Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta M9 [Socom Gear]


Recommended Posts

Mam pytanie dotyczące tuningu tej beretty: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_47&products_id=5933&name=Socom_Gear_-_M9_Pistol_-_Limted_Edition_+_Kabura_M12

 

Mam taki tłumik: http://madonion.eu/Tlumik_Navy_SEALs_Silencer_firmy_King_Arms_p1180.html

 

Chciałbym kupić do beretty jakąś preclufę tak żeby chowała się w tłumiku i tutaj pojawia się pytanie, jaką? O ile się nie mylę to do pistoletów zasilanych GG nie pasują lufy od AEG. Ogólnie planuję wycisnąć jak największą moc i celność. Opłaca mi się wymienić gumkę HU czy stockowa nie jest zła? Co jeszcze wypadało by wymienić? Oczywiście chcę to zrobić jak najmniejszym nakładem finansowym czyli wydanie 200zł na część, która zwiększy mi zasięg o 1m odpada.

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

Chciałbym używać tej beretty zamiennie z AEGiem. Trafienie kogoś pistoletem gazowym daje o wiele większą satysfakcję niż AEGiem, od razu pojawia się uśmiech na twarzy ;)

Tarczowo też pewnie od czasu do czasu sobie postrzelam. Próbuję też wciągnąć brata do asg więc jemu pożyczał bym M4 (350-360fps) a sam bawił bym się gaziakiem.

Myślę, że doprowadzenie tej beretty do tych 350fps tak jak wspomniałeś będzie bardzo kosztowne więc raczej nie ma to sensu.

Link to post
Share on other sites

No i właśnie tu jest kłopot bo lufy prometheusa najtańsze nie są i szkoda mi wydawać tyle kasy na tuning boczniaka :/

Raczej chodzi mi o lufy typu JBU, MadBull. KM Head też zbyt drogie nie są więc pewnie kupie właśnie KMH. Tylko te lufy, które znalazłem nie są zbyt długie a chciałbym żeby lufa wew. kończyła się możliwie jak najbliżej końca tłumika i tutaj pojawia się kłopot.

Link to post
Share on other sites

No to przykro nam ale niestety ASG to drogie hobby a już tunning replik to w ogóle! Przecież taka głupia metalowa rurka to ponad stówka, głupia gumka HU to 65zł!

 

 

Lesio, daj sobie spokój, Ciebie nikt nie krytykuje, że serwisujesz sobie AEGa. Nie każdy uzywa pistoletu jako bocznej i nie każdy uzywa pistoletu do CQB wyłącznie.

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites

Hmm, w sumie racja. Na specshopie mają lufy KMH do gaziaków ale najdłuższa to chyba jest do HiCapy więc pewnie nie będzie wystawać z pistoletu na nawet połowę długości tłumika. Są jakieś lufy do tej beretty na tyle długie, żeby przynajmniej były do połowy długości tłumika lub więcej? Może da się jakoś przerobić lufę od AEGa? A może po prostu dać sobie spokój i lepiej będzie kupić precke KMH do beretty ew. do HiCapy?

 

Co jeszcze warto wymienić? Nie zależy mi szczególnie na jak największej prędkości kulki a raczej na zasięgu i celności. Głowica PDI o ile się nie mylę daje pare fps więcej ale czy celność/zasięg też się polepszą?

Link to post
Share on other sites

No tak ale podaj przykład "jakiejś" precki. Precki do gaziaków nie są zbyt długie a do AEGów będę mósiał przerabiać.

 

PS: Fajnie to ująłeś: "im lepsza tym lepsza" :D

 

 

A o czym ja mówię jak nie o przerabianiu?;p Precka im lepsza jakościowo tym lepiej bo gaziaki lubią dobre, ciasne lufki. Także jakaś Systemka tudzież Guarder 6.02/6.01 będzie dobra. Promyków itp. nie opłaca się niszczyć.

Link to post
Share on other sites

oooo rany , ale poco ci w klamce zesieg i celnosc skoro sie strzela max 20m , ja mam od roku socom gear 1911 meu ta z tlumikem i walizeczka takie pierdoly w cenie , i pistolet ten ma zasieg kolo 50+m na strzelankach 60% karabinuw aeg przegrywa z nim albo ma ten sam zasieg a to jest zwykla klamka nietunningowana i czasem ludzie maja zdziwienie w oczach , ale na 50 m to niezrobie z klamki snajpy bo to troche glupie .... a to co masz to na 20 m spokojnie wystarczy niepopadajmy w jakies "piwko za duzo i brakuje slowa" no przesade ;p

Link to post
Share on other sites

oooo rany , ale poco ci w klamce zesieg i celnosc skoro sie strzela max 20m , ja mam od roku socom gear 1911 meu ta z tlumikem i walizeczka takie pierdoly w cenie , i pistolet ten ma zasieg kolo 50+m na strzelankach 60% karabinuw aeg przegrywa z nim albo ma ten sam zasieg a to jest zwykla klamka nietunningowana i czasem ludzie maja zdziwienie w oczach , ale na 50 m to niezrobie z klamki snajpy bo to troche glupie .... a to co masz to na 20 m spokojnie wystarczy niepopadajmy w jakies "piwko za duzo i brakuje slowa" no przesade ;p

 

 

Ooo rany, popracuj na pisownią bo widzę tu tylko niezrozumiały ciąg przypadkowych słów...

 

Edyta: A po co komu w AEG'u tryliard FPS, 50 k/s, zasięg 100m? :zastanawia:

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Nie będę tłumaczył bo pewnie i tak nie zrozumiesz ;P Myślę, że tylko dexter wie o co mi chodzi ;)

 

PS. Mam takie trochę zboczenie na punkcie celności ;) Nie potrzebuję wielu fps (jako broń głowną mam M4 350fps) ale za to celność i skupienie musi być na maksymalnym poziomie ;) Lubie mieć pewność, że tam gdzie celuję tam poleci kulka.

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites
Bierzesz jakąś preckę, im lepsza tym lepsza, tniesz ją od strony wylotu na dowolny wymiar, fazujesz, frezujesz, piłujesz i wkładasz taką lufke do klamki.
Zapomniałeś jedynie że a) skrócenie precki niestety nie jest tak proste jak mówisz b) taka lufka Ci nie wejdzie do klamki bo NIE PASUJE.

 

Także jakaś Systemka tudzież Guarder 6.02/6.01 będzie dobra.
Ni będzie. Żeby na krótkiej lufie zauważyć różnicę musisz zamontować lufę bardzo dobrej jakości. Ani systema ani guarder rewelacyjnymi lufami nie są.

 

 

Tweed, powtórzę to samo znowu. Nie każdy używa pistoletu jako bocznej i niektórym na prawdę udaje się dostrzec sens w tunningowaniu klamki. Jeśli Ty go nie widzisz to wyłącznie Twój problem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...