Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

Mieszkam na granicy Polsko-Czeskiej, i mam rodzinę po stronie Czeskiej jak i Polskiej...

Bardzo chętnie zamówię z tego sklepu komore HU do Warriora + zestaw tuningowy...

Ktoś jeszcze jest chętny? Będzie dużo taniej, jeżeli paczka przyjdzie do Czeskiego Cieszyna, a ja sam odbiorę ją i przeniosę przez granice do Polskiego Cieszyna.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale ja wiem, że "inner diameter" ale mi chodzi o średnicę prowadnicy.

Ja wiem, że ty wiesz, ale ja mówię już o czymś innym :tongue:

 

Ze sprężynami to jest w ogóle jakaś dziwna sprawa:

Suitable only for pistons with min.13mm hole diameter.

Model 9mm type

 

Przecież sprężyna o wewn. 9mm ma śr. zewnętrzną 11mm, więc czegoś tu nie rozumiem - dlaczego niby tylko do 13mm tłoka?

 

Co do tych cylindrów to podobieństwo jest jedno - oba są anodowane na czarno :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Wiciok, dolicz po 0,5mm luzu na stronę czyli np 1mm na średnicy luzu na prowadnicy oraz tyleż samo między sprężyną a tłokiem (po 0,5mm na stronę) i już wiesz skąd taki wymiar.

Zasada jest mniej więcej taka: prowadnica 9mm- tłok 13mm. Prowadnica 7mm- tłok 11mm (wymiary z pamięci). Plus minus ułamki mm aby dać optymalny luz. Ja na przykład wolę dawać mniejsze luzy (po 0,25mm na stronę) ale wypolerować prowadnicę. Inni mogą mieć inne zdanie, zwłaszcza, że prowadnica taka jak ja bym dorobił, przystosowana do m170 z m190 już nie będzie kukała w ogóle. Większa tolerancja wymiarów pozwala na pełną kompatybilność sprężyn niewielkim kosztem kultury pracy. Ja preferuję odmienną metodę.

 

 

Cylinder nie jest anodowany tylko TEFLONOWANY (jest tam napisane) a teflon taki będzie w kolorze szarawo-sinym, ciemny odcień, jak cylinder LL.

Link to post
Share on other sites

Co myślicie o zamawianiu lufy promyka z ebaya? Myślicie że mogą walnąć jakiś przekręt?

 

 

@edit.

Z ebaya wychodzi za 650mm promyka 210zł + przesyłka to wiesz cena kusi jednak.

@2edit

a wlasciwie z wgc to tyle samo wychodzi ;d

Edited by pabloo93
Link to post
Share on other sites

Po wczorajszym, większym zlocie doszedłem do wniosku, że przyda mi się też snajpa posiadająca tryb pół automatyczny , czyli AEG.

 

I tutaj pytanie do starszych kolegów, którą z replik dostępnych na rynku można polecić pod względem części, komfortu użytkowania, możliwościami tuningu itp ?

Myślę nad SR25, dobry wybór ?

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

Parkie

Niezły tyle, że problem z częściami jak byś chciał na longa robić, a tak to spoko to praktycznie zwykła V2 nie licząc fikuśnej dyszy!

 

A dwie strony wcześniej chodziło mi właśnie o antyrewersal w GB! Bo mi sprężyna 170 Guardera złamała antyrewersal w Barrecie!

Link to post
Share on other sites

Po wczorajszym, większym zlocie doszedłem do wniosku, że przyda mi się też snajpa posiadająca tryb pół automatyczny , czyli AEG.

 

I tutaj pytanie do starszych kolegów, którą z replik dostępnych na rynku można polecić pod względem części, komfortu użytkowania, możliwościami tuningu itp ?

Myślę nad SR25, dobry wybór ?

 

Może M14 ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...