Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GF POINT 2011


Recommended Posts

gfpoint_2011_wallpaper_v2_16_9.jpg

 

patronat.png

 

Uważasz, że masz dobrą orientację w terenie? Nie straszne Ci ciężkie warunki?

Wobec tego zapraszamy Cię na drugą edycję GF-POINT!

 

GF Point to airsoftowy bieg na orientację, połączony z wykonywaniem konkretnych zadań na kolejnych punktach kontrolnych.

Zadania będą sprawdzać nie tylko sprawność fizyczną ale także wiedzę z dziedziny ASG oraz szeroko pojętej wojskowości.

Bieg rozgrywany jest w dwóch kategoriach: GF-PROFESSIONAL oraz GF-BASIC.

Jedyne czego możesz być pewien to to, że będzie bardzo ciężko, gdyż GF Point to impreza dla naprawdę twardych ludzi.

15 kilometrowy bieg po lesie w bardzo ciężkich zimowych warunkach a na mecie gorąca wojskowa grochówka z kiełbasą, chleb ze smalcem, herbata i oczywiście nagrody, których suma w tej edycji przekracza 10000zł!

 

KOSZT UCZESTNICTWA W IMPREZIE:

Uczestnictwo w GF Point jest całkowicie bezpłatne.

 

KIEDY?

12 lutego 2011

start biegu: godzina 9:00

początek rejestracji uczestników: godzina 8:00

 

GDZIE?

Centrum Airsoftu Gunfire – Kryniczno (k. Wrocławia), ul. Trzebnicka 5

GPS: 51.2053738°N 17.035580°E

 

ZOBACZ MAPĘ

 

SZCZEGÓŁOWA MAPA DOJAZDU

 

 

 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI NA OFICJALNEJ STRONIE GF POINT.

Oficjalna strona imprezy GFPOINT.PL

Wszystkich chętnych prosimy o zapoznanie się ze stroną imprezy oraz regulaminem imprezy dostępnym na stronie.

 

 

 

Link do informacji o zeszłorocznej edycji:

Formu WMAsg

Strona GF Point 2010

Galeria zdjęć z imprezy + czasy uczestników

Blog Gunfire

 

 

Poniżej zamieszczamy wyciąg najważniejszych informacji.

Pomimo to uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się ze strona imprezy jak również regulaminem.

 

1. Uczestnictwo w imprezie jest całkowicie darmowe.

 

2. Dojazd: Z Wrocławia trasa krajowa nr 5 w kierunku na Poznań. Miejscowość Kryniczno.

 

3. Początek rejestracji uczestników: 8:00

 

4. Start biegu: 9:00

 

5. Bieg rozgrywany jest w dwóch kategoriach: GF-PROFESSIONAL oraz GF-BASIC

 

6. Kryteria kategorii:

 

KRYTERIA GF-BASIC:

uczestnik musi być ubrany w mundurowy komplet wojskowy (kurtka, spodnie, nakrycie głowy odpowiednie do munduru i warunków meteo).

 

KRYTERIA GF-PROFESSIONAL:

uczestnik musi być ubrany w mundurowy komplet wojskowy (kurtka, spodnie, nakrycie głowy odpowiednie do munduru i warunków meteo, wysokie buty trekingowe lub buty wojskowe),

 

Poza kompletnym umundurowaniem uczestnik startujący w tej klasyfikacji MUSI posiadać:

- okulary ochronne

- plecak o wadze co najmniej 10kg (w skład wagi plecaka nie może wchodzić woda ani pożywienie, należy go dociążyć). Waga plecaka będzie kontrolowana KILKUKROTNIE na PK.

- kamizelka taktyczna o wadze co najmniej 2 kg

- replika (w pełni sprawna, waga co najmniej 2,5kg)

- kompas z linijką 4 – 10cm

- ołówek

 

7. Warunki meteo

Warunki meteo na dzień 12 lutego 2011: Temperatura -1, bezchmurnie, wiatr do 4m/s

 

8. Okres karencji

Zwycięzcy poprzedniej edycji GF POINT nie mogą partycypować o nagrody. (Mogą brać udział w imprezie, będą klasyfikowani, ich czasy będą na oficjalnej liście czasów, niemniej nie mogą zostać zwycięzcami biegu).

 

9. Nagrody

Suma nagród w puli przekracza 10 000zł. Jest o co walczyć!

 

Podobnie jak w poprzedniej edycji, uczestnicy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii, będą mieli możliwość wyboru dla siebie jednej repliki jako nagrody z puli przeznaczonej dla odpowiedniej kategorii w której startowali.

 

W puli nagród dla kategorii GF-PROFESSIONAL jest 6 topowych replik broni ASG

 

- PPSH 2 (dark wood) (HEXAGON)

- Thompson M1928 Chicago (King Arms)

- G39C GBB (WE)

- M4 GBB – (King Arms)

- M240 (GFC)

- M82 (SW99 electric) (SNOW WOLF)

 

W puli nagród dla kategorii GF-BASIC repliki (po jednej sztuce z każdego modelu):

 

- M4 BI-3981 (D-Boys)

- G36 NYLON (CYMA)

- MP5 CM041SD6 (CYMA)

- SWD (A&K)

- AK47 CM028 (CYMA)

 

Ponad to:

1. Każdy uczestnik GF Point, który ukończy bieg otrzyma polarową czapkę, wraz z patchem pamiątkowym GF POINT 2011 na velcro do przypięcia na czapce bądź mundurze.

2. Zdobywcy miejsc I – V w każdej kategorii otrzymają także Polary GFC Fleece.

 

Do zobaczenia!

Link to post
Share on other sites

Jako, że GF POINT coraz bliżej - wielu z Was zapewne zastanawia się, o której będą musieli wyjechać z domów, lub o której do nich wrócą. Albo - gdzie by tu spędzić noc, nie nadwerężając nadmiernie portfela.

 

Mamy dla Was pewną propozycję nocleg - Dom Turystyczny Trio, mieszczący się w samym centrum Wrocławia, przy ul. Trzemeskiej 4 - z wygodnym dojazdem, parkingiem, zapleczem gastronomicznym w najbliższej okolicy i korzystnym cennikiem usług.

 

Pokoje wyposażone są w umywalki, natomiast węzły sanitarne (natryski i toalety) znajdują się na każdym piętrze.

 

Każdy uczestnik GF POINT zainteresowany wykupieniem noclegu, proszony jest o dokonanie rezerwacji bezpośrednio w DT Trio, pod numerem telefonu 71 355 94 46 oraz potwierdzenie jej najpóźniej w dniu 10.02.2011.

 

Ilość miejsc ograniczona na zasadzie 'kto pierwszy ten lepszy'

Więcej szczegółów odnośnie oferty hotelowej: http://www.puhot.pl/

 

UWAGA! Specjalnie dla uczestników GF POINT,przewidziano rabat na wynajem pokojów 2-osobowych: 72 PLN za dobę hotelową za wynajęcie pokoju (czyli 36 PLN od łóżka).

Aby uzyskać rabat, wystarczy podczas rezerwacji telefonicznej podać hasło: "airsoftowy bieg na orientację".

 

MAPA DOJAZDU

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie, poszukuję transportu w tę i z powrotem z Wrocławia (najlepiej z miejsc takich jak: ul. Czajkowskiego - WSO, lub CH "Korona", lub Dworzec Główny, lub okolice rynku). We Wrocku studiuje od niedawna i miasta, ani ludzi jeszcze za dobrze nie znam, także jeśli znalazł by się ktoś pomocny w tej sprawie, to proszę o kontakt.

 

GG: 5298141

PW

E-MAIL: mateuszcrazy@o2.pl

 

Z góry serdecznie dziękuję.

Link to post
Share on other sites

No to kolejno :)

 

xasistis - dokładnie pod hotelem jest przystanek autobusowy, na którym zatrzymuje się m.in. linia 132. Wsiadasz, jedziesz do przystanku Dworzec Nadodrze (Plac Powstańców Wielkopolskich). Stamtąd bierzesz, spod budynku samego dworca N/O, busa lub autobus do Kryniczna. Koszt biletu 4 PLN. Busy i autobusy do Kryniczna jeżdżą średnio co 30 minut.

 

crazykiti - również autobus linii 132, ale z pl. Daniłowskiego (pod wieżą ciśnień). Jedziesz do Nadodrza... resztę masz wyżej ;)

 

ORKAN_Hubert - kilka jest, ale większość to raczej spelunki. To jednak nocka z piątku na sobotę, więc możesz spróbować na Pasażu Niepolda.

Edited by Rann
Link to post
Share on other sites

Rann dzięki za info.

 

Mimo to wciąż szukam transportu do Kryniczna, dorzucam się oczywiście do wachy. Nie wiem po prostu jak się zabrać ze wszystkim na piechotę.

 

Ewentualnie powiedzcie kto jedzie tym połączeniem z Nadodrza, to byłoby mi łatwiej trafić, bo jak już wspominałem nie bardzo się jeszcze orientuję w mieście, a co dopiero w okolicach.

Edited by crazykiti
Link to post
Share on other sites

No niestety, dla osób nie mogących poświęcić całego piątku na dojazd, bez samochodu nie ma co startować.

Meldowanie się w jakimkolwiek motelu o 3 w nocy czy 6 nad ranem nie ma kompletnie sensu, wobec czego po przyjeździe do Wrocławia pozostaje dalsze pilnowanie sprzętu (bo w pociągu czy na dworcu spać nie polecam, chyba że ktoś lubi obudzić sie bez części wyposażenia), gdyż jak się dowiedziałem, w Krynicznie nie znajdzie się nawet kawałka podwórka, żeby karimatę rozłożyć i choć kilka godzin przed biegiem się kimnąć. Także jest jeszcze to i owo do dopracowania.

 

Za rok proponowałbym bieg organizować w niedzielę, wtedy możnaby było do Wrocławia przyjechać w sobotę, trochę miasta zobaczyć, wieczorem fontannę, wyspać się, w niedzielę zaliczyć bieg i powrót.

Link to post
Share on other sites

siema

 

Szukam transportu z Olkusza (tudzież Kraków, Sosnowiec, Dąbrowa Gornicza), z przyczyn losowych wykruszyła się dwójka kumpli, którzy mieli ze mną jechać a sam tyle na benzyne nie mam ;(

 

Jeżeli ktoś ma wolne miejsce w wozie i mógłby mnie zabrać to bardzo chetnie dorzucę sie do benzyny. Ewentualnie jak ktoś miał jechać pociągiem z tych okolic to prosiłbym o kontakt (mógłbym zabrać samochód i zrzutka na benzyne).

 

Kontakt:

gg:4206473

 

tel - 793 1234 34

 

pozdrawiam

majster

Link to post
Share on other sites

No niestety, dla osób nie mogących poświęcić całego piątku na dojazd, bez samochodu nie ma co startować.

Meldowanie się w jakimkolwiek motelu o 3 w nocy czy 6 nad ranem nie ma kompletnie sensu, wobec czego po przyjeździe do Wrocławia pozostaje dalsze pilnowanie sprzętu (bo w pociągu czy na dworcu spać nie polecam, chyba że ktoś lubi obudzić sie bez części wyposażenia), gdyż jak się dowiedziałem, w Krynicznie nie znajdzie się nawet kawałka podwórka, żeby karimatę rozłożyć i choć kilka godzin przed biegiem się kimnąć. Także jest jeszcze to i owo do dopracowania.

 

Za rok proponowałbym bieg organizować w niedzielę, wtedy możnaby było do Wrocławia przyjechać w sobotę, trochę miasta zobaczyć, wieczorem fontannę, wyspać się, w niedzielę zaliczyć bieg i powrót.

 

No cóż, całą noc spędziłem w pociągu relacji Warszawa-Wrocław, 8 godzin jazdy w zatłoczonym przedzielę i bez snu bo banda debili na korytarz całą noc darła mordę i chlała wódę. Jakoś dałem radę przebiec i zając 3 miejsce w kategorii professional.

Link to post
Share on other sites

Mnie kontuzja w kolanie złapała po biegu, teraz ledwo po schodach wchodzę.

 

Szkoda tylko, że niedopracowany był punkt ze strzelaniem, a dokładniej instrukcję podawane przez punktowych. Skutkiem tego dostawało się dużo punktów karnych. Osoba która najszybciej pokonała trasę w kategorii Professional z tego powodu ukończyła bieg na 4 miejscu. Ja nie powinienem narzekać, bo dostałem tam mało punktów karnych i dzięki temu wskoczyłem na 3 lokatę.

Edited by ORKAN_Hubert
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...