Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ha! Dobre! I Mendi szans nie ma...no że chyba zje draża.

 

Ponoć można mancrafta podłączyć pod gazociąg. :P Ale wtedy będzie zależny od Rosji... co z SWD wydaje się nawet "jako-taką" perspektywą.

 

Reasumując potrzebujemy kilku czarnoskórych by móc naciągnąć naszego springa, ale jesteśmy uniezależnieni od dostaw gazu.

Link to post
Share on other sites

Mendi, mendi, mendi.. Co to za kolo? Czy ktoś go widział?! :maniak_jezyk2:

 

Pozdrawiam,

Lambert

Widzę, że wam się mocno nudzi. To raz.

Dwa - obecny reg nie pozwala u mnie na wykręcenie powyżej 720fps, a i to nie ma sensu, zwykle jade na 11-12bar i 600fps.

Trzy - mam remont na głowie i nie mam czasu na duperele, sami se gildie róbcie. A Mikadorusa weźcie na kosonosa, albo SHamotha - na mamuta :D

Link to post
Share on other sites

...zważywszy że idą zimne dni i panie mogą i zapewne będą się przytulać to zakładam że w marcu kilku z was będzie raczej biegać po północy na najbliższą stację benzynową za śledziami i czekoladą niż po lasach z repliką ;)

A tak poważnie to nie wiem jak u was ale u mnie sytuacja wygląda tak że mam same sprawy ważne i ważniejsze niż własne. W ogóle cud że udało mi się między robotą a domem dorwać kulki i powysyłać ludziskom ;)

Konwersja MC od czasu noworocznej promocji leży gdzieś przepakowana z 3 pudelek w 1 a do wiosełka też wieki nie zaglądałem.

Jeszcze Gloom coś przebąkiwał że ma wiotką rurkę i żeby mu zapodać ruską viagrę, jak ktoś nie wie to 10" gwóźdź wetknięty w prącie i magnes neodymowy na czole, ale póki co zastanawia się nad tą metodą i nawet draże straighta chyba go nie przekonują ;)

 

Poza tym co wy tak kombinujecie z tym naciąganiem, bierzecie ze schroniska jakiegoś młodego narwanego wilczka, przywiązujecie do suwadła i w odpowiednim momencie rzucacie za siebie piłeczkę :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...