Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

 

niedawno kupiłem Ciras'a. Nie jestem do końca przekonany czy jest to produkt firmy Flyee. Znalazłem kilka różnic między tym co dostałem a tym co było w linku do produktu na aukcji.

 

Mocno podejrzewam, że jest to starszy model. Pewności nie mam dlatego piszę tutaj :wink:

 

A TUTAJ zdjęcia tego co dostałem.

 

Różnice:

- nie mam metalowych 'otoczek' wokół oczek do regulacji

- brak oczek na w dolnej części kamizelki

- brak metki :wink:

 

Z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Na 90% jest to produkt jakiegoś krawca. Przede wszystkim sugeruje to fakt, że materiał bazowy nie świeci się jak chińskie produkty, siatka jest trochę inna (nawet inaczej wszyta itd) niż w chińskich produktach, taśmy wyglądają na produkcji Pasamona (w chińczykach używane są inne, w produktach Flyye również). Jakość szycia wygląda jednak na bardzo lichą, niezbyt staranną. Prawdopodobnie jest to produkt krawca szyjącego niezbyt długo, ale mającego za sobą już jakieś produkty (jedynym mylącym elementem są sztywniki w cummerbundzie)

Link to post
Share on other sites
Jasne, pewnie było w Afganistanie pod biurkiem jakiegoś kancelisty lub stołem kucharza. Już to widzę. Żądaj zwrotu kasy i odsyłaj mu to, bo to nie jest towar, który jest wystawiony na aukcji.
Żołnierze, nie tylko polscy, używają na misjach oporządzenia made in China, więc nie jest to wcale nieprawdopodobne.
Link to post
Share on other sites

Pewnie, że mogłem. Tylko, że tak naprawdę nic nie wzbudziło moich podejrzeń. Komentarze ok.

Pisownia zwróciła również moją uwagę ale nie uznałem tego za potencjalne zagrożenie :wink:

 

Teraz będę bardziej uważał bo dość czasu już straciłem.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że nie jest. Jeśli zbudujesz sobie replikę Lambo, nikt nie posądzi cię o plagiat.

To czerpanie korzyści materialnych z dystrybucji tych kopii jest nielegalne.

Inaczej jest z ersoftowcami, a już na pewno ze sklepami lub ludźmi którzy sprowadzają jakieś pierdoły z Chin.

Sprowadzanie nielegalnych kopii i handel nimi jest paserstwem.

Edited by dust in the wind
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...