Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika snajperki do 350 zł


Recommended Posts

Jestem kompletnie zielony w tym temacie, od zawsze fascynowali mnie snajperzy stąd też moja fascynacja karabinami wyborowymi. Chodzi mi o snajperke dobrą dla początkującego MAX. 350 zł. Szukałem po internecie ale nie chcę kupować pierwszej lepszej maszynki. Proszę napiszcie jaką snajpe kupić czy ASG czy elektryk jaką amunicje itp.

Edited by Magdziorekex
Link to post
Share on other sites

Proponuję najpierw poczytać forum (setki tematów było z tym związanych!). Jeśli chodzi o replikę sprężynową to ja bym brał SWD Dragunow ale lepszym wyborem był by jakiś kałach od Cymy (028,031 itp.). Ostateczny wybór należy do Ciebie ale najpierw POCZYTAJ!

Link to post
Share on other sites

skoro Jesteś kompletnie zielony i się nie Znasz to może rusz pupe za przeproszeniem i poczytaj. Nie Masz pieniędzy to nie Jesteś snajper - proste. Nie mówię tu o kwotach 350-400 zł bo w ASG to nie jest jakiś ogrom pieniędzy. Będziesz miał 1500-2000 zł to pogadamy. Teraz to polecam Ci CM.028 - replika AK-47. Bardzo fajny karabin który osiągi ma podobne do stockowych "karabinkow snajperskich".

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tak jak moi poprzednicy waraze podobna opinie poniewaz kiedys sam sie skusilem na "snajperke". W ASG karabin snajperski zdaje swoj egzamin gdy ma przewage zasiegu a te wszystkie ktore sa podane maja bardzo zblizony do kalacha od Cymy czyli CM 028 tylko jest taki mankament ty oddasz strzal nie trafisz on zalewa Cie seria wiec nie ma najmniejszych szans. Jest mozliwosc dodania zasiegu tym "snajperka" ale musisz miec okolo 1500zl na dobre czesci i tuning. Tak wiec polecam elektryka poniewaz daje on o wiele wieksza zabawe i frajde. Pozdrawiam

Edited by Wulcio
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...