Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COD: Modern Warfare 3


Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zupełnie mnie nie interesują przepychanki między fanami COD i BF, ale czy ktoś już odwiedział taki adres:

www.modernwarfare3.com

 

Ciekawe jak później rozwiązuje się spór o takie domeny.

Edited by $limak
Link to post
Share on other sites

Filmik z przecieków pokazujący bronie z jakich będzie można postrzelać w MW3:

P.S. na 1:44 min jest niejakie "M4 IW5", słyszeliście kiedyś o takiej? Albo chociaż w jakiej wersji M4 najbardziej wam to przypomina ? :>

P.S. 2 jak widać wiele broni się powtarza z poprzednich części MW, jest tyle fajnych pukawek na świecie, nie można było ich umieścić w grze tylko iść na łatwiznę kopiując z wcześniejszych MW...? ;>

Edited by matheews
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

To chyba jasne, że wiele broni się powtarza i poszli na łatwiznę, a Ty czego oczekiwałeś? CODy zdechły już dawno temu, tutaj podtrzymują warzywo podłączone do aparatury szpitalnej, a i tak dużo osób się na to rzuci. Stary silnik, stare uzbrojenie, stare akcje w singlu (tona wybuchów i dwie tony skryptów), poszli już dawno zadeptaną ścieżką. Na grę wydadzą pewnie grosze, na reklamy i marketing miliony, jak zawsze.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Filmik z przecieków pokazujący bronie z jakich będzie można postrzelać w MW3:http://www.youtube.com/watch?v=5HRcebMTMJc&feature=relatedP.S. na 1:44 min jest niejakie "M4 IW5", słyszeliście kiedyś o takiej? Albo chociaż w jakiej wersji M4 najbardziej wam to przypomina ? :>P.S. 2 jak widać wiele broni się powtarza z poprzednich części MW, jest tyle fajnych pukawek na świecie, nie można było ich umieścić w grze tylko iść na łatwiznę kopiując z wcześniejszych MW...? ;>

 

 

To chyba jest chyba m4 sir, ale z ohydną kolbą mag pull (:wink:) i dziwnie wyglądającym w m4 krótkim magazynkiem z jeszcze koszmarniej na tym magazynku wyglądającym oczkiem na końcu :l Jak będzie dodatek 'większy magazynek to sobie dodam' :happy: no i jeszcze dziwna różnica wysokości szyn jak na sir (zwykle są na tej samej lub ta pierwsza niżej a tu jest odwrotnie kilk)

 

A co do samej gry kupię ją gdyż ma NAJLEPSZY SILNIK GRAFICZNY DO FPS'a* na jakim kiedykolwiek grałem, w bo już tego nie ma...

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

*Dla mnie jest najlepszy ale ja jestem dziwny :wink:

Link to post
Share on other sites

Na moim komputerze w folderze gry, jest tylko Call of Duty, mam wszystkie części, tylko MW2 pirat niestety.

Czekam na mw3, w dzień premiery spale gumę (na rowerze) pod media markt. Fajnie by było, gdyby w fabule pokazali co stało się z McTavishem i Price'm z MW2. W trailerze, sam atak Rosji na USA wygląda zaj....

Link to post
Share on other sites

Znowu będą mieli nową ekipę, a tylko oni przeżyją...

 

Heh, będą mieli z czego wybierać ludzi heheheh , akcja będzie w Francji, Niemczech, Rosji, W.Brytanii i bodajże włoszech (a polska ?!)

Na końcu fabuły mw2, jeszcze przez "Shepharda" został wydany list gończy za McTavishem i Pricem, działając tak na czarno, można się spodziewać ciekawych rzeczy :D

Link to post
Share on other sites

Jakby niektórzy szli na całość to by z tych 3,5 godzin singla (chyba na amatorze) zrobiło się minimum 3 razy więcej na weteranie ;P

Lepiej się pomęczyć i przejść grę na maksimum.

 

Co do dwójki bohaterów z MW2 to sadzę , że Price jest ``nieśmiertelny`` :icon_confused: i z Soap`em oraz Nikolajem po cichu będą wykonywać swoje cele.

Link to post
Share on other sites

wiciok@

myślisz, że jak masz taki awatar, a ja mam podobny, to zerżnąłem go od Ciebie ? :D

Oczywiście. No chyba, że nie ode mnie, tylko od tego ciemniaka, który zrobił to pierwszy. Wybacz, ale jak od czasu mojego zarejestrowania się na forum (10 mies.) nie zauważyłem takiego avatara u żadnego użytkownika, a ze 2-3 tygodnie po ustawieniu go u siebie już 2 kolejne osoby mają prawie identyczny, to coś tu chyba jest nie tak.

Link to post
Share on other sites

dla mnie to ejst odgrzewany kotlet na maksa , wszystko to same nowe rzeczy w multi kontynuacja kampani grafa ta sama , skrypty, bronie, dzwieki bleeeee ile można.

Ja stanowczo mówie nie , lepiej przyczaić się na battlefielda 3 bo to bedzie spektakularne ...

Edited by monsta
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z tego co widziałem to może być pierwszy dobry CoD po 4, ale jeśli dalej pójdą tą sama formułą, czyli krótka i debilna kampania oraz bezmyślna sieka w multi, to niestety przegrają konkurencję z BF3 - zwłaszcza, że wychodzi on wcześniej i jeśli będzie dobry, to sporo ludzi, którzy kupią, nie będzie czuć potrzeby kupowania MW3.

 

Chciałbym wierzyć, że Activision zdaje sobie sprawę z siły konkurencji i pokaże coś przełomowego, co przyciągnie graczy, ale podejrzewam, że znów powielą ten sam schemat licząc na rynek konsolowy, gdzie mają już spory fanbase, który i tak kupi. Pożyjemy zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...