Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proszę o info, czy ktoś poza Bydgoszczą wybiera się na świąteczną rozpierduche.

W tej chwili są cztery osoby wraz ze mną. Ustaliłem z organizatorem, że możemy wejść jako niezależny team snajperów, tak byśmy mogli sprawdzić gre w większym zespole snajperskim.

Zatem.. przestańcie pieprzyć na chwilę i zajrzyjcie do linków, które wrzuciłem, ok? ;)

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

To będzie na 7-8?

 

Mam nadzieję, że liczymy tylko snajperów?

 

No i pozostała sprawa maskowania

- krzak?

- mundur?

- viperhoody?

 

Bo Bydgoszcz wpada w mundurach MTP + viperhoody jeśli teren będzie się nadawał do takiego maskowania. Do ghille to myślę, że to nie ten typ strzelanki.

 

:icon_razz: Będziemy chyba pierwszą grupą w historii gdzie średnia fps przekracza 550.

 

 

Mobilizujcie się. Z Blackiem o 02:30 w nocy jedziemy PKS by skopać tyłki w dobrej sprawie, tudzież dodać Poznaniakom otuchy atakując na oślep. Spotterzy i snajperzy z wszystkich województw - wpadajcie!

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Brachol mnie zapisał, trudno powiedzieć gdzie trafimy. Jak zwykle na miejscu się pewnie okaże jak trzeba będzie rozłożyć siły. Póki co maczeta nie ma mosfetu :icon_evil:. Chyba, że z emki wydobędę :icon_mrgreen:. No i ta pogoda na aegi... a ze springów póki co jedynie cezetka u mnie na stanie :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Luz.

Nie chodzi o to by wybaczać lub przepraszać.

My tu się zwyczajnie nie głaszczemy. Nawet na HP. Głownie z jednego powodu; zaglądaju tu różne dziwolągi, od zupełnie zielonych poczynając, na jeszcze mniej rozgarniętych i gorszych bo ze starzem ersoftowym kończąc, jak pewien admin - łączy ich jedno; przerost ego.. lub libido? W ich przypadku to to samo.

 

Ale do rzeczy; blubramy ale na temat.

Ten dział trochę zobowiązuje.

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

P.S.

W tej chwili jest zgłoszona snajperska czwórka na świąteczną rozpierduchę.

Jeśli jest jeszcze ktoś chętny to szybkie info proszę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...