Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker Zona Nysa IV "Incydent 82"


Recommended Posts

Niestety, broń mi się posypała, brak kasy totalny, zdećka zajob w szkole i de facto obowiązki w PCK.. Takie życie, cóż mam nadzieję że na następnym Stalkerze już napewno będę.. :)

 

Miejsce Stalkera do wzięcia.! PW.

 

 

Szkoda szkoda. No ale nic w październiku odbijemy. ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

UWAGA! PRZYPOMINAM!

 

Przypominam wszystkim, którzy występują jako niezależni NPC, dowódcy frakcji czy małe grupy o odprawie, która odbędzie się w sobotę rano między 8:00 a 9:00 (przed rejestracją Wojska, Mutantów itd). Obecność obowiązkowa! Zgłosić mają się następujące osoby (będę pisał wedle funkcji by nie zdradzać pewnych osób):

 

- Ja :icon_cool:

- Naukowiec

- Sasza Męczennik

- Bracia

- Reporterzy

- Szalony Szczur

- Agenci G.R.U

- Patrol Wolności

- dowódca Specnazu

- dowódca Wojska

- dowódca Najemników

- dowódca SWZ

- dowódca Monolitu

- lider Dresów

- lider... twu... zapomniałem, tzn samiec alpha Mutantów :D

- ktoś z Azymutu

- ktoś z Gułagu

- Barman/Duty

- oraz Ty Siwy

 

Chyba o nikim nie zapomniałem.

 

PS: Cholera, obrodziła nas tym razem wszelkimi NPC'ami czy frakcjami :happy:

Edited by soldat
Link to post
Share on other sites
jeden z powodów dla których warto być żołnierzem (...) świetne kombinezony ochronne

 

Hmmmm.... bo wiesz... w sumie ekolodzy też jakoś na to nie narzekają:

http://img810.imageshack.us/img810/5872/kruglow.jpg

 

 

Prof. Krugłow pozdrawia wszystkich badaczy Zony :icon_biggrin: Chętni do eksploracji niebezpiecznych anomalii, oraz poszukiwacze najrzadszych artefaktów proszeni są o zameldowanie się w polowej placówce Instytutu Agroprom w najbliższą sobotę. Proszeni są również o zabranie ze sobą radiotelefonów - wiele komunikatów Instytutu będzie nadawane na częstotliwości 446,01875 MHz (kanał 2 PMR).

Link to post
Share on other sites

Hmmmm.... bo wiesz... w sumie ekolodzy też jakoś na to nie narzekają:

http://img810.imageshack.us/img810/5872/kruglow.jpg

 

 

Prof. Krugłow pozdrawia wszystkich badaczy Zony :icon_biggrin: Chętni do eksploracji niebezpiecznych anomalii, oraz poszukiwacze najrzadszych artefaktów proszeni są o zameldowanie się w polowej placówce Instytutu Agroprom w najbliższą sobotę. Proszeni są również o zabranie ze sobą radiotelefonów - wiele komunikatów Instytutu będzie nadawane na częstotliwości 446,01875 MHz (kanał 2 PMR).

 

Sie piszemy, czym rzadszy i trudniejszy do zdobycia tym bardziej jesteśmy zainteresowani

Link to post
Share on other sites

UWAGA! PRZYPOMINAM!

 

Przypominam wszystkim, którzy występują jako niezależni NPC, dowódcy frakcji czy małe grupy o odprawie, która odbędzie się w sobotę rano między 8:00 a 9:00 (przed rejestracją Wojska, Mutantów itd). Obecność obowiązkowa! Zgłosić mają się następujące osoby (będę pisał wedle funkcji by nie zdradzać pewnych osób):

 

- Ja :icon_cool:

- Naukowiec

- Sasza Męczennik

- Bracia

- Reporterzy

- Szalony Szczur

- Agenci G.R.U

- Patrol Wolności

- dowódca Specnazu

- dowódca Wojska

- dowódca Najemników

- dowódca SWZ

- dowódca Monolitu

- lider Dresów

- lider... twu... zapomniałem, tzn samiec alpha Mutantów :D

- ktoś z Azymutu

- ktoś z Gułagu

- Barman/Duty

- oraz Ty Siwy

 

Chyba o nikim nie zapomniałem.

 

PS: Cholera, obrodziła nas tym razem wszelkimi NPC'ami czy frakcjami :happy:

 

 

 

czy reporterzy to członkowie jakiejs grupy czy chodzi tu o fotografów i reporterów w sensie prywatnym??

Link to post
Share on other sites

Jutro zrobię maskowanie do karabinu, bo faktycznie wisi jak żarówa.

 

Odnośnie ściany, to taki już jej urok.

Aparat w telefonie trochę źle uchwycił kolory, niestety i bez tego ta ściana ładniejsza nie będzie.

Nie miałem pod ręką ładniejszego pleneru :icon_biggrin: .

 

Pozdrawiam,

KS.

Link to post
Share on other sites

Yessabel nie denerwuj się. My jestesmy tylko facetami i rozróżniamy tylko 3 kolory :)

Szybkie pytanie do orga. Czy bedzie mozliwosc rozpalenia sobie ogniska w piatek wieczorem tak zeby zagotowac np wode na herbate? Miejsce i drewno sam sobie przygotuje :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...