Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ZLOT "ANTARES 2011" ( ex. Tomaszowo, nowa lokalizacja!)


Recommended Posts

Nie orientuje się ktoś, czy któraś ze stacji radiowych będących w zasięgu na terenie zlotu, nie planuje relacji z finału LM w sobotę ? A może organizatorzy w ramach niespodzianki planują pokazanie transmisji ?:>

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zabawa była miodna. Akcja prawie non stop. Gdybyśmy nie wymusili na sztabie to nie byłoby nawet czasu coś zjeść w terenie. Adrenalina była. Siarczysta wymiana kompozytu też. Zróżnicowany teren powodował, że nie wiadomo było co czeka za chwilę. Rekwizyty + działania modów na wysokim poziomie nie pozwalały się nudzić. W sumie zaje...e spędzony czas. A co by się tam działo gdyby było te 400 osób to ciężko sobie wyobrazić. Niestety musiałem opuścić zlot przed imprezą postscenariuszową więc jak było nie wiem, ale zapowiadało się pozytywnie. Jeśli chodzi o socjal to full wypas. Prysznice z c.wodą, normalne toalety. Kiełbasa na ognisku + grochówa, herbata i kanapki po rozgrywce. Pole namiotowe wyposażone było w 230V.

Gdyby jeszcze 2 dni rozgrywki to byłoby to !

Polecam i za rok na tym terenie na pewno się pojawię.

--------------------

Pozdrowienia dla TF3 Orillia.

Mielona - twoje dowodzenie było 10/10.

--------------------

Edited by karolozg
Link to post
Share on other sites

Podziękowania dla organizatorów i uczestników za imprezę. Było super i warto było spędzić 2x 10h w samochodzie.

 

Teren super (mnie osobiście bardziej się podoba od lotniska), scenariusz poprowadzony tak, aby każdy mógł się nabiegać i nastrzelać :)

 

Jak zwykle od Team Delta impreza na 6+!!

Link to post
Share on other sites

Wielkie podziękowania dla Organizatorów za super imprezę, strzelanie i teren naprawdę zacny, podziękowania dla wspaniałego towarzystwa pod znakiem "ATG Głogów i przyjaciele" za mile spędzony czas, podziękowania dla Von Zakapiora za mądre dowodzenie ( na następny zlot piszemy się pod dowództwo ;-)), naszemu TF za danie szansy zrozumieć co znaczy walka do końca, naprawdę udana impreza, o małych, zauważonych niedociągnięciach z TEAM DELTA jeszcze podyskutujemy przy okazji Czerwieńska ( kiedy ,kiedy?), pozdrawiam

P.S. Szczególne pozdrowienia dla wrogiego operatora SWD za pojedynek snajperski w iście napoleońskim stylu, i pamiętaj strzelaliśmy z 70 a nie z 30 m coby wstydu nie było ,pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja tam słyszałem o 15 metrach :)

 

A to Ty byłeś tym samotnym snajperem, którego minęła (i porozmawiała) nasza 8-osobowa połówka TFa w drodze na tyły wroga (w pobliżu jeziorka)?

Nie to byłem ja - Redrad poległ sekundę wcześniej w tej żałosnej potyczce z 20 metrów :hahaha:

Link to post
Share on other sites

A mnie się marzą przynajmniej takie DWA dni walki...

Po tylu atrakcjach, ten jeden dzień pozostawił we mnie wielki niedosyt i chęć...

NA WIĘCEJ !!!

:maniak_OK:

 

Przyłączam się do pytania Radka.

Kiedy planujecie coś w Czerwieńsku?

Link to post
Share on other sites

Kolejna doroczna, tradycyjna już impreza za nami, tym razem pod nazwą Antares i w nowym terenie.

 

Ocena ogólna zlotu: BARDZO DOBRA.

Jednakże stwierdzono dwie uwagi:

1. Scenariusz (pod koniec imprezy). Już wprawdzie wspominałem Somanowi w twarz, lecz pozwolę sobie pomarudzić tutaj: nie po to moi ludzie realizowali dzikie szturmy popędzani gwizdkiem, żeby się później iść bawić w obronę mrowisk pół kilometra dalej. Albowiem przekleństwo się na usta ciśnie jedynie, gdy się traci czas i siły, robiąc niepotrzebne przemarsze tam i z powrotem, żeby powalczyć o obiekt terenowy, totalnie niezwiązany taktycznie z wykonywanymi dotąd zadaniami. Brakło pod koniec ciągłości zdarzeń. Proszę wyciągnąć konsekwencje służbowe wobec odpowiedzialnego.

2. Liczba uczestników. Wyobraźcie sobie taki szturm siłami trzech kompanii na ugrupowanie obronne przeciwnika w sile trzech kompanii... Ech...

 

A teraz pozytywy:

1. Organizacja.

Delciarze zawsze bardzo wysoko stali organizacją zlotów, pod tym względem brak pośrednich i zasadniczych niedociągnięć. Ocena bardzo dobra.

2. Scenariusz.

Poza uwagą nr 1, oraz wnioskiem, aby wykorzystać patent z kukłami przy budowie lekkich umocnień polowych (czyli słoma do worów jutowych i robienie z nich okopów, etc.), oraz wnioskiem nr dwa, aby zrobić z tej folii całe miasteczko (CQB w lesie, ekhm), uwag brak. Była ciągłość, jedno zadanie wynikało z drugiego, etc.

Ocena dobra (ze względu na uwagę nr 1).

3. Mechanika gry.

Proponowałbym zmienić zapis, iż trafienie rykoszetem nie jest uznawane za trafienie.

Generalnie uwag brak. Ocena bardzo dobra.

4. Postawa graczy. (nie wchodzi w ocenę końcową).

Panowie, którzy mają problem ze zrozumieniem znaczenia słów "trafienie kulką oznacza eliminację z rozgrywki do czasu zrespawnowania" bardzo proszę o zmianę hobby. Raz można nie poczuć, ale jeśli zostanie się przyłapanym co najmniej trzykrotnie na terminatorstwie, to to nie jest już przypadek, a zwykłe walenie w ch...

Macie u mnie chłopaki Panzerkleiny, jak to się mówi, przej....e.

Poza tymi egzemplarzami uwag nie stwierdzono.

5. Teren.

Wnioskuję o odzaczenie Team DELTA, a w szczególności Wolfa odznaką Odkrywcy Nowych Światów Strzelankowych za ten teren. Bardzo się spodobał, ma wspaniały potencjał, a to, co widzieliśmy, to tylko mały kawałek (dotarliśmy do Magazynu Zasobów).

Brawa!!! Ocena bardzo dobra.

 

Teraz parę słów osobistych: dzięki, chłopaki z mojej dzielnej drużyny, za wspaniałą walkę z Wami. To był zaszczyt Wami dowodzić.

Niniejszym wyróżniam: WSZYSTKICH. Bez wyjątku.

Za rok będę ponownie.

 

PS I. Felek, wiszę Ci paczkę.

PS II. Za rok zostaję do niedzieli.

PS III. Koledzy snajperzy, zapraszam :) Mnie również było miło.

Link to post
Share on other sites

Wszystko było sprawnie zorganizowane, wiadome było gdzie iść i dlaczego, często na widoku pojawiały się pojazdy orgów mających oko na rozgrywkę i desantujących oddziały. Cała impreza na pięć z dużym plusem i mam nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok (może uda się zrobić 2 dni rozgrywki).

Link to post
Share on other sites

Ja tam słyszałem o 15 metrach :)

 

A to Ty byłeś tym samotnym snajperem, którego minęła (i porozmawiała) nasza 8-osobowa połówka TFa w drodze na tyły wroga (w pobliżu jeziorka)?

 

Jak widać padłeś ofiarą wrogiej propagandy, a poważnie odległość z jakiej do siebie strzelaliśmy kwalifikuje się między: żałosna, a czarna rozpacz.....łamana przez totalne upokorzenie...., :hahaha: spotkany snajper to Zmorak,

Link to post
Share on other sites

Przyłączam się do podziękowań dla Orgów, teren można wręcz powiedzieć jest więcej niż miodny (choć na zdjęciach tak nie wyglądał). Szkoda wielka, że walki nie rozciągnęły się na most i okolice.

 

Dziękuję ekipie z Głogowa i okolic za przygarnięcie pod skrzydła i niezłą zabawę off-gejmową ;-), a najbardziej dziękuję Małżonce za to, że zechciało jej się za nami ciągać z aparatem i robić nowe słit focie ;-) (IMHO niezłe zresztą), zamiast wypoczywać, jak na stan przystało, z chłodnym drinkiem bezalkoholowym gdzieś w cieniu ;-).

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie, było godnie.Miejsce fantastyczne, szczególnie te wąwozy.Oby nadzieje wiązane z tą miejscówką wypaliły, bo miło by było spotkać się za rok w tym samym miejscu i ściągnąć więcej towarzystwa ;). Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za spotkanie. Impreza jak zawsze na wysokim poziomie. Widać, że chłopaki z TD nie stoją w miejscu, tylko regularnie zaskakują nowymi pomysłami, za co ukłon w ich stronę. Zmiana terenu bardzo udana.

 

Jedyne czego zabrakło, to czwartkowej integracji :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A ja dla odmiany się przyczepię i trochę krytyki.

 

Tak zaczynam bo prawem Allegro i Ebaya spośród tysiąca pozytywnych commentów kupujący zawsze wyszpera i przeczyta jedynie tysiąc pierwszy-negatywny :wink:

 

A co tam-fajosko było. Myślę że drugi dzień rozgrywki będzie dobrą motywacją dla całego leszczostwa które dało ciała i mimo obietnic się nie pojawiło (i żeby było jasne-nie piję do nikogo osobiście, bo nie wiem kto obiecywał) Organizujecie raz,a kampania dwudniowa to już kolejny fajny zwrot organizacyjny. Ja z pewnością się piszę.

 

 

PS: A nie mówiłem że przybędziemy gromadnie? :cool:

 

Wnioskuję o rewanż w finale przeciągania liny! Od dziś przestaję biegać tylko suplje i stejki! :dry:

Link to post
Share on other sites

Kontynuacja planowana jest w terminie 24-27.05.2012 w tej samej lokalizacji.

Harcerstwo ciepło i bezproblemowo przeżyło pierwszą przygodę z AS i już wyraziło chęć dalszej współpracy z nami,

więc do zobacznia za rok ...

Link to post
Share on other sites

Kontynuacja planowana jest w terminie 24-27.05.2012 w tej samej lokalizacji.

Harcerstwo ciepło i bezproblemowo przeżyło pierwszą przygodę z AS i już wyraziło chęć dalszej współpracy z nami,

więc do zobacznia za rok ...

 

No my się zobaczymy chyba prędzej bo już niedługo u nas co? :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...