Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kikla informacji. Może komuś się przyda...


Recommended Posts

Konkrety? Ok...

 

a) Paluch ze spustu bo sobie doniczki porozwalasz.

b) Strzelanie do puszek i podniecanie się faktem, że kulki przechodzą nie jest fachowym sposobem na mierzenie FPS czy też udanego tunningu.

c) http://www.pandziol.com/jakrozebrac/12.jpg <--- Niechlujnie przesmarowny GB, smar wszędzie, nawet w okolicach styków.

d) http://www.pandziol.com/rrv/RRV.htm - to jaja, prawda? Tak się szpeju nie opisuje. Nie masz pojęcia o tych dwóch konstrukcjach, do czego zostały zaprojektowane i zbudowane, porównywanie ich nie ma sensu. Ale ta recenzja jest mocno ersoftowa, a ostatnimi czasu jestem wybitnie na to uczulony.

e) http://www.pandziol.com/FET/FET.htm <--- Montuje ze 2 mosfety dziennie do emek i nigdy nie musiałem wykonywać takich gwałtów. Wystarczy inaczej kable poprowadzić.

 

Generalnie przeszkadza mi Twój hurra optymistyczny styl, że wszystko jest czoko i ekstra. Ale mówię, idziesz w dobrym kierunku! Trzymam kciuki.

Link to post
Share on other sites

ino w formie bloga jest wygodnie i rozsądnie głównie z powodu o wiele łatwiejszego zarządzania treścią. Polecam zainstalować sobie wordpressa lub podobne. Oszczędzisz sobie sporo czasu na tworzeniu wpisów i jeśli to się rozrośnie będzie można to wygodnie przeszukiwać i w razie potrzeby wprowadzać korekty. To samo jeśli znajdziesz kogoś do pomocy. Porządny skrypt to podstawa jeśli myślisz o tym długoterminowo.

 

jeśli nie masz quoty na serwerku który sobie z tym poradzi zapraszam na pw ;)

Link to post
Share on other sites

Zmień aparat bo ten niestety ostrzy od odległości większej niż robisz fotki ;)

http://www.pandziol.com/jakrozebrac/12.jpg Nie dziw się że styki Ci się palą, jak ładujesz tam tonę towotu który chlapie po całej skrzynce.

Podpowiem Ci coś: Sama umiejętność użycia śrubokręta, nie spowoduje że od razu zaczniesz dobrze robić repliki.

Gdybym w ten sposób potraktował replikę jakiegoś z moich klientów, z miejsca został bym w łeb.

 

Zaczynasz przygodę z serwisem, dobrze, ale najpierw poczytaj jak to robić.

 

To ogarnij się, mogło by znaczyć właśnie to.

Link to post
Share on other sites

Ja jestem w stanie się wypowiedzieć jedynie o technicznej stronie witryny i o tekście o kamizelkach.

 

Gdyby to była strona "młodego napalonego" (bez negatywnych wydźwięków), to ok. Ale Ty wydajesz się dążyć do semi-poważnego serwisu technicznego. Wnioskuję tak choćby przez chęć reklamowania strony na forum. Niestety strona techniczna leży na poziomie HTML 1.0. Dziś to trochę za mało na poważny serwis.

 

Zdjęcia, jak już wspomniano, wyglądają na robione żelazkiem. Ostrość, jakość obiektywu, balans bieli. Nie mówię to zaraz o studyjnych zdjęciach, ale przy odrobinie chęci i zwykłym aparacie za 300 zł można zrobić o niebo lepsze zdjęcia. A te się niestety nie nadają na serwis internetowy. Choćby to: http://www.pandziol.com/rrv/rrv.jpg Pomijając jakość aparatu, czy ustawienie balansu bieli nie chciało Ci się nawet stanąć tak, żeby nie rzucać cienia.

 

Co do tekstu o kamizelce. Nie będę oceniał wstępu, są to Twoje przemyślenia, ja się z nimi całkowicie nie zgadzam, ale każdy autor ma do nich prawo. Natomiast sam opis niestety nie mówi nic. "O, fajna kamizelkę, założyłem, biegałem i było fajnie, więc jest fajna". Niestety poważny opis sprzętu to trochę więcej niż 5 zdań, tym bardziej od osoby, która miała 3 kamizelki.

 

Założenia szczytne, potencjał jest, wykonanie niestety mierne.

Link to post
Share on other sites

O rany! Trochę się tutaj narobiło gadania, więc może nie będę powielał...

 

Bardzo ładne zdjęcie na pierwszej stronie. Uśmiechnięta Pani przyciąga uwagę i wywołuje miłe uczucia...

Patrząc na Ciebie (jak przypuszczam), jesteś poważnym facetem, który ma już parę wiosen i chyba trochę poniosła Cię młodzieńcza fantazja :wink:

 

Sądząc po sprzęcie na tym zdjęciu, stwierdziłem (i to bez pudła), że treść strony będzie - delikatnie mówiąc - słaba. Bo jak ktoś bez sensownego sprzętu, może o nim pisać? Tylko niech mi się tu nikt nie oburza... :icon_razz2:

 

No i te palce na spuście...

 

Sugeruję zatem przyswojenie najpierw podstawowej wiedzy z zakresu serwisu, oporządzenia oraz zasad bezpieczeństwa, bo ktoś już to wcześniej wymyślił. Naprawdę nie ma sensu wymyślać jeszcze raz tego samego. Poczytaj sobie co ludzie piszą w recenzjach oraz jakich informacji szukają potencjalni nabywcy. Jak już to wszystko opanujesz, to może będziesz w stanie spłodzić interesującą treść, czego serdecznie Ci życzę.

 

Pozdrawiam

Mortis

Link to post
Share on other sites

W temacie o rozbieraniu eMki napisałeś pod koniec o pęknięciu na głowicy tłoka. Na szczelność układu faktycznie nie ma wpływu ALE ten fragment kołnierza głowicy, który już jest pęknięty może w każdym momencie odpaść a wtedy może dojść do uszkodzenia:

- głowicy cylindra,

- dyszy,

- tłoka,

- łożysk kół zębatych,

- kół zębatych.

Więc zapomnij o tej głowicy...

 

Pochwał za inicjatywę wiele nie zbierasz ale już wiesz po wypowiedziach powyżej co trzeba poprawić. Trochę (jeszcze) za niski poziom aby czymś się chwalić. W temacie odezwało się wielu, którym możesz kiedyś (jak się poduczysz) zacząć chleb zabierać no a to też jakaś informacja :wink:

Link to post
Share on other sites

Jak na mój gust, to stronka może być świetna, bo w końcu przestaną ludzie powielać na forum co to jest współczynnik C. Bo mnie [***] bierze, a Seger się nabawi jakiejś choroby brzydkiej przez to :P

 

Jeżeli piszesz coś, czego nie jesteś do końca pewien, to po prostu zapytaj się kogoś. Wiele osób jest ogarniętych i chyba byłoby chętnych do pomocy. Trochę pracy i będzie tam ładna i czytelna encyklopedia :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...