Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SW-02 (M82A1) [Snow Wolf]


Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 3 years later...
  • 1 month later...

Witam wszystkich serdecznie.

Po dekadzie z okładem wracam do ASG, po 40-stce, nie chce się już tyrać jak dzik po poligonie więc wspólnie z Priamusem postanowiliśmy reaktywować FCSF i stworzyć parę snajperską.

Długo zastanawiałem się jaki karabin użyć, wybrałem Barrett'a M82A3 z stajni SnowWolfa.

Osiągi stock'a nie robią wrażenia, postanowiłem zainwestować w konwersję HPA.

cyNusq.jpg

 

Rozejrzałem się na rynku i wybrałem Wolverine Airsoft i zestaw Inferno Gen 1 + Spartan board.

Dodatkowo wymieniłem lufę na Madbulla 6.03 - 650mm, komorę Hop Up z RetroArms, gumkę Systemy – Czarną oraz wymieniłem chwyt pistoletowy na bardziej snajperski :)

Silnik Hpa zasilany jest butli 0.8 L przez reduktor V.I.P AIRSOFT SLP LINE.

Do tego butla matka 8l z przetoką do HPA.

Po złożeniu całości, pierwsze rozczarowania. Inferno gen 1 nadaje się do dobrego szturmiaka, jednak na snajperkę słabo. Stabilność fps żenująca podobnież z osiągami.

Na kulkach G&G 0.25 g, fps'y szalały od 350 d0 380. Stwierdziłem, że sprzęt wymaga upgrade'u i dzięki HPAIRSOFT z Chorzowa(wielkie dzięki chłopaki), dokupiłem upgrade inferno GEN 2.

Karabin udało mi się ustawić na stabilnych 460 fps +- 3. Oczywiście działa tylko w trybie SEMI. Po regulacjach, postanowiłem pomalować karabin i dorobić skórzaną bakę policzkową wraz z mocowaniem 4 nabojów .50 BMG, dodających klimatu :)

 

swLFJE.jpg

 

ZjTKev.jpg

 

39Ap97.jpg

 

Czy było warto?

W sumie wydałem ponad 3k zł, otrzymując dość klimatyczną armatę, mówiąc "armatę", mam na myśli rozmiar i wagę :)

I mam nadzieję, że w miarę użyteczną.

Wszyscy wiemy, że bycie snajperem w ASG jest trudne i wymaga odpowiedniego dystansu zarówno do siebie jak i do innych uczestników gry.

Przede wszystkim liczę na dobrą zabawę, próbę odtworzenia tego specyficznego klimatu siedzenia w krzakach i czekania pół dnia na oddanie jednego strzału.

Jak tylko pogoda się poprawi zrobię testy odległościowe i skupienia.

Praca nad karabinem dała sporo satysfakcji i już nie mogę doczekać kolejnego projektu.

Pozdrawiam DW

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...