Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń boczna do +/- 50zł


Recommended Posts

Zapomnij.

 

Za te pieniądze może - może! - kupisz jakiś sprężynowy wypełniacz kabury. Roli broni bocznej nie będzie spełniał.

Moja rada: odpuść, pozbieraj na gaziaka albo AEP'a.

 

Słyszałem od paru osób, że gazowe Beretty STTI (u Krakmana po 80zł) są całkiem do przyjęcia jak na tak niską cenę. Ale nawet wtedy - dochodzi Ci jeszcze przynajmniej butla gazu i przesyłka, więc robi się z tego jakieś 130zł.

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

No - to nie znam rynku, nie wiem, co z tych sprężyn ok. 50zł jest cokolwiek warte.

 

Nadal jednak uważam, że sprężynowy pistolet nie nadaje się na boczną ze względu na upierdliwość oburęcznej obsługi i niską szybkostrzelność. Z tego powodu podtrzymuję moją poprzednią opinię.

Link to post
Share on other sites

Jakto nie da. Zobacz jaka masa snajperków jest do 300 zeta.

 

 

 

 

 

Przepraszam musiałem odreagować dzisiejszą lekturę forum. Piotrek przy tak małym funduszu to lepiej te 50 złotych dołożyc do solidnych okularków lub gogli niż kupować coś co i tak ci raczej nie będzie potrzebne (liczę oczywiście ze kupujesz elektryka w rozsądnej mocy). Na pistolet przyjdzie czas troszkę póżniej jak zaczniesz się bawić w szybkie cqb. Narazie opanuj broń główną , naucz się operować pojedyńczymi kulkami ( a nie półhicapową serią). Czas na skracanie dystansu jeszcze przyjdzie

 

Miłej zabawy

Link to post
Share on other sites

Zapomnij.

 

Za te pieniądze może - może! - kupisz jakiś sprężynowy wypełniacz kabury. Roli broni bocznej nie będzie spełniał.

Moja rada: odpuść, pozbieraj na gaziaka albo AEP'a.

 

 

Nie przesadzajmy już, za 200zł ciężko kupić boczną aco dopiero za 50?!

To jest drogie hobby. Nie da się kupić sprzętu za parę zł.

 

... Nie czytasz własnego tematu? Glock od cymy za 160-180 zeta, nic więcej.

Link to post
Share on other sites

No to wtedy była by rozsądna cena za dobrego boczniaka ;D Co ty chcesz za 50 zł? Chyba nie dało by rady dobrego springa a sprężynówki średnio nadają się na broń boczna polecam Berette SUPER ULTRA Heavy Weight od STTI na taiwanie za 80 zł jest już to przyzwoita replika jak na taką cene.

 

EDIT: Literka ;d

Edited by Wulcio
Link to post
Share on other sites
Nie chcę kupować gaziaka ponieważ słyszałem, że coś się z nim dzieje przy niskich temperaturach.

Ma pogorszone osiągi. Co nie zmienia faktu, że i tak dasz radę nią (Berettą od STTI) w skutecznie postrzelać przy temperaturze rzędu -5 stopni C.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...