Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker Zona Nysa IV "Incydent 82"


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GZ - przepustka jest ważna dla wojska. Jak trafisz na Specnaz, to Ci nawet święty Boże nie pomoże :icon_razz2:

To będą was unikać jak ognia :biggrin: , z nami się będzie dało dogadać, ale przypominam - żadnych Snickersów i Marsów :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Jeżeli będzie strzelał, a potem pytał to niech jedzie na zwykłe manewry a nie S.T.A.L.K.E.R.'a ...

Sorry, ale męczy mnie ciągłe pisanie jakie to wojsko nie będzie i czego nam nie zrobi..

 

Najlepsze na spory, mutanty i potwory. :icon_razz2: Sobie mogą strzelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaać do białego rana.

Link to post
Share on other sites

Mały wstępik:

 

<BAR wieczorem>

 

Wiecie co jest najgorsze?

Nie nie, nie Zona, nie Kordon i nie Wojsko…

…zgorzkniali ludzie! Przez nich żyć się odechciewa, w tych ciężkich czasach.

Chcecie bonus?

Dziś spotkałem najbardziej zgorzkniałego… wojskowego… i to na dodatek w Kordonie! Psia mać!

Dobrze, że ten dupek jest przekupny …ale zawsze to idzie jak krew z nosa i nie wiadomo co mu odwali! Nie, nie jest agresywny …zgorzkniały, wredny, upierdliwy to lepiej pasuje…

Na przykład ostatnio, mimo że wchodziliśmy legalnie, na zlecenie z naukowcami, zaczął się drzeć za nami, że gówno wiemy o Zonie i że łazimy tam jak na plac zabaw, zamiast szanować te miejsce …tak jakby go to obchodziło kto tam zdechnie!

 

Swoją drogą to dziwne …pamiętacie historie o tym stalkerze …jak mu szło ...racja!

Mówili na niego Szczur.

Boże, ten gość przechodził sam siebie! Nie bez powodu tak na niego wołali.

Skubaniec zbijał kokosy na artefaktach, bo potrafił się wpieprzyć w miejsca, które wydawały się nie do zdobycia przez te pieprzone anomalie!

O czym ja to …ach, tak! Ten trep z Kordonu… Nie wiem czemu, ale za każdym razem jak go widzę wydaje mi się znajomy …może gdyby nie ta maska za którą się chowa…

 

 

Bo w Zonie nie każdy robi to co chce i kocha…

Myślisz, że co byś zrobił gdyby zabili Ci żonę i dali ultimatum na jedyną cókę?

Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo...

Link to post
Share on other sites

 

Mała zagadka:

- Kto mi powie dzieci, co zmieniło się na mapce od ostatniej edycji? :happy:

 

PS: A tak w ogóle to nie ją robiłem więc się nie czepiajcie :icon_biggrin:

 

 

Napis "wyłączony z gry" na forcie II znikł - pewno mutki go pożarły :)

Link to post
Share on other sites

uwolnić, i ... przebefsztykować? I'm in !

 

czyli wyjaśniła się zagadka Frakcji D... Frakcja Dendrofili... no to możemy być spokojni, trzeba się tylko drzew wystrzegać xd

 

 

żeby z zazdrości nie oberwać ^^

 

 

 

 

 

Uwolnić ork.... uwolnić mutka 2 xd -> już na V edycji!

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

INFORMACJA DO WSZYSTKICH GRACZY PO STRONIE WOJSKA!!!

 

Z racji tego, że do S.T.A.L.K.E.Ra pozostał jeszcze tylko niecały tydzień przypominam o wszystkim, co może się Wam przydać, ale także o rzeczach niezbędnych, które należy OBOWIĄZKOWO ze sobą zabrać. Jest jeszcze kilka dni na uzupełnienie ekwipunku.

 

OBOWIĄZKOWO:

1. Ważny dowód osobisty - wiek uczestników będzie sprawdzany rygorystycznie!

2. Głowę razem z rozumem! - Teren jest niebezpieczny, szczególnie, jeśli chodzi o Fort Prusy (upadek z dużej wysokości do suchej fosy może się skończyć tragicznie).

3. Atestowane okulary ochronne do gier ASG, czerwona szmata i czerwone światło chemiczne (na noc) do oznaczania się jako trup.

4. Telefon komórkowy (z pełną baterią) i zegarek.

5. Przybory do pisania i notes (format A5 lub A4).

 

ZALECANE:

1. Kompas.

2. Coś przeciwdeszczowego na grzbiet (pogoda w zonie jest zmienna).

3. Dodatkowe światła chemiczne typu lightstick (kolor czerwony i zielony).

4. Latarki z zapasem baterii, szperacze o dużej mocy (do zadań nocnych).

5. Płachty materiałowe lub z tworzyw sztucznych + solidny sznur lub paracord (do budowy umocnień).

6. Saperki.

7. Dla bardziej zorganizowanych młotek + gwoździe.

8. Noże (pomocne przy budowie umocnień, a nie do patroszenia stalkerów).

9. Kajdanki zaciskowe, jednorazowe.

10. Identyfikator medyczny (imię, nazwisko, adres, grupa krwi, telefon do bliskich, przeciwwskazania na leki)

11. No i to wszystko, co potrzebne do przetrwania (woda, jedzenie, karimaty, śpiwory, apteczki medyczne)

 

WAŻNE

Poszukuję osoby, która wypożyczy namiot wojskowy / zadaszenie / płachty itd itp na czas trwania imprezy ASG "S.T.A.L.K.E.R Incydent 82" w Nysie. Coś na ten wzór: http://www.vika.pl/image1/namioty_wojskowe_rozkl_6.jpg

 

 

DODATKOWO:

Znajomość mechaniki gry jest obowiązkowa dla wszystkich:

http://memoris.ovh.org/stalker4_mechanika.pdf

 

Wszystkie ewentualne pytania proszę kierować na PW.

 

Pozdrawiam

Frodo

Link to post
Share on other sites

Uwaga, mam bardzo ważne <dla mnie> i pilne pytanie do ludu:

 

Czy ktoś w nocy z soboty na niedziele będzie jechał/wracał do Opola i czy miałby jedno lub dwa (konkretna liczba będzie jutro) miejsca w samochodzie.?!

Niestety ale w niedziele muszę stawić się na lekcjach w szkole (zaoczna) inaczej na 90% będzie niezaliczony semestr :/ Z Opola jest bezpośredni pociąg do Katowic skąd do domu mam już tylko kilkanaście km.

 

Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś mnie (i ew. kumpla) podrzuci na dworzec. Odwdzięczę się :))

 

Jeśli ktoś mógłby, to proszę pisać na PW a na pewno się dogadamy.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...