Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker Zona Nysa IV "Incydent 82"


Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=qRrvaVmLf4s

 

Witam po raz kolejny wraz z resztą organizatorów mam zaszczyt zaprosić do nyskiej zony. Tym razem w terminie 16-17 kwietnia 2011.

Gra toczy się według Mechaniki wypracowanej na poprzednich Stalkerach :Mechanika gry.

Jako że ciągle opracowujemy i dogrywamy różne szczegóły mogą w niej nastąpić drobne zmiany.O których poinformujemy w tym wątku.

Niestety jest kłopot z aktualizacją strony imprezy tak wiec głównym sposobem komunikacji będzie to forum.Nie ma co się rozpisywać, każdy wie o co chodzi a kto jeszcze nie był odsyłam do Strona Zony

 

Na tej imprezie zależy nam na jeszcze większym zagęszczeniu klimatu i fabuły więc jeśli masz pomysł na postać,związane z nią zadania i rekwizyty, napisz do Nas a postaramy się wpleść Twojego bohatera w główny wątek fabularny.

 

Konkrety:

 

Termin Imprezy: 16-17 kwietnia 2011

Miejsce : Nysa,fort Prusy i przyległy poligon (czyli tam gdzie zwykle)

Ilość miejsc : 150 (stalkerzy i wojsko)

Wiek uczestników: ukończone 18 lat (wymagany aktualny dowód osobisty)

Składka :45 zł

 

Zasady rejestracji:

1. Rejestrować mogą się wyłącznie pełnoletnie (w chwili wysyłania zgłoszenia rejestracyjnego) osoby dysponujące ważnym dowodem osobistym. Dowód osobisty, będzie sprawdzany bezwzględnie przed samą imprezą podczas wydawania graczom identyfikatorów.

 

2. W celu wpisania na listę rejestracyjną należy przesłać na adres stalkerzonanysa@wp.pl indywidualne zgłoszenie w następującej postaci:

 

Temat e-maila: STALKER - REJESTRACJA

 

Treść e-maila:

imię:

nazwisko:

miejscowość:

ksywa:

nr telefonu komórkowego:

strona: wojsko / stalkerzy / mutanci

 

 

Istnieje możliwość wysyłania zgłoszeń grupowych od ekip, wówczas w jednym e-mailu należy wyszczególnić oddzielnie wszystkie wymienione wyżej dane dla każdej osoby zgłaszanej grupowo.

Do strony "wojsko" preferowane są zgłoszenia grupowe od zgranych ekip - obowiązuje jednolite umundurowanie w ramach zgłaszanych ekip (najlepiej zza wschodniej granicy, ale DPM, Flecktarn itp... również jest dopuszczony).

 

3. W ciągu 48 godzin osoba zgłaszająca otrzyma od organizatora wiadomość potwierdzającą wpisanie na listę rejestracyjną oraz zostanie jej przydzielony indywidualny numer rejestracyjny.

 

4. Składka rejestracyjna dla stalkerów i wojska wynosi 45 zł. Osoby zgłaszające się po stronie mutantów wpłacają składkę wysokości nie uiszczają składki rejestracyjnej ze względu na specyficzną i niewdzięczną rolę, jaką mutanty pełnią w świecie gry.

 

Składka obejmuje: wynajem agregatu prądotwórczego oraz namiotów, zakup paliwa, druk rekwizytów używanych w grze (identyfikatory, gotówka, karty anomalii itp...), zakup materiałów potrzebnych do wykonania artefaktów, tablic i innych rekwizytów itp...

 

5. Proces rejestracyjny jest pomyślnie zakończony po wpłynięciu składki rejestracyjnej na konto bankowe podane w wiadomości potwierdzającej przyjęcie zgłoszenia.

 

6. Składkę rejestracyjną należy przesłać najpóźniej do 7 dni od otrzymania wiadomości z numerem konta.

 

W przypadku niewpłynięcia składki w wymaganym terminie osoba jest skreślana z listy, a jej numer rejestracyjny przydzielony kolejnym zgłaszającym. Jeśli osoba skreślona z listy nadal wyraża chęć wzięcia udziału w imprezie powinna przeprowadzić całą procedurę rejestracyjną ponownie.

 

7. W przypadku jeśli osoba zarejestrowana zrezygnuje z udziału w imprezie składka rejestracyjna nie podlega zwrotowi.

 

8. Organizator ma prawo odmówić uczestnictwa dowolnemu zgłaszającemu bez podania przyczyny odmowy.

 

 

 

PS

Tym razem będę w wojsku. Więc będzie płacz że do zony nie da się wejść ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czołem!

 

Z propozycjami na postacie NPC oraz frakcje proszę zgłaszać się do mnie.

Jeżeli ktoś z Was miałby ochotę wykazać się inwencją twórczą to czekam na propozycje artykułu do naszej gazetki - Popromiennik. Może to być artykuł, wywiad, ogłoszenie czy nawet komiks. Do wykorzystania jest cała strona A4, no może jakieś 90% jej. Propozycje lub gotowe prace proszę wysyłać na adres: witq@op.pl z dopiskiem "Popromiennik". Najlepsza praca zostanie oczywiście zamieszczona w gazetce wraz z ksywą autora. Gazetka drukowana jest w odcieniach szarości (czarno-biała), bierzcie to pod uwagę zamieszczając w artykule jakieś grafiki.

Poza tym, pod tym linkiem do porania jest powyższy filmik w oryginalnej jakości (800x600p):

 

http://rapidshare.com/files/446135570/Trailer_Zona_Nysa_IV.rar

 

PS: Jak Wam się on w ogóle podoba?

 

Pozdrawiam Soldat

Edited by soldat
Link to post
Share on other sites

No i mnie nie zabraknie kamraty!! Panowie z Radomia, pamiętacie jeszcze Timona.? :D

 

I teraz dylemat, 2 razy jako stalker. Może tym razem do woja się zaciągnać... :D

 

 

edzia: zgłoszenie poszło! :D

Edited by Timonek
Link to post
Share on other sites

Pytanko czy w tym roku też jest planowany " opad" ? bo nie ukrywam że w zeszłym roku to troche wybiło z gry i może by z niego zrezygnować i grać w ciągłości ???

 

z tego co wiem jeśli będzie to tak jak w kwietniu godz przerwy ok 13-14.

na pewno nie 3h niczego, które strasznie posypały klimat.

ale prace nadal w toku.

Link to post
Share on other sites

Uwaga, uwaga!

 

Jeżeli ktoś nie lubi hasać po Zonie sam lub nie potrafi się zdecydować na konkretną stronę gry to mam propozycję. Od jakiegoś czasu tworzy się u mnie mała grupka, frakcja "Najemnicy". Tylko zaznaczam nie mają oni nic wspólnego, poza nazwą z najemnikami z gry. Po prostu robią to co najemnicy robić powinni. Potrzeba nam 3-4 osób w wieku 18-22 lat. Po więcej informacji proszę pisać na PW lub witq@op.pl z dopiskiem Najemnicy. Dodam tyle, że frakcja ma przyjazne stosunki z wojskiem, generalnie ma pełną swobodę działania. Co najważniejsze grupa ta nie interesuje się kompletnie artefaktami, anomaliami itd, Zona to tylko ich miejsce pracy.

 

Czekam na maile i pozdrawiam

Sławomir

Link to post
Share on other sites

Pusching - Okej, więc do zobaczenia.!:D

 

Siwy, jakie w tym roku będą identyfikatory.? Takie jak ostatnio czy podobne do tych z 2 edycji....? Tak z ciekawości pytam.

 

p.s. offtop. W sumie zgadzam się Maniakiem w tym temacie :D

Edited by Timonek
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...