Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm, tak myślę i myślę i wymyślić nie mogę gdzie mając na sobie GS macie pochowane boczniaki ? Sam myślałem nad kaburą udową ale ta może być troszkę niewygodna podczas czołgania etc. Może warto byłoby sobie coś naszyć na plecach lub generalnie na górze ( bluzie ) ? Zależy mi na wygodzie i szybkim dostępie do takiej broni :P

Link to post
Share on other sites

Mała jest :icon_razz: 2 centymetry większa od http://gunfire.pl/pr...etu-G1911B.html , a czy ciężka? Sam nie wiem ; ) Szczerze? To na taką odpowiedź czekałem :icon_biggrin: Nie niszcz moich marzeń i powiedz mi jak to ładnie umieścić aby nie zawadzało. Mógłbym też spytać inaczej - gdzie chowasz swojego colta Mendi? :icon_smile: *Mając na sobie GS :icon_smile:

Edited by HeXs
Link to post
Share on other sites

@Laokoon. GS mam jeszcze niedokończone ale mam takie jak mówisz ( bynajmniej z tego co rozumiem :P ) gdzie przód jest "czysty". Będę musiał ogarnąć od kogoś takie szelki wraz z kaburą i zobaczyć jak to będzie dawało sobie radę : )

Link to post
Share on other sites

PM jako replika boczna dla sw/snajpera ponoć doszła do finału konkursu "zróbmy to gorzej".

Osobiście używam 5-7, czasami 1911, jeśli wymaga tego charakter gry. Jedno i drugie w kaburze pod pachą: 5-7 w fobusie, colt w skórzanej.

Link to post
Share on other sites

Beretta 92f w serpie przy dupie (dosłownie) - wysoko na nodze na 1 pasie z gumą i na 2 amortyzowanych troczkach do pasa głównego; nie majta się, nie ucieka, nie przeszkadza, łatwo sięgnąć i odłożyć, nie chodzę w pełnym glutsut ino tylko w narzutach lub viperhood, a i to rzadko.

Link to post
Share on other sites

Beretta 92f w serpie przy dupie (dosłownie) - wysoko na nodze

 

Mam podobnie. Również 92f, na pasie z tyłu w kaburze pod prawą ręką. Kabura ciasna i ładnie się trzyma pasa więc nic nie lata i nie przeszkadza. I tak używam jej tylko kiedy mam szanse na wyciągnięcie jej bez zostania zauważonym, w innych wypadkach wolę sobie spokojnie leżeć i czekać aż przeciwnik mnie minie (oby).

Link to post
Share on other sites

Tydzień temu mówił, że przedłużyli mu "w trakcie". Słusznie zresztą. Kto to widział, żeby podważać decyzje administracji, publikując swojego usuniętego posta na własnym profilu na FB? Rewizjonistom i podżegaczom wojennym - no pasaran! ;)

Link to post
Share on other sites

To miło, że poinformował Cię, iż ma przedłużoną blokadę. Jednakże przed wydawaniem osądów, nawet w formie przypuszczenia, warto zastanowić się jaka istnieje szansa, że osoba w pełni stronnicza poda prawdziwą przyczynę blokady, zamiast szydzić z rozm... tfu, z interlokutorów.

 

Muszę przyznać, że pomysł z Facebookiem jest dość wyszukany, ale i wywołuje lekki uśmiech na twarzy. Może kiedyś, w przypływie czasu, wybiorę się na wielką wędrówkę po Facebookowych profilach, by odnaleźć ten należący do sławnego Dexterkraka. Na chwilę obecną mam jednak kilka ważniejszych spraw na głowie, np. zjedzenie śniadania.

 

Blokada Dexterkraka została przedłużona ze względu na stworzenie drugiego konta w celu jej ominięcia. Mniej więcej do połowy czerwca nie będzie go z nami.

 

Kubo, jeśli zechciałbyś kontynuować szerzenie plotek na temat Dexterkraka, to zapraszam do użycia Prywatnych Wiadomości. Choć wątek ten dopuszcza luźniejsze rozmowy, to nie przewiduję w nim miejsca na poruszanie takich kwestii (a mam do tego prawo, ponieważ jestem jednym z tych złych i subiektywnych członków załogi).

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...