Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ja wiem czy blachara, większość Ukrainek jakie kilka lat temu widywałem latem we Lwowie, tak właśnie wyglądała - w sensie typ urody i zamiłowanie do skąpych ciuchów, a także jakiś nieformalny, aczkolwiek powszechny bojkot staników... fajnie było.

 

Ale słyszałem Lambert, żeś chłop strasznie pruderyjny i wolałbyś takowe:

guevara-tight.jpg

 

No co kto lubi...

Link to post
Share on other sites

Ciebie poznam zawsze.. :icon_wink:

 

Nie rozumiem, jak kiblowałem w Jarosławiu - nie ważne, że w klasztorze :icon_smile: - to nie pamiętam kiedy tyle pięknych kobiet widziałem. A Ty wlepiasz takie.. cóś, ehh.

 

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

Za młodu.. :icon_wink:

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

P.S.

Na rynku, 15-ście lat temu była knajpa ze stołem bilardowym - czy to jeszcze istnieje?

Tam były najładniejsze.. :icon_smile:

Jeśli masz na myśli tą knajpę z 1 stołem (na nim panny czasem tańczyły), co była w podziemiach i się po schodkach schodziło to Azyl - tego już nie ma.

Ale jest po drugiej stronie rynku Billkros, tam chyba z 5 stołów turniejowych mają i bardzo fajną barmanke.

Link to post
Share on other sites

Z jednym stołem.

Ale zupełnie niepamiętam, że w podziemiach.

 

Za to podziemia kajarzę z klasztorem.

Inwentaryzowaliśmy (rysunkowo) klasztor wraz z otaczającycm terenem, murami i całym tym inwentarzem.

Z jednej strony murów, chyba od północy, znajdują się stare szalety, zawartość których trafiała do nieistniejącej już fosy - tem gdzie mury są najwyższe. A w piwnicach trumny - też z zawartością.. :)

 

Najlepiej wspominam piwniczną spiżarnię a w niej zamykaną na klucz komórkę, w której trzymali świetny bimberek i kiełbachy. :) Zrobił się dość nieprzyjemnie, gdy się okazało, że to komórka przeora.. :P

 

No widzisz, znam trochę te Twoje kąty.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

HEhe, w podziemiach klasztoru byłem, przy czym nie do końca na legalu - kiedyś po wycince drzew się skarpa osunęła i się wejście odsłoniło. Trumny widziałem, ale owej kiełbasiano-bimbrowej komórki nie napotkałem.

 

Ja się już kilka razy przymierzałem do poobzierania Twoich kątów, bo żona ma rodzinę w Poznaniu, ale muszę poczekać, aż dzieciaki trochę podrosną.

 

My tu gadu gadu, a Syryjczyków przybywa... odpali może w końcu ten piknik snajperski, czy nie bardzo?

Link to post
Share on other sites

Tej, a to czasem nie Tobie zawsze niepasowało? :icon_wink:

 

Obecnie jestem ostro zarąbany ale jeśli, jakimś cudem, uda mnie się przebić to zrobię.

Tylko biada, jeśli będzie komuś za daleko! :icon_wink:

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

P.S.

Tajemna komórka z bimberkiem znajduję się dokładnie pod kuchnią i jadalnią, czyli w południowej części klasztoru.

Bezpośrednio z kuchnią, łaczy ją mini-winda ręczna. Tak, żeby gospochy nie musiały latać po schodach.

I właśnie tędy wykradaliśmy z niej bimberek!

Sprawa by się nie rypła gdybyśmy się nie skatowali za nadto i.. kolega nie zasnął w tej windzie! :icon_razz:

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

Mendi, ale badziewna ta blachare zapodales, tamte z gazety to sa PRAWDZIWE bojowniczki!

np pierwsza od prawej w zielonym wyglada bardzo milo i ma mily dekolcik, a jakby ci swisnela miedzy oczy to nie zobaczylbys jej wiecej ani w bieliznie ani w habicie :D

W Jaroslawiu niezle atrakcje macie, bylam raz tam przez 2 tygodnie ale majac praktyki w rzezni tylko to mnie interesowalo :)

Link to post
Share on other sites

Nimam żadnej misji ale jak już wklejasz gołe baby to mogłyby wyglądać.. :icon_wink:

 

Pozdrawiam,

Lambert

Gdzie tam goła... miała pasek z nabojami! W ogóle słyszałem, że w tym sezonie letnim będą popularne 3-częściowe stroje kąpielowe dla kobiet. W skład kompletu wchodzą: okulary, klapki i zegarek.

 

A tak na marginesie, wybiera się któryś delikwent na BW8?

 

1460041859_lmyr8e_600.jpg

Link to post
Share on other sites

Czemu wydaje mi się że wszyscy nienawidzą AK przerabianych na karabiny parasnajperskie? Od iluś lat mam 500fps w CM040 a od niedawna w CM048S. Ale ograniczenia mocy na zlotach często nie uwzgledniają takich replik jak karabiny szturmowe używane w charakterze wyborowym czyli tylko semi i oszczedzanie na kulkach. Ostatnio na zlocie zostałem kilka razy zmasakrowany przez użytkownikow krótkich eMek z 500fpsami, walili z wg mnie ze zbyt krótkich odległości, długimi seriami.

 

Ktoś może mi wytłumaczyć czemu zginął podział na repliki full auto np. 450fps max, semi auto 500fps max i czterotakty/dwutakty np 650fps max?

Czemu?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...