przed 18stką bo przecież nie wolno...

Link to post
Share on other sites

Brak ogólnopolskich uregulowań. WMASG sugeruje wiek 16 lat (+zgoda rodziców) jako ograniczenie ale środowiska lokalne są zróżnicowane pod tym względem. Musisz się dowiedzieć u siebie po prostu. Szczekaczami na wmasg się zbytnio nie przejmuj, w większości znajdują się oni kilkaset km od Ciebie. Tak jak piszą, w swoim otoczeniu możesz i mając 9 lat. Ale starsi nie koniecznie będą chcieli się z Tobą strzelać.

Link to post
Share on other sites

U nas np. są dwie grup, w jednej średnia wieku to 28 lat, w drugiej średnia wieku to 17-18 lat, często się zdarza, że jest nawet osoba młodsza, która jest w normalna i odpowiedzialna ale i tak nie wiadomo co się stanie w takiej główce...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...