Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker Zona Nysa IV "Incydent 82"


Recommended Posts

Imprezę zaliczam do udanych chociaż liczyłem na parę nocnych przeżyć jak co roku i tu w sumie wielki minus dla nas wszystkich bo to głównie od nas zależy jak długo trwa impreza. Jako powinność bawiłem się świetnie mutki mnie pogoniły i zwiedziłem jak zwykle cała zone na patrolach (info dla stalkerów informacje się sprzedaje a nie oddaje za free ;) ). Mutki jak zwykle powalające, pozdrowienia dla ekipy obwąchiwaczy i dla skrzeczącej mutantki (w nocy zrobiłabyś furorę takim jęko/piskiem zza rogu). Bongosik przedni ;] liczę że na jesień znów się pojawicie.

 

A teraz 2 sprawa:

W barze zostawiliście 2 pary okularów przeźroczystych, baterie jak już wcześniej pisał kamza oraz torba na maske p-gaz taka aligancka z adresem www na klapie (Xie to chyba twoje być). Jak coś jeszcze znajdę w plecaku to dopisze. Towar do odbioru u mnie za ruble lub artefakty ;)

 

 

haha:) w nocy udało się wystraszyc kilka osób:):):) nie powiem, krzyczęli gorzej odemnie :):):) sasasasa :teethh:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra...

Czas na małe podsumowanie z mojej strony.

 

Po pierwsze pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy mieli jakikolwiek wkład w przygotowanie imprezy. Rozpisywać się nie będę bo lista jest długa. Jednakże przede wszystkim chcę podziękować Memoris'owi za odciążenie mnie w wielu kwestiach związanych z rekwizytami, artefaktami, mechaniką itp. oraz Siwemu, za to że znów Ci się chciało.

 

Druga rzecz. Po już czterech edycjach mogę stanowczo stwierdzić iż całym problemem powodującym wszelkie komplikacje jest fakt "nijakiego" charakteru imprezy. Nie jest to ani czysty LARP ani MILSIM ani stylizowana, fabularna strzelanka (większa). Prawdą jest iż z tego powodu część osób nie potrafi się odnaleźć podczas gry, jest to jak najbardziej zrozumiałe. Warto zaznaczyć, że w ponad 90% grę tworzą gracze, my dajemy teren, tło, rekwizyty i fabułę. Cała reszta zależna jest już od Was. Nie chcę tu nikogo obarczać odpowiedzialnością ale wina leży głównie po stronie szeroko pojętej organizacji imprezy.

 

Jako organizator odpowiedzialny za to i owo chcę oficjalnie przyznać się do popełnienia następujących "baboli":

- złe wyważenie liczebności i sposobu działania frakcji

- odprawa NPC trochę na odwal się

- niejasności związane z funkcjonowaniem NPC i dowódców frakcji (mechanika)

- drobiazgi związane z mechaniką, liczbą i cenami rekwizytów

- niedopracowany główny wątek

- hmm... na pewno nie podoba mi się też fakt iż jako organizator od fabuły, frakcji itp nie byłem powiadamiany o wszystkim, późniejszy brak zapisów w mechanice gry dotyczący pewnych zagadnień sprawił graczom małe kłopoty

Plusów wypisywać nie będę bo to już Wasza rola, dodam tylko, że szczególnie rad jestem z nowego Popromiennika. Warto też dodać, że zadowalającym jest fakt zrealizowania niemal wszystkich planów dotyczących poprawy błędów wyłapanych na poprzedniej edycji. To zasługuje na uwagę.

 

Powracająca kwestia min w okolicy Azymutu. Powiem tylko tyle, że dowiedziałem się o tym już na miejscu w piątek wieczorem przy okazji rozkładania z Memorisem anomalii.

 

Chcę oficjalnie oznajmić iż zrzucam z siebie obowiązki organizatora (fabularnego i rekwizytowego) kolejnej edycji, pałeczkę przejmuje/przejmie ktoś inny. Może wyjdzie to nam na dobre :happy: W każdym razie na pewno przyjadę jako gracz lub NPC.

 

To chyba tyle.

 

Na koniec szczególne pozdrowienia na moich "fabularnych ziomali" czyli Mutantów i Monolitu. Pozdrawiam również Szczura i ekipę Dresów, zawsze z uśmiechem na twarzy będę Was wspominać.

 

Bywajcie!

Edited by soldat
Link to post
Share on other sites

A więc tak...

 

Kumpel (mutant) znalazł okulary...

 

Pragnie je przekazać właścicielowi!!!

 

Proszę o PW jeśli ktoś zgubił i niech napisze co to za okulary i znaki szczególne :)

 

 

 

 

Dla niezaktualizowanych czytaczy ponownie link do zdjęć ze Stalkera:

https://picasaweb.google.com/gwintek1990/StalkerZonaNysa1517042011?feat=content_notification#

Edited by gwintek1990
Link to post
Share on other sites

Moje wypociny. Mam nadzieję,że kogoś to ucieszy. Pozdrawiam Gułag ;)

 

https://picasaweb.google.com/112845056312666651191/Stalker2011?authkey=Gv1sRgCKTx8vDt__6zyAE#

 

Jeśli ktos chce mogę przesłać fotkę w lepszej rozdzielczości czy też w innym formacie(RAW). Ewentualnie "ukolorować" zdjęcie.

 

No i pozdrawiam Kozmika któremu obiecałem,że nie wstawię fot poki nie będzie fot z Tomaszowa :P

Edited by iron52
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...