Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odpowiem skoro reklamujesz.. ;)

 

Gdy ją sprzedawałem Tomkowi ( za mniej.. ) replika miała zamontowaną lufe precyzyjną PDI 6,01.

Magazynki na CO2 były używane przeze mnie a zatem jesteś ich trzecim użytkownikiem, chyba że dokupiłeś dwa nowe magi. Wspominasz o konwersji mancrafta do DSRa - czy sprawdzałeś to?

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

Lambert, dsr kupiłem od Tomaszka123, bez magów na CO2 i ze stockowa lufą. Magazynki na CO2 dokupiłem sam, są jeszcze nawet nie wyjęte ze swoich pudełek.

Co do ceny, to mamy wolny rynek. Wiem ile zapłaciłem za dsrkę i wiem ile kosztują magi CO2 (1000zł za 2szt jak nic). Przecież nikogo nie zmuszam do zakupu ;)

Link to post
Share on other sites

Jeden (...) snajper do tego działał poza terenem,

Ale widziałeś mapę którą dostaliśmy od orga? :)

 

Następnym razem trzeba założyć, że jak u mnie nic się nie dzieje, a u kumpli słychać walkę to na milsimie trzeba olać ustalenia i lecieć tam gdzie jest "yebanka" :P

Edited by Aurendil
Link to post
Share on other sites

@Mendi, "S&S" było dawno i nieprawda. :) Miałam wtedy nieairsoftowe sprawy na głowie, więc specjalnie w temacie nie jestem.

Ale FIA jako stowarzyszenie robi przynajmniej jedno duże wydarzenie w miesiącu, np. Nuclear Winter Night, Kaskada, Sneak&Shoot... Trzymaj rękę na pulsie! :)

 

@małpetti, to dziwne, że mało fragów było. Na S&S1 było mnóstwo "snajperów" i żadnych fragów, na S&S2 byłam ja i Szpargał, 3-4 trupy, na S&S3 była nas czwórka i ile było trafień? to we dwójkę na S&S4 powinniście wyciąć drużyny w pień! :)

 

@Aur, to nie pierwszy raz, kiedy FIA rzuca trefne mapki ludziom spoza :P

Link to post
Share on other sites

Tylko z NWN jest ten problem, że zawsze trafia na najzimniejszą noc całej zimy. Między -20 a -15 z dużą ilością leżenia, czajenia się i czołgania, więc bez porządnego zimowego szpeju się nie pokazywać!

Słyszałam, że tym razem ma być przeniesione z powrotem na większy kawałek... Rozważamy zakup nart przełajowych. :D

Link to post
Share on other sites

Między -20 a -15 z dużą ilością leżenia, czajenia się i czołgania, więc bez porządnego zimowego szpeju się nie pokazywać!

Czołgania się w śniegu powiadasz :)

 

Rozważamy zakup nart przełajowych. :icon_biggrin:

I piły mechanicznej? :)

 

Lambert, NWN czy S&S to dobry pomysł, żeby wreszcie spotkać się w realu. Na tych imprach snajper ma generalnie co robić.

Link to post
Share on other sites

Aur, nie denerwuj mnie. Rozumiem, że prawdziwi mężczyźni jedzą kamienie i popijają je bagienną herbatą, więc o kanapkach albo innym żarciu z domu mam nie przypominać. Ale miesiące wysłuchiwania jojczenia nad zanikiem czucia w opuszkach palców zmuszają mnie do powtórzenia: UWAGA! ZIMĄ JEST ZIMNO, żebym później mogła z czystym sumieniem olać narzekającego gościa i pójść dalej, nie psując sobie humoru. Przecież ostrzegałam. :D

Lambert, dobra, to w porę napiszemy tutaj, że już są zapisy na NWN. :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

:DEL

 

OMFG

Ja to chyba bym nocował pod mostem jak bym miał taką składnicę w domu a Ty jeszcze mówisz że przyjdzie 2x tyle... nie wiem w czym gustuje twoja baba ale łatwo i tanio się nie wykpisz ;]

 

PS. popraw linki fotek bo odsyła tylko na hosta a nie do pełnych...

 

/fotki były robione na szybko telefonem, jakość nie powala, więc nie dawałem linku do pełnych... ale chcesz to masz.

Mendi

Link to post
Share on other sites

^ Masz już jakiś termin na sprzątanie czy to robisz na bieżąco? :icon_wink:

 

Można by dodać zakładkę czy też podpunkt na zasadzie pytanie-odpowiedź, bo co 3 strony piszemy o tym samym...

 

Czekamy na kolegę: "Polak Kombinuje" może wykombinuje jak tu dotrzeć :maniak_usmiech:

* http://forum.wmasg.pl/topic/145385-snajper-i-jego-sprzet-pytania/#entry1917285

Edited by LastSniper
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...