Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COD: Modern Warfare 3


Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Będzie kolejny odgrzewany kotlet z 3-5 godzin gry, małe mapy a sprzeda sie jak zwykle bo hordy fanatyków kupią... Ja grywam teraz w bf2142 ostatni prawdziwy bf jak dla mnie. W bf bd2 wkurzała mnie regenracja zdrowia co zapoczatkował cod już w 2...

Link to post
Share on other sites

Tylko żeby zatrudnili jakiegoś znawcę... bo od ruskich w michach i z famasami czasem chce się rzygać

To jest gra a nie symulator wojenny, nie patrzysz czy masz na sobie micha, LWH czy inny hełm tylko zbierasz fragi. Teasery bardzo ciekawe, trzymają w niepewności tylko żeby gra była na innym silniku była nieco ogarnięta.

Edited by Gekon_1
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Nie rozumiem czego Wy chcecie od silnika z MW2? Mi gra działa w full HD, ładnie wygląda, hitpointy zalicza, czego chcieć więcej?

 

 

Nie wiem czego chcieć więcej... Może lepszej fizyki? Może zniszczalnego otoczenia? Może wielu innych rzeczy, których nie chce mi się wymieniać?

Link to post
Share on other sites

Krążą plotki, że destrukcja otoczenia ma być w MW3 możliwa. Nie zmienia to jednak faktu, że silnik mogliby zmienić choćby na UE który nadal ma duży potencjał, nie ma dużych wymagań gdy gra jest dobrze zoptymalizowana, a w "tunelowym" modelu rozgrywki CoDa sprawdziłby się wyśmienicie (co nie znaczy, że nie da się w nim wygenerować ładnych przestrzeni i widoczków jak w MoH 2010 i Bulletstormie), albo chociaż popracować nad kolorami bo od pierwszego MW jest coraz bardziej pstrokato, pastelowo i dosłownie wszystko ma głupawy połysk (który w serii CoD jest obecny od drugiej części).

Edited by aciepk
Link to post
Share on other sites

Jak ktoś chce destrukcję otocznia niech zagra sobie w crysis'a albo bc...ja tam bym właśnie chciał żeby nie było fizyki w nowym mw, szczególnie chodzi mi o multi

 

Co do silnika graficznego jest przejrzysty i na najwyższych wszystko ładnie widać, gdy w takim crysis'ie według mnie jest przedobrzone

Link to post
Share on other sites

tak, dedykowane servery powinny być, tak jak w mw1, gram sobie teraz w mw2 na multi i brak dedykowanych serverów boli...te hosty które nagle sobie migrują i tracisz wszystkie zdobyte punkty...a co do singla to ja chcę tylko: Prica, Soup'a i kogoś za gaz'a/ghosta ;)

Link to post
Share on other sites

tzn. price i soap będą, ponieważ gra zaczyna się tam gdzie skończyło się mw2, chodzi mi o to żeby nie umierali, coś takiego w stylu, kamikaze uratujemy świat ale zginiemy....pograłbym w mw4 a mw bez prica, soap'a to już nie to samo ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...