Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taka już natura Hyde Parku iż można głupoty wypisywać a i tak ujdzie w tłumie z bananami :wink:

 

Ja wiem iż powinno polecieć do zielonych lub od razu do kosza ale może faktycznie to nie żadna prowokacja tylko kolega Blondasak 3 lata strzelał się z Waltera P99 Cyber Gana?? A skąd ja mam to wiedzieć...? :huh:

W profilu nic nie ma...

 

Zapytał głupio fakt, ale może się czegoś dowie i wyjdzie z tego mądrzejszy!

A ten temat kolega czytał??

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/86254-zielony-snajper/

Mało tego i szybko przebrnąć bo jest lekkim piórem pisane!

 

A i jest jeszcze taki malowniczy post Foki

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/37838-snajper-za-xxx-z/page__p__571271__hl__snajperka+za+xxx__fromsearch__1#entry571271

 

Obecnie jestem na etapie łupgrejdu Barretta i jak na razie same części wyniosły ponad 850 zł a i tak będę musiał niebawem kupić zębatki za kolejne 200zł...

"...i tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie..." :tongue: :teeth:

 

P.S. Wszystkim doradzacie te CM 028 a to w moim odczuciu najbrzydszy karabin jaki zrobiono... z góry przepraszam wszystkich rusofilów!

O gustach się nie dyskutuje :tongue:

Link to post
Share on other sites

aha, warrior i powoli upgradeować w ciągu 2 lat? :D prawdopodobnie replika nie wytrzyma 2 lat, zanim kupisz ostatnią część to wcześniej zamontowane zaczną zdychać hahah. Mamy Ci nie pisać, że nie da się bez iluś tam tysięcy? OK, możemy nie pisać. A Ty dalej żyj w świecie marzeń i nadziei. Potem ktoś się ucieszy, ze tanio kupił używanego warriora bo poprzedni właściciel myślał, że będzie miał snajperkę za 500zł.

Link to post
Share on other sites

Dexter dobrze gada. Próbowałem sam jak jeszcze dolar był kupę tańszy i naprawdę, jakbym wiedział to co wiem teraz to kupiłbym sobie aega (choćby i ak cymy) a za zakup i upgrade karabinu snajperskiego zabrałbym się dopiero mając zapas forsy żeby skończyć to za jednym podejściem. Szkoda nerwów i czasu IMO.

Ale widzę że pytanie miało tylko potwierdzić słuszność dokonanego wyboru: http://tiny.pl/hd28v ? No nic, miłego...

 

Ten opis EBRki rwie suty :icon_eek2: Taki poziom poetyckości (?) opisu a'la dr Bryl. BTW kamuflaż mi się strasznie podoba, jakbym zostawił coś takiego w trawie na respie to potem bym nie znalazł za chiny.(W ogóle co za sens kupować supertaktyczny karabin z kilometrem risów a potem owijać frędzlami :hahaha:)

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Mi się akurat EBR podoba, kwestia gustu.

 

Może chodzi o to co robią niektórzy modelarze- taki ktoś potrafi dokładnie i starannie odwzorować silnik poświęcając na to kupę czasu, potem okleić to obudową z klapami na stałe ale "ja wiem że to tam jest" :wink:

Link to post
Share on other sites

Dlaczego uważacie, że warrior well sie sypnie przez 2 lata?? od roku mam L96 Agm.. straszny badziew kupiony po promocji.. działa nadal bez żadnych zmian.. Oczywiście wiem, że to chińczyk i nigdy nie będzie to TM czy G&G ale rok trzyma.. więc dlaczego mam nie wymieniać powoli wszystkich części oprócz body w warriorze.. Aktualnie i tak musze sie uczyć więc strzelam raczej okazyjnie z kolegami..

Edited by Blondasak
Link to post
Share on other sites

Dlaczego mówisz, że szukam poklasku?? zapytałem tylko dlaczego odradzacie.. Wiesz ja ci moge powiedzieć, że psie gówno jest radioaktywne... I nie podać powodu dlaczego tak uważam.. Che wiedzieć co jest wg. was nie tak z tym warriorem..

 

PS: Nazywasz mnie "zielony", a nawet mnie nie znasz. Do tego patrząc po dacie zarejestrowania z ciebie taki sam fachowiec jak ja. CZYLI ŻADEN!!

Edited by Blondasak
Link to post
Share on other sites

Dexterkrak nie ma juz siły zapewne tłumaczyc tego n-ty raz. Snajperka musi miec znaczną przewagę mocy i najlepszą lufę jaka mozna dostac czyli cena około całego warriora (PDI/EDGI)... Dolicz do tego jeszcze reszte rzeczy bo jesli wsadziłbys m170 czy wiecej w stock to zmieli wszyskto. A chinskie czesci nie wspóółgrają z najwyższą półką zbyt dobrze...

Edited by Widmo34
Link to post
Share on other sites

Rozumiem to i juz o tym czytałe jednak moge na tunning przeznaczyć ile trzeba w czasie tych 2lat.. A części te zawsze będą pasować do Maruzen APS 96 (z tego co wiejm to większość) więc jeśli na niego uzbieram to mam tunning niemal cały z głowy.

Edited by Blondasak
Link to post
Share on other sites

Cóż, skoro jesteśmy w hydeparku to pociągnę tą wymianę zdań nieco dłużej niż miało by to sens gdzies indziej:

 

Dlaczego mówisz, że szukam poklasku??

Ponieważ nie oczekujesz od nas rady co już udowodniłeś ignorując wskazówki moje i kolegów.

 

Wiesz ja ci moge powiedzieć, że psie gówno jest radioaktywne

Możesz ale ja się Ciebie o to nie pytam bo ja WIEM, że nie jest. Ty nie wiesz więc pytasz. I to akurat jest dość naturalne (nie liczac faktu, że powinieneś najpierw poczytać).

 

Nazywasz mnie "zielony", a nawet mnie nie znasz.

Nie muszę Cię znać żeby móc to napisać. Przeczytałem Twoje wszystkie posty i mam podstawę, aby twierdzić tak a nie inaczej. Ponadto, ja wcale nie muszę być ostoją obiektywizmu, sprawiedliwości i tolerancji. Nikt ode mnie tego nie wymaga, nikt mi za to nie płaci a ja zwyczajnie- jestem wredny i lubię mieszać zielonych z błotem. Czy taka argumentacja Cię zadowala?

 

Do tego patrząc po dacie zarejestrowania z ciebie taki sam fachowiec jak ja. CZYLI ŻADEN!!

 

Hmm:

# Rejestracja 22-marzec 10

 

Moja data:

# Rejestracja 22-listopad 05

 

Skoro już traktujesz datę rejestracji jako wyznacznik czegokolwiek.

 

 

Po ostatnie wreszcie- gnojenie zielonych w działach snajperskich wbrew pozorom ma cel i sens. Otóż- nie chciał bym aby osoba która bawi się w ASG pół roku a nawet jeśli bawi się dłużej- ni potrafi obsługiwać forumowej szukajki, nie potrafi przyswoić sobie zasad obowiązujących na forum co jednoznacznie świadczy o poziomie umysłowym tej osoby- posiadała replikę o mocy 600 czy 700fps (chyba, że jest moim klientem i mi za to płaci- wtedy po prostu uważam, żeby nie spotkać jej na strzelance). Staram się więc na ile to tylko możliwe utrudnić takiej osobie dostęp do informacji (zazwyczaj nie podanie na tacy, pod nos wystarcza bo poszukać się już nie chce) oraz zniechęcić do wmasgu, do snajperstwa a najlepiej do ASG w ogóle. Tak, ponieważ jestem wredny.

Link to post
Share on other sites

To i może ja dodam coś od siebie. Nie znam tu wielu osób, choć parę już poznałem, w tym osobiście i powiem, że ten sport to nie jest zabawa. Sam posiadam replikę o której wspominałeś ( Maruzen APS 96 ), stuningowany prawie na najwyższą możliwą moc i sam dopiero doceniłem jej 'moc' jak dexter mi powiedział, żebym stanął 2m od toru lotu kulki... Zaparło mnie, ja bym po takich 3 strzałach z drugą stronę biegł.

 

Prawda jest taka, że repliki z wysoką ilością mocy są naprawdę niebezpieczne, nie problem trafić kogoś z 20/30m w policzek, a potem co powiesz koledze? 'Sorry, że Ci kulkę z twarzy chirurdzy wyciągali.'? Wątpię, że kolega będzie zadowolony, a co jak załatwisz tak obcego? Akurat w tym widzę sens i sam to popieram, dexter mnie już zna osobiście, wie zapewne, że mam jeszcze 'lekkie; odchyły od normy, ale z nimi walczę :-)

 

Najbardziej mnie rozbawiło porównanie wiedzy po dacie rejestracji :D Nie dość, że to różnica 5 lat (!) to jeszcze zobacz na ilość postów, a jeżeli ilość Cię nie przekonuje - co jest słuszne - to zobacz ich merytoryczną wartośc, po takiej analizie ja wątpliwości nie miałem z kim mam do czynienia. Zobacz sobie jak ja zacząłem z Maruzen'em - uparłem się na inny karabin, dexter odradził, zrobił mi i powiem Ci, że sam się nie spodziewałem takiego wyniku.

 

Dla Twojej informacji - koszt zrobienia Maruzen'a do mojego tuningu to wydatek ponad 4000 zł.

 

Podsumowując, dexter jest po prostu 'ostrożny' i dba o to, aby społeczność strzelców ASG nie popadła w anarchię i totalne bezprawie - przypominając po raz kolejny, że ASG to nie zabawa, która jest BEZPIECZNA!

Edited by Largo-W
Link to post
Share on other sites

A merytorycznie "dlaczego uważamy że warrior się posypie"? Bo to przerabiałem. Będziesz go tuningować, starczy ci samozaparcia żeby najpierw władować krotność ceny karabinu na cylinder/zespół spustu i inne takie rzeczy które nie podbijają spektakularnie fps, zasięgu i celności a które kosztują po parę setek za sztukę?

Link to post
Share on other sites

Witam

Przepraszam ,że się wcinam w dyskusję ,ale chciałem się was poradzić czy dobrym wyborem by była replika free float heavy barrel 20' po tuningu systemy level 1 z asgshop .Chciałbym ją kupić i na początku używać jako karabin szturmowo-wyborowy ( na początek trochę większy zasięg niż stock aeg ) ,a potem jako karabin snajperski ,ale żeby to uczynić zakupiłbym GB SYSTEMA Revolution by zrobic z niej snajperkę . Dobry byłby to wybór ?

 

Pozdrawiam,

Damian.

Link to post
Share on other sites

Można stwierdzić że zielonym kolega jest, w końcu wybiera pierwszą replikę i się zastanawia czy kupić elektryka za 500zł czy łoriora.

Pozatym, wątpie żebyś wytrzymał tak, siedzieć w domu (bo strzelanie z chińskiej snajperki, skłoniłoby Cie do nie jeżdżenia na strzelanki ), patrzeć na swojego warriora i na kupkę części nawet nie odpakowanych. Nie lepiej (jak już rozplanowałeś sobie składanie zestawu przez 2lata) odkładać sobię kasę i w tedy kupić wszystko za jednym zamachem?

Link to post
Share on other sites

Witam

Przepraszam ,że się wcinam w dyskusję ,ale chciałem się was poradzić czy dobrym wyborem by była replika free float heavy barrel 20' po tuningu systemy level 1 z asgshop .Chciałbym ją kupić i na początku używać jako karabin szturmowo-wyborowy ( na początek trochę większy zasięg niż stock aeg ) ,a potem jako karabin snajperski ,ale żeby to uczynić zakupiłbym GB SYSTEMA Revolution by zrobic z niej snajperkę . Dobry byłby to wybór ?

 

Pozdrawiam,

Damian.

 

Pomysł nawet nie najgorszy, baza pod tuning dobra. Natomiast pomysł żeby najpierw się oswoić z repliką i spustem co by kolegów nie podziurawić jest już bardzo dobry!!

 

W tym temacie http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/86254-zielony-snajper/ jest między innymi o bezpieczeństwie z użyciem snajperki. Polecam lekturę to zaledwie jeden post!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...