Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wzmocniony gearbox v.2 firmy ICS.


Recommended Posts

Witam posiadam taki gearbox

http://madonion.eu/Kompletny_gearbox_v2_p296.html

i silnik

http://madonion.eu/Silnik_Turbo_3000_dlugi_p515.html

w pistolecie maszynowym Mp5Sd3 ICSa. Interesuję mnie podniesienie prędkości wylotowej do 440-460fpsów (strzelectwo tarczowe ewentualnie otwarta przestrzeń).

W pistolecie wymieniłem już lufę na precyzyjną Madbulla oraz gumkę hop up na Systemę. Poprzedni właściciel wstawił sprężynę ze stokowego mp5 CA i tłok typ 0 też CA to daję nam 300fpsów. Nie ukrywam że chciałbym dokonać wymiany tylko tego co konieczne. Planuję kupić sprężynę Guardera M130. Wszystkie części wyglądają na wytrzymałe a z ich recenzji wynika że oprócz tłoka wszystko powinno bez problemu wytrzymać. Zacząłem bawić się w mechanika i sam będę wymieniać podzespoły, proszę o radę w wyborze.

Swoją drogą ktoś wie jakie łożyska są w tym gearboxie. chodzi o średnice?

Link to post
Share on other sites

Jak zamierzasz strzelac tylko na semi to nawet do m130 styka stockowy tlok. Wytrzyma pare tysiecy kulek (a jak sie popsuje zab ostatni - to i tak nic innego sie nie sypnie).

Prowadnice sprezyny wymienia sie tylko dlatego - ze po pierwsze lozyskowanie daje 10 fps, po drugie - duzo latwiej ja zalozyc z mocnym springiem i nie popsuc.

Ale wymieniac - nie trzeba. Tylko zalozyc plastikowa przy springu m130 jest trudno (tak zeby nie wyrwac skrzydelek).

Glowica tloka i glowica cylindra moze zostac stockowa - po prostu spring da mniejsze osiagi niz gdyby byl uzyty bore up.

 

To co najbardziej moze zabolec - to samodzielna wymiana ... ale jezeli to dwudzielny gearbox ics to nie ma problemu.

Tylko nie rozkladaj zebatek bo spodkladkowac je od nowa to juz wyzsza szkola jazdy.

 

Ogolnie do nauki rozkladania gearboxa warto kupic sobie jakiegos chinczyka za 200 zl (mp5 czy tam jakas plasticzna emke) tak zeby nie bylo szkoda jak zrobi sie nagle glosna jak wiertarka. Albo wogole przestanie strzelac ;)

Rozlozyc tak z 20 razy i wtedy mozna bawic sie z markowymi replikami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...