Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36C (CM003) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 776
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak naładuję i trochę postrzelam to postaram się skleić jakąś amatorską reckę ;D wielkie dzięki za pomoc

 

Recenzje już były,w dodatku jedna jest na wmasgu w zbrojowni bodajże,a reszta w tym dziale,więc nie musisz się wysilać :P

Link to post
Share on other sites

strzelałem już i powiem że jestem baaaaardzo zadowolony ;) trafił mi się egzemplarz z prawidłowym dystanserem, kulek nie ściąga na lewo ani na prawo, tylko jest jeden problem. Podczas strzału słychać dźwięk odbijanej sprężyny, w poprzedniej replice tego nie miałem. Powinienem się martwić? co to może być?

Link to post
Share on other sites

Witam Panowie

Mam problem z magami do GIETY cymy 003

mianowicie kupiłem kiedys 3 low capy z SRC na 50 kulek ( formatowałem dokładnie jak w opisach ) problem jest taki ze jak go załaduje kulkami (Guarder 0,25) po wsadzeniu magazynku do broni pierwsze około 3-4 wystrzały są puste , pózniej wyleca 2 kulki na raz po czym reszta poleci do spodu ale znowu przy wyjmowaniu maga wypadaja 4 kulki .

Druga sprawa kupiłem mid capa CYMY 150 kulek i wszystko cacy tyle ze znowu podobny problem 2 wystrzały puste pózniej 2 kulki na raz leca i na koncu tez pozostaja kulki 3-4 kulki. Co z tym fantem zrobic ?

Link to post
Share on other sites

Witam Panowie

Mam problem z magami do GIETY cymy 003

mianowicie kupiłem kiedys 3 low capy z SRC na 50 kulek ( formatowałem dokładnie jak w opisach ) problem jest taki ze jak go załaduje kulkami (Guarder 0,25) po wsadzeniu magazynku do broni pierwsze około 3-4 wystrzały są puste , pózniej wyleca 2 kulki na raz po czym reszta poleci do spodu ale znowu przy wyjmowaniu maga wypadaja 4 kulki .

Druga sprawa kupiłem mid capa CYMY 150 kulek i wszystko cacy tyle ze znowu podobny problem 2 wystrzały puste pózniej 2 kulki na raz leca i na koncu tez pozostaja kulki 3-4 kulki. Co z tym fantem zrobic ?

 

 

Problemem są właśnie twoje kulki.Mają matową powierzchnię,przez co przy słabej sprężynie w magu się blokują.Miałem to samo w pmagach magpula.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

miałem dzisiaj w łapach swoją "wymarzoną" gietę od Aresa, gdzie Cyma miała być tylko kroczkiem do osiągnięcia szczytu jakim jest Ares..... i stwierdzam jednoznacznie i bezapelacyjnie, że nie widziałem lepiej wykonanej giety niż Cyma. ares się nie umywa - wygląda po prostu jak zabawka. jego atutem jest optyka ( brak oryginalnej siatki celowniczej w okularze ) nomen omen, przez którą ciężko cokolwiek wypatrzeć bo okular jest maluuuutki i dynamiczne strzelanie to chyba duży problem. na pewno plusem aresa jest elektryczny blow back, ale .... dupy nie urywa, sądziłem że jest to fajniejszy bajer.

gieta cymy to naprawdę kawał porządnie zrobionej repliki, której nie brakuje niczego do takich marek jak TM czy Ares, a powiem więcej... jest od nich i lepsza i dwa/trzy razy tańsza. lepsza może nie w kategoriach GB, ale body Cymy jest od konkurencji duuuuużo duuuużo lepsze.

Link to post
Share on other sites

Recenzje już były,w dodatku jedna jest na wmasgu w zbrojowni bodajże,a reszta w tym dziale,więc nie musisz się wysilać :P

 

Znajomy ma cm.003 zakupione pod koniec grudnia, ja mam swoją od piątku i różnią się one nieco.

Tłumik płomienia ma teraz mocno "metaliczny" odcień wręcz lekko podchodzący pod brązowo-srebrny i ma wtłoczenia, a cała broń jest niecały milimetr dłuższa

Gniazdo magazynka jest osłonięte i nie widać w ogólne silnika w jego widać silnik jak i plombę.

Mój jest bardziej matowy, jeżeli się go potrze sprawia wrażenie jakby był pokryty gumą.

Ładowarki wyglądają identycznie, jednak nowa ma czerwoną diodę która pokazuje czy jest zasilanie.

Tyle zauważyłem kiedy je tylko przez chwilę porównywałem jak byłem batke pożyczyć

 

Jeżeli ktoś chcę to mogę dać zdjęcia z porównaniem

 

Mam jeszcze pytanie do osób które zakupiły tą broń z ostatniej dostawy. W moim pudełku nie było instrukcji, serwis ją pominął przy pakowaniu (do pudełka wkładali kulki, chustę, gumkę...), czy wy też jej nie otrzymaliście ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...