Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COD: Modern Warfare 3


Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

doszly mnie sluchy, ze MW3 ma miec kilkanascie tysiecy godzin kampanii, ze gra nie ma byc nastawiona na kompletna siepe, jaka mielismy w MW i MW2, lecz ma symulowac zycie zolnierza (spawanie HUMVEE, czyszczenie broni, chodzenie po bazie wojskowej etc)

nie wiem ile w tym prawdy, ale jesli nie klamia, to bede bardzo zadowolony, choc z drugiej strony, kupujac CoDa, kazdy nastawia sie na solidna młocke... :)

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Po raz kolejny: haahahhaahahahha. Jak łatwo ludziom pierdołę wcisnąć i to w dodatku napisaną w taki idiotyczny sposób. Może kilka milionów godzin gry? A trailer o spawaniu hummera już był kiedyś, daaaaaaaaawno temu. Z resztą wycięty z MW2 gdzie takowe cuś było.

Link to post
Share on other sites

O jezu "modern łórfer" 3. Znowu wyrypią graczy i zrobią multi tak jak na konsolach, żadnej areny klanowej ani wspólnej gry z kumplem. "Nie można połączyć się z hostem" wróci, a 12 letni fani będą się masturbować przy price który żyje od pierwszej części[realia IIwś] poprzez niemalże wszystkie części aż do "em wu 2" który rozgrywa się w czasach współczesnych. I oczywiście kolejne setki osób będą sobie ustawiały nazwy postaci na nicku wraz z obowiązkowym 97-99 przy nicku[tudzież wiekiem a nie datą urodzenia]. Miałem na steam mw2, BO, i kilka innych gierek wszystko sprzedałem bo to już jest przesada co twórcy robią z grami....

Czekam jedynie na BF-3.

 

Pozdro dla kumatych ;).

 

ps: moh? No proszę Was, zerznięte z cod i z seri bf multi oraz caaaaałe 4h kampanii.

 

--

Co kto lubi ;).

Link to post
Share on other sites

Moh - wolę takie 4 godziny niż rozwodnione 10 godzin.

 

MW2 miał fajny singiel, nie ma co się czepiać realizmu, w końcu to COD. A rozpierducha była fajna i tak to należy traktować. Co prawda w BO przeziernik Troya sprzed paru lat na m60 na szynie picatinny :P:P w 1968, albo ak74 w tymże samym roku to kpina z inteligencji gracza, ale w MW2 już nie było tak straszliwie (co prawda pikantny był moment, kiedy Soap przebija się nożem przez SAPI i kevlar ale co tam :P :D ).

Edited by czlowiek6
Link to post
Share on other sites

KAżdy kolejny COD coraz bardziej posysa... MW było jeszcze nawet, MW2 to już raczej mizeria to czym będzie MW3?

 

co to znaczy posysa ? :> dla mnie MW2 jest spoko, ale BO to dno! liczę, że MW3 będzie trochę bardziej innowacyjne w serii

Edited by matheews
Link to post
Share on other sites

doszly mnie sluchy, ze MW3 ma miec kilkanascie tysiecy godzin kampanii, ze gra nie ma byc nastawiona na kompletna siepe, jaka mielismy w MW i MW2, lecz ma symulowac zycie zolnierza (spawanie HUMVEE, czyszczenie broni, chodzenie po bazie wojskowej etc)

nie wiem ile w tym prawdy, ale jesli nie klamia, to bede bardzo zadowolony, choc z drugiej strony, kupujac CoDa, kazdy nastawia sie na solidna młocke... :)

 

Za nim wyszedl black ops czytalem kilka artykulow o rzekomych planach zrobienia call of duty mmo. Wiec zapewne to byly te sluchy ktore cie doszly. I jezeli byloby to mmo to dla sprostowania nie byloby kilkanascie godzin kampanii bo w mmo zwykle nie ma kampanii. Wyjatkiem od reguly jest Guild Wars :)

Link to post
Share on other sites

doszly mnie sluchy, ze MW3 ma miec kilkanascie tysiecy godzin kampanii, ze gra nie ma byc nastawiona na kompletna siepe, jaka mielismy w MW i MW2, lecz ma symulowac zycie zolnierza (spawanie HUMVEE, czyszczenie broni, chodzenie po bazie wojskowej etc)

nie wiem ile w tym prawdy, ale jesli nie klamia, to bede bardzo zadowolony, choc z drugiej strony, kupujac CoDa, kazdy nastawia sie na solidna młocke... :)

 

Zanim wyszedl black ops czytalem kilka artykulow o rzekomych planach zrobienia call of duty mmo. Wiec zapewne to byly te sluchy ktore cie doszly. I jezeli byloby to mmo to dla sprostowania nie byloby kilkanascie godzin kampanii bo w mmo zwykle nie ma kampanii. Wyjatkiem od reguly jest Guild Wars :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zanim wyszedl black ops czytalem kilka artykulow o rzekomych planach zrobienia call of duty mmo. Wiec zapewne to byly te sluchy ktore cie doszly. I jezeli byloby to mmo to dla sprostowania nie byloby kilkanascie godzin kampanii bo w mmo zwykle nie ma kampanii. Wyjatkiem od reguly jest Guild Wars :)

 

Ludzie, seriously? To Wadern Morfare ze spawaniem humvee to był news-żart z The Onion. Mam nadzieję że nie braliście tego na poważnie i to tylko moje rozpoznawanie sarkazmu szwankuje. :icon_neutral:

Link to post
Share on other sites

MW3 ma wyjść pod koniec tego roku, podobnie jak battlefield 3. Wg. mnie nowy CoD nie ma szans z BF3 pod każdym względem. Nie lubie serii Call of duty z trybu multiplayer, w battlefieldach jest to takie bardziej " realistyczne ". Chodzi mi o to, że battlefield to symulator wojny tam nad zaatakowaniem jakiejś pozycji trzeba pomyśleć, a CoD to według mnie bezsensowna strzelanka jeśli chodzi o multiplayer, ale to rzecz gustu jak kto woli.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...