Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WE G36 czy WE m4a1 ?


Recommended Posts

Bierz G36, M4 z WE bez Open Bolt'a to porażka... (a już tym bardziej używany)

Poza tym jeżeli zamierzasz w jakikolwiek sposób strzelać tym na spotkaniach to dolicz do tego ~4x150zł na magazynek oraz co 30 magazynków nową butlę GG za 30-35zł.

Więc na sam start wydasz ponad 1500zł.

Link to post
Share on other sites

tylko odrzuca mnie wykonanie : plasticzany jest .. (ostra także ;/) .

Co do m4a1 na co mi dodatkowe 4 magi ? Kolega dokłada 5 więc spoko ..

No to skoro zamierzasz wziąć karabinek od kolegi bo dorzuca 5 magów to po co pytasz o radę odnośnie tego, który bardziej się opłaca wziąć? Zabawa z gaziakami nie jest tania i z tym się musisz liczyć - jeżeli konieczność dokupienia 4 magazynków Cię przeraża, bo są droższe niż magazynki do AEG'ów to na Twoim miejscu darowałbym sobie zabawę z gaziakami do czasu aż będzie Cię na nią stać.

Link to post
Share on other sites

tylko odrzuca mnie wykonanie : plasticzany jest .. (ostra także ;/) .

Co do m4a1 na co mi dodatkowe 4 magi ? Kolega dokłada 5 więc spoko ..

Człowieku nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz...

Przecież piszę, że do G36 musiałbyś dokupić te magi. (nie będę porównywał 2 różnych wersji że G36 z 1 magiem i M4 z 5magami bo jaki byłby sens???)

 

M4 z WE odpuść sobie, tak jak już mówiłem, nie nadaje się do strzelania... (nie oddasz nawet 1 pełnej serii z maga przy tych temperaturach)

(a już na pewno nie ma co marzyć o "konkurencji z elektrykami)

 

Jeżeli moja wypowiedź Cie nie satysfakcjonuje to :bialaflaga:

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

(nie oddasz nawet 1 pełnej serii z maga przy tych temperaturach)

 

Nie rozumiem . Dlaczego nie postrzelam sobie nim przy niskich temperaturach ?

Też trzeba zaznaczyć ,że w gietce częsci szybko padną (plastik) - zamek chodzi jak głupi więc szybko się zajedzie ..

Co sugerujecie ?

g36 czy m4a1 ?

Link to post
Share on other sites
Też trzeba zaznaczyć ,że w gietce częsci szybko padną (plastik) - zamek chodzi jak głupi więc szybko się zajedzie ..

Co sugerujecie ?

g36 czy m4a1 ?

Bebechy, selektor ognia, spust, piny, trzy szyny RIS na chwycie przednim oraz lufa zewnętrzna z urządzeniem wylotowym (błędnie nazywanym tłumikiem płomienia) w WE G36C są metalowe (podejrzewam nawet, że są jakimś stopem stali bo ciągną magnes aż miło - z wyjątkiem urządzenia wylotowego, które raczej jest z aluminium). Nic więc Ci się tak szybko nie "zjedzie" przy poprawnym eksploatowaniu tzn. jeżeli będziesz zawsze przed i po strzelance smarował bebechy olejem silikonowym...

Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/results?search_query=we+g36&aq=f

 

Od góry masz recenzje giety. Flaki ma takie same (nie liczac suwadła) jak emki (z open boltem). Starsza eMka odpada jak piasne wyżej było. Ściagająz z wgc'a wychodzi Ci:

199$-246$ zaleznie od wersji Giety

37,5$ za magazynek

łącznie z 5 magami to wydatek 386,5$-431.5$ plus jakieś 50$-80$ na przesyłkę czyli zamykasz się w 436,5$-510,5$.

Zawsze lepiej kupić nowe jak masz na to kase. Jak będziesz miał na utrzymanie to bierz Giete.

Link to post
Share on other sites

Siemka ;D Chcę zakupić w marcu gaziaka . Myślę nad g36 nowa 900zł (ew. dokupię preckę) lub używane m4a1 (5 magów itp) lecz używany ..

Która replika jest lepsza ?

Pozdro :)

Mimo że lepiej wziąć na tę chwilę G36 to powiedz mi jakie części wymienione ma to M4, która wersja oraz czy magi są co2 czy gg. Jeśli oferta cenowo jest atrakcyjna to mozę po prostu warto poczekać aż wyjdzie OB dla systemu Stonera ?

Link to post
Share on other sites

nie no emka ma 3 tygodnie :D to tak : 2 magi są z GG i 3 na co2 .

części nie są wymieniane ale przyznam ,że tylko jak sprzedam ptw odrazu zakupię coś "oryginalnego"

Jeszcze cena :icon_razz2:

Ale dla samych magów nie warto kupować tej emki, weź g36 lepsze bebechy, działanie na zimnie i mocniejszy kop, nie mówiąc już o torze lotu kulek.

Link to post
Share on other sites

za emkę kolega chce 1000zł więc wyjdzie to za same magi jakoś :D

no nie wiem . ja nie lubię trochu gietek z wyglądu (trza je z wyglądu podrasować) ,lecz liczy się środek (jak u kobiet xD)

do eMek mam sentyment więc nie wiem :D

Link to post
Share on other sites

za emkę kolega chce 1000zł więc wyjdzie to za same magi jakoś :D

no nie wiem . ja nie lubię trochu gietek z wyglądu (trza je z wyglądu podrasować) ,lecz liczy się środek (jak u kobiet xD)

do eMek mam sentyment więc nie wiem :D

Nie bardzo rozumiem co piszesz, ale jeśli emka + magi 1000 to atrakcyjna oferta, zbyt atrakcyjna :icon_razz2: Jak myślisz, czemu kolega sprzedaje 3 tygodniową replikę za grosze? Dowiedz się która to wersja, albo kiedy i gdzie kupiona. Widziałeś w ogóle jak to strzela? Skoro to twój koleś to warto się dogadać i pójść na przestrzelanie - jeśli będzie strzelał dobrze[celnie] i się tobie podoba to warto wziąć, chociaż pamiętaj że jest zimno więc wynik będzie za pewne zaniżony.

Zdziwicie się panowie, ale są repliki AWSS które strzelają dobrze :happy:

Link to post
Share on other sites

ona ma 3 tygodnie . On sprzedaje ją ,gdyż jakby to ująć znajomi jego złożyli się mu na inokatsu i te 1000zł chce przeznaczyć na optykę + duperelki .

strzelałem z niej i całkiem . open bolt ? czyżby to blokada zamka ,gdy nie ma kulek .

Mi to nie przeszkada . W sumie sporo osób skarży się na to - mówią ,że to jest zbędne (ściera się i lipa z tego)

więc nie wiem już sam :D (mącicie mi w głowie ) :D

Link to post
Share on other sites

ona ma 3 tygodnie . On sprzedaje ją ,gdyż jakby to ująć znajomi jego złożyli się mu na inokatsu i te 1000zł chce przeznaczyć na optykę + duperelki .

strzelałem z niej i całkiem . open bolt ? czyżby to blokada zamka ,gdy nie ma kulek .

Mi to nie przeszkada . W sumie sporo osób skarży się na to - mówią ,że to jest zbędne (ściera się i lipa z tego)

więc nie wiem już sam :D (mącicie mi w głowie ) :D

Nie, to o czym mówisz to bolt catch. OB to takie coś że zamiast tej złotej rurki masz pusto i szczelasz lepiej bo tam dobry hopap bardzo. xD

Jak Ci się podoba to bierz bo jak kolega sprzedaje i szczela dobrze że ci sie podoba to nie wiem o czym my tu gadamy.xD

 

Edycja: musiałem dodac kilka "xD" by ułatwic odbiur postó.

Edited by rucznoi
Link to post
Share on other sites

za moją systemę spokojnie nowego Ra-Techa kupię:)

 

PTW ma 6 miesięcy . Jest to m4a1 MAX (sama kosztuje 5k zł) + złoty tłok (600zł - jak pamiętam) + 500zł za ładowarkę (orginał) . Spokojnie 4k zł dostanę . Replika bez ryski - dbałem o nią bardziej niż o młodszą siostrę .

 

Na temat ... WE m4a1 ma 3 tygodnie . Replika była 2 razy na dworze - raz test kolegi i 2 test mój :)

Reszte czasu przeleżała w pudle więc jest jeszcze "niedotarta" .

max 6-8 magów poszło więc w granicach 250 kulek poszło tylko .

 

W zimę nie mam zamiaru nim strzelać - chcę zakupić jeszcze svd atoz .

 

Spytacie ,dlaczego odrazu nie brać m4a1 Ra-Techa ? Jak już wspominałem ,siedzę w "branży" ASG od max 2 miesięcy czyli słabe doświadczenie .

Jednak wiem jak obchodzić się gazówką ...

 

Podsumowując piszcie dalej :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...