Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad/Rising Storm


Recommended Posts

Zapewne niektórych z tych z was którzy preferują stronę niemiecką irytują tragiczne/komiczne polskie głosy postaci :bialaflaga: . Otóż udało mi się podmienić pliki głosowe, dzięki czemu bez konieczności zmiany języka gry możemy się cieszyć "szprechaniem" naszego bohatera oraz jego kolegów.

 

Na megaupload zamieściłem pliki które należy skopiować i podmienić w następującej lokalizacji:

 

\Steam\steamapps\common\redorchestra2\ROGame\CookedPC\Sounds\POL

 

Wklejamy i nadpisujemy na istniejące :) .

 

http://www.megaupload.com/?d=IG9KNQFN

 

Mam nadzieję , że komuś się to przyda !

Edited by Nanteris
Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest extremateria

Jako fan pierwszej części RO, jestem bardzo zniesmaczony kolejną grą.

 

Pomijając bugi, gra zrobiła się "łatwiejsza". Przynajmniej ja to tak odbieram. Kampania single jest tragicznie kiepska, gorsza. Nie jest to najważniejsza rzecz, lecz to jak została zrobiona nie napawa optymizmem.

 

W multiplayerze RO świetne były walki czołgów. Nie majstersztyk, ale nic lepszego nie widziałem. W RO2 element ten został zrąbany, przypomina coś a'a World of Tanks (grałem, ale już skończyłem, gdyż gra jest denna - łatwa, nie realistyczna, taki arcade pierdu-pierdu). Sterowanie myszka i w ogóle to już nie jest to.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Właśnie wszedł nowy patch który BARDZO upodobnił rozgrywkę do RO1 :) . Wczoraj po długiej przerwie odpaliłem RO2 i jestem zachwycony zmianami :biggrin: .

 

Choć na początku wydawało mi się, że RO2 dosyć znacznie różni się od RO1, tak teraz z biegiem czasu patrząc na to z góry, to jest trochę podobieństw. RO2 jest też, przynajmniej dla mnie - weterana America's Army 3, bardzo podobna właśnie do tej gry - przez zastosowanie tego samego silnika graficznego. Co więcej - nawet niektóre napisy w trakcie gry znajdują się w tym samym miejscu i napisane są tą sama czcionką! :)

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 3 weeks later...

Kupiłem grę i jestem mega zadowolony :D. Jest nie mal idealna ma tylko kilka czasami irytujących bugów i grafika mogła by być trochę lepsza. Gra warta polecenia dla każdego kto szuka czegoś w klimatach 2 wojny.

 

 

Zna ktoś jakieś mody do tej gry lub addony zmieniające zimowe tekstury niemieckich żołnierzy ??

Link to post
Share on other sites

Ale moim zdaniem cod black ops to przy tej grze kupa.

 

Przecie cod ma kampanie najwyżej ocenioną pod względem grywalności/innowacyjności , co prawda multi coda to niewypał ale w cod bo i mw chodzi o szybkość reakcji... są to gry nierealistyczne na tyle by porównywać je nawet z bf... Cod od mw2/bo to nowy styl rozgrywki druzynowej.

Link to post
Share on other sites

Zna ktoś jakieś mody do tej gry lub addony zmieniające zimowe tekstury niemieckich żołnierzy ??

 

W chwili obecnej nie ma żadnych modów, ale niedługo ma wyjść Rising Storm. Płatny dodatek do tej gry. Będzie można powalczyć na pacyfiku japońcami i amerykanami.

 

 

Poza tym mają wkrótce powstać mody o walkach w Wietnamie, Finlandii podczas wojny zimowej i o Węgrach. Ponoć ma być mod o Iwś.

 

 

Daję linka do polskiej oficjalnej sceny RO2: http://www.red.orchestra.pl

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...